Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Aleksandrov je ne kratak period u juniorima igrao po 4 utakmice nedeljno, svoj uzrast, godinu stariji, workersi (razvojni tim FMP-a tada) + se skidao za prvi tim. To je prilično nenormalna situacija ako mene pitate. 

 

igrao je u jednom momentu i za kadete i za juniore i za workerse i skidao se za prvi tim... 

ne znam u kom momentu mu je stradalo koleno i kako, ali nije veliko iznenađenje što je stradalo

 

samo je pitanje čija je ideja bila da bude ubačen u ovakvu mašinu za mlevenje mesa?

neke stare doktrine ili šta? kadetima te sezone bila frka za plasman?

 

 

trebalo bi više pisati i o fenomenu povreda i ranih završetaka karijere kod naših igrača... šta to uzrokuje?

aleksandrov scenario u mladosti, ne zalečivanje sitnih povreda da se ne bi ispalo iz ritma, neposvećenost telu?

 

ova španska gerijatrija će terati do 45-te, a kod nas danilović i mačvan su se opraštali u 31.

Edited by ljutikrilo
  • Like 18
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, ljutikrilo said:

 

igrao je u jednom momentu i za kadete i za juniore i za workerse i skidao se za prvi tim... 

ne znam u kom momentu mu je stradalo koleno i kako, ali nije veliko iznenađenje što je stradalo

 

samo je pitanje čija je ideja bila da bude ubačen u ovakvu mašinu za mlevenje mesa?

neke stare doktrine ili šta? kadetima te sezone bila frka za plasman?

 

trebalo bi više pisati i o fenomenu povreda i ranih završetaka karijere kod naših igrača... šta to uzrokuje?

aleksandrov scenario u mladosti, ne zalečivanje sitnih povreda da se ne bi ispalo iz ritma, neposvećenost telu?


Meni je rečeno da se povreda desila na utakmici izmedju Bosne I FMP kad mu je debeli centar Williams pao svom trezinom na koleno.

Edited by MikiMilane
Link to comment
Share on other sites

Apropo Aleksandrova, rispektujem taj lajfstajl, ali mi je prilicno licemerno da pljuje profi sport od koga je namlatio pare i koji mu je omogucio da moze komforno da zivi van tog sveta koji mu smeta. Jer neki average Jo u Srbiji ne moze sebi da gradi vikendice po planinama i ugradjuje solarne panele kao da su dzabe.

 

Gledao sam ga kod Mileta i vise mi deluje kao lik koji je frustriran jer nije napravio to sto je ocekivao usled nesrecnih okolnosti, pa mu sad apsolutno nista ne valja.

 

Sto sa 22 godine nije reko mrzim kosarku i zaposlio se da radi negde od 9 do 5, nego eto sad on zna da je to lose. Jer maltene taj citav podkast staje u to - mrzim basket.

Edited by Markoss
  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, DrMV said:

Da li je moguće da RTS neće prenositi SP u košarci, već samo SK?

"Naše pravo da vidimo sve"?!

 

Gledao danas glavnog urednika sportskog programa. 

Salju predlog vladi da se usvoji odredba po kojoj sportski dogadjaji od nacionalnog znacaja moraju da se prenose na televizijama sa velikom pokrivenoscu (RTS). 🤣🤣🤣

Svako od nas platio prava na premier ligu, a velika vecina i ne moze da gleda.  

  • Like 6
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Igraš poziciju koju možeš da braniš. Samtram da je prednost imati visokih trojki poput Kukoča ili Čubrila. Nadao sam Pokuševskog i

N.Jovića kao rešenje za duge staze za tu poziciju. Ipak idu putem Kukoča iz Čikaga tako da čemo imati čiste četvorke ili moderne stretč petice.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Dracarys said:

Srbija četvrtfinale da slavi kao osvajanje. Siromašan igrački kadar izuzev Bogdana.

Sada me već polako hvata euforija. Prvo nam Mek predviđava debalk, sada ti. Ne kladim se, ali ozbiljno razmišljam da li da svratim do kladionice.

  • Love 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Darko said:

Sada me već polako hvata euforija. Prvo nam Mek predviđava debalk, sada ti. Ne kladim se, ali ozbiljno razmišljam da li da svratim do kladionice.

 

Džabe tebra, ja navijam za Srbiju, tako da smo ga naj***** svejedno :lol_2:

 

Spoiler

Nadam se da moja sreća ne važi kad je u pitanju repstacija :classic_sleep:

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DameTime said:

 

Džabe tebra, ja navijam za Srbiju, tako da smo ga naj***** svejedno :lol_2:

 

  Reveal hidden contents

Nadam se da moja sreća ne važi kad je u pitanju repstacija :classic_sleep:

 

Ipak je 2 > 1, mislim da smo ok :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...