Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

5 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Francuzi su horor.

 

Igra im je dozlaboga ružna i bekovska linija raspadnuta kao severozapadna Bugarska, ali samo prisustvo dugačkog je ogroman problem za svaku ekipu koja ne može da odgovori ekvivalentnim cheat kodom. Srećom, mi možemo.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki8 said:

Eh da nam je jedan Stefan Jovic umesto one vucibatine Micica. Nadam se da ce Nikola Jovic biti spreman za OI, da ne gledamo petorke sa dva centra.

Ili makar Davidovac 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki8 said:

Eh da nam je jedan Stefan Jovic umesto one vucibatine Micica. Nadam se da ce Nikola Jovic biti spreman za OI, da ne gledamo petorke sa dva centra.

 

Taman da kažem, fali mnogo.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam entuzijastični mazač govnima Vase Micića, ali njegov angažman u odbrani je noćas bio na maksimumu njegovih mogućnosti i time je zaslužio da ga ostavimo na miru do sledeće prilike.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Da su tu oba Jovića ne bi bilo brige, ovako ovaj vasin virus me plaši da ne pređe na ostale igrače. Znam da može i da ima košarku u malom prstu ali sve nekako traljavo. Trgni se Vasilije trebaš svojoj ekipi!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I sad kako jebeno da se ne lozimo?!

Prvo - podmazani smo - zna se sta ko radi, silne akcije iz dva ili tri bloka, defanzivno znamo sta igramo (sem sto Joka kasni sa izlascima u cosak, a vala i Filip na Batumu, i sto Vasa nema 'ujedi ga za carapu' drajv ostatka spoljne linije).

Drugo - igraci uloge ce odigrati uloge - Dobric, Vanja, Aleksa - ko j seee pravio roster bez njih trojice je nemac pojma. Nastavili su gde su stali u Manili. Udavice koga treba. Dace bog i ubacice kad su sami. Filip isto odlican u ovoj roli, Olimpijakos znaci njemu, a znaci i on njima.

Trece - Bogi i Joka mogu zajedno, a mogu i odvojeno - na cemu god da baziras napad - trebalo bi tu da bude dosta dzebane.

Cetvrto - Jokic i Milutinov mogu imati minute zajedno - Jokic je postao toliki majstor da imas utisak da moze sve, a Miletove noge su iznenadjujuce vrlo dobre. Opet, to nece paliti protiv cetiri mala, ali protiv bully ball-a -> dodji mi dodji.

Peto - izbacili smo Francuze iz takta - trazi Kole dzelndz, Batum mlati i mlati, nervoza ocita, Jabusele i Lesor skacu na svaku drugu odluku u drugom polevremenu. Lepota za gledati.

 

E, sad, pokazili smo da ako treba da se pobijemo sa ovim najmasnijim i najvisim - mozemo (bez da smo uradili presing, a imamo i to spremno i da bi upalilo, siguran sam). Coskove lose branimo cetvorkama i Vasa mora jace (brze-bolje). Jedva cekam tekmu protiv Amera da vidim kakvi smo u odbrani na lopti i na 4 mala... 

 

Edit: da, i trapovali su nas par puta lepo na prenosu. Moramo pripaziti na to.

Edited by Geronimo
  • Like 23
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, atmsfr lnČ said:

Neverovatno stvarno kako kao detence izgleda Lesor pored debelog a ovaj vec 2 godine najdominantniji centar u evropi. 

 

A debeli najdominamtniji u NBA. 

To i jeste taj odnos snaga liga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam baš mogao da ispratim sa full pažnjom, ali jesmo li mi njima uzeli nekih 7-8 živih lopti? Malo Aleksa na presingu, malo nakon odlične timske odbrane? Baš smo djelovali nekako pokretljivo i zategnuto na momente u defanzivi, bio sam u fazonu kao da je već neka eliminaciona utakmica 😁

 

Za drugu stranu terena apsolutno ne brinem, samo da je zdravlja!

 

I što se ono kaže, loženje da stane ne smije! 🥰

Edited by Shonewizard
  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...