Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

11 minutes ago, Snjofko said:

Idemo jos jednom, ziveli svi!

 

 

Ovde je, koliko vidim, i gradonacelnik Valjeva. Cak je i pevac iz Valjeva, Dule Lusin - Jesu li oni ovo kod Tea u hotelu na Divcibarama, i ako je odgovor da, kako li ih je Kari sve pustio na to odsustvo? 😄

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, maXa88 said:

Na pocetku refrena upuceni srednjaci prema Vasi i Jokari

 

slucajnost? ne bih reko 

Posle je Pesic upao sa nepozvanim Kuridzom,Borisom,Dobricem,Jaramazom,Risticem i Petrusevim i tu je krenula tuca tim Pesic vs tim Teo.Vasa i Jokic dupli agenti tukli po timu Teo.Ne zna se ishod ali zna se da je Borisa nabacio masu,pametnom dovoljno.

 

Salu na stranu lepo je druzenje igraca ali ne znamo kako ovo utice na reprezentaciju,moze da probudi jos veci revolt prema Pesicu.Doduse mozda precutni jer je hemija izmedju njih ocigledno dobra a znamo da zele rezultat.Pa ako Pesic ne produbljuje konflikte bice ok.

Jos uvek je jedino dobro resenje da je Pesic rekao ok Vasa je bolji nego sto pamtim,Teo imas minimalno minuta hoces li mozda da istupis da bih isforsirao to malo minuta nekog mladjeg,da se napravi nesto od toga.I da je Teo mirno istupio.Ili to ili svadja Teo Pesic a vala vidimo na cijoj su strani igraci.Ovo fizicka sprema,Teo nema kvalitet i te kombinacije nemaju smisla.O Teu se ne menja kosarkasko misljenje u 8 dana.

 

Avaj, mozemo samo nagadjati jer  savez radi kao i hrvatski...

 

P.S Spanci izgledaju prilicno skromno,ne znam koliko ce jos igraca da im se prikljuci.Grci dobri,defanzivno mozda i poprilicno ali mozda je i do spanaca.Jasan pad dozivljavaju kada Janis nije na terenu.

Ocekujem da smo bolji od njih,Francuzi i Slovenci ce ipak verovatno ostati glavni konkureti.Moja nagadjanja.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, maXa88 said:

Na pocetku refrena upuceni srednjaci prema Vasi i Jokari

 

slucajnost? ne bih reko 

 

Cisto da ne propadnu teorije o tome kako se ne podnose a cak sam misljenja da je Vasa mu i oprostajku organizovao samo da ga ne gleda vise. 😁

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Borky said:

 

Cisto da ne propadnu teorije o tome kako se ne podnose a cak sam misljenja da je Vasa mu i oprostajku organizovao samo da ga ne gleda vise. 😁

 

pa ono, kurcina je nekom namenjena svakako. e sad verovatno su se ova dvojica tu slucajno nasli. inace ne verujem ni ja da ih je pozvao na oprostaj da bi ih napusavao 😁

Edited by maXa88
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

Mnogo smo postali rijaliti nacija pa se više prati kafanski život sportiste nego ono što pokazuje na terenu. Stigla neka nova vremena za mene staru gardu malo nerazumljiva no svako vreme nosi svoje.

Ne bih se složio. Nekada se gledao snimak Saletove svadbe, zatim Tegijeve ekskluzive na kojima ovi pevaju ili se glupiraju, pričice o glavinjanju po noćnim klubovima kojima se, beše Stojaković ironično zahvaljivao. Bilo je uvek priča o tome sano se sada sazna u sekundi.

 

Ovo po meni može da ispadne sasvim ok i za famozni timski duh. Malo je spuštena tenzija u javnosti oko navodnih svađa Tea sa drugima, igrači pokazuju finu dozu zajedništva a Kari je valjda dovoljno mator da ovo ne shvati lično nego kao vrstu pozdrava sa onim sa kojim su preturili svašta preko glave a da to ne utiče na njihov odnos prema treningu. Nadam se da je on bez reči i problema pristao da ekipa ode na to okupljanje a sutra sve po starom - trči, skači i šutiraj.

 

Edit: A da ga Kari nije izbacio jer se obrijao? :classic_biggrin:

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Barkley#34 said:

Ne bih se složio. Nekada se gledao snimak Saletove svadbe, zatim Tegijeve ekskluzive na kojima ovi pevaju ili se glupiraju, pričice o glavinjanju po noćnim klubovima kojima se, beše Stojaković ironično zahvaljivao. Bilo je uvek priča o tome sano se sada sazna u sekundi.

 

Ovo po meni može da ispadne sasvim ok i za famozni timski duh. Malo je spuštena tenzija u javnosti oko navodnih svađa Tea sa drugima, igrači pokazuju finu dozu zajedništva a Kari je valjda dovoljno mator da ovo ne shvati lično nego kao vrstu pozdrava sa onim sa kojim su preturili svašta preko glave a da to ne utiče na njihov odnos prema treningu. Nadam se da je on bez reči i problema pristao da ekipa ode na to okupljanje a sutra sve po starom - trči, skači i šutiraj.

 

Edit: A da ga Kari nije izbacio jer se obrijao? :classic_biggrin:

Sve to nekad nije ni 5% od ove sad ludnice sa drustvenim mrezama. Ovo mi je samo došlo na zicer i naravno nije usamljeno, svakodnevno se to prati i donose neki sudovi na osnovu tih objava. Što se tiče samog okupljanja igrača njihovo pravo i njihova stvar, svakog od njih ocenjivaću na osnovu prikazanog na terenu a ne na osnovu objava. A kako će sve ovo uticati na ekipu videćemo, šanse su 50-50 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Babaduka said:

 

Jedi piroćanac govna

EDIT: Povlačim prvobitno napisano, nisam video da su tu reprezentativci. I dalje mi je nekako bezveze i krindži, mada mi je drago da izgleda da su reprezentativci u dobrim odnosima.

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Perkos2 said:

Sve to nekad nije ni 5% od ove sad ludnice sa drustvenim mrezama. Ovo mi je samo došlo na zicer i naravno nije usamljeno, svakodnevno se to prati i donose neki sudovi na osnovu tih objava. Što se tiče samog okupljanja igrača njihovo pravo i njihova stvar, svakog od njih ocenjivaću na osnovu prikazanog na terenu a ne na osnovu objava. A kako će sve ovo uticati na ekipu videćemo, šanse su 50-50 

 

Rekla bih da je stvar u dostupnosti. Sav sadržaj koji konzumiramo je u funkciji ispunjenja nekih bazičnih ili manje bazičnih ljudskih potreba i motiva. Sa ekspanzijom interneta i društvenih mreža je to dostupnije nego pre, inače mislim da je kod ljudi oduvek postojala potreba da znaju nešto više o poznatim ličnostima: glumcima, muzičarima, sportistima - na taj način se osetimo još više povezani sa onim što volimo (košarkom) i kroz njihove ličnosti. Tako da mislim da je ova ludnica mogla biti i pre, samo da je bilo neta i social media kanala.

 

Edit: A može biti i voajerizam, ali da ne idem u još veći off topic...

Edited by DameTime
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Casaubon said:

Ovde je, koliko vidim, i gradonacelnik Valjeva. Cak je i pevac iz Valjeva, Dule Lusin - Jesu li oni ovo kod Tea u hotelu na Divcibarama, i ako je odgovor da, kako li ih je Kari sve pustio na to odsustvo? 😄

 

Ma jok, u Dračiću su 😄

 

Meni ono što se vidi od sale liči ili na Dukat ili na Omni, ali nisam video Teov hotel iznutra, pa ne mogu ništa zasigurno. Čuće se danas po čaršiji, Lazina sekretarica je opštepoznata torokača 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moje skromno mišljenje je da se Avramović borio za mesto sa Dobrićem, tako da izostankom Avramovića Dobrić ide verovatno. 

Jaramaz , Micić

Gudurić, Nedović, Dobrić

Kalina, Lučić

Bjelica, Deda

Jokić, Milutinov, Petrušev

Umesto Knindže bi vrv išao Avramović da je zdrav

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Milos 3.14 said:

Moje skromno mišljenje je da se Avramović borio za mesto sa Dobrićem, tako da izostankom Avramovića Dobrić ide verovatno. 

Jaramaz , Micić

Gudurić, Nedović, Dobrić

Kalina, Lučić

Bjelica, Deda

Jokić, Milutinov, Petrušev

Umesto Knindže bi vrv išao Avramović da je zdrav

Ovo je i trenutno najrealnija postava. Pomalo "radnicka", ali sa spremnim Jokicem to ne mora da bude tako lose. Takodje, ako cemo biti iskreni- bronza ostaje realan domet - za vise tu nedostaju Teodosic, Bogdan, i eventualno Andjusic.

Edited by Casaubon
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Casaubon said:

Ovo je i trenutno najrealnija postava. Pomalo "radnicka", ali sa spremnim Jokicem to ne mora da bude tako lose. Takodje, ako cemo biti iskreni- bronza ostaje realan domet - za vise tu nedostaju Teodosic, Bogdan, i eventualno Andjusic.

Bogdan definitivno nedostaje umesto Dobrica , ali je nama najveći problem u stvari pozicija 4 gde smo ekstremno tanki i ostaje da se nadamo da će Beli da nastavi gde je stao u GSW.

Generalno ta pozicija 4 nam je baš problem i deluje da ćemo se i u budućnosti krpiti

Edited by Milos 3.14
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...