Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

43 minutes ago, sale11 said:

Знаш ти друже  колико нас са Косова и браћу из Републике Српске боли ово питање зашто би играо. Нама доле а  и  вероватно браћи из Републике Српске који се овде сваки дан боримо за ту нашу државу који смо гинули а и даље гинемо за исту државу дође неко из чисте да ме кажем чега који има све у животу доводи у питање играње за репрезентацију.

Знам да ћете да кажете шта овај прича продали све доле и сад лаје о патриотизму да нагласим да доле има 100.000 срба који нису продали ништа а ја исто тако не разумем а и разумем људе који на основу 50-ак људи који не размишљају који су прпдали све за масне новце дају такву етикету целом народу доле тако да немојте сад те приче не пију воду. Дођите доле уверите се.

Догодине у Призрену!

 

:classic_laugh:

 

Jel bi ovo trebalo da je ozbiljan post, ili se samo sprdas ?

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Dugo mi je trebalo da shvatim ali konacno jesam tajnu strategiju Djordjevica & Jokica. Cilj onog intervjua jeste da se u stvari pasivizira americka selekcija... nakon Jokiceve izjave americki skaut prenosi Gregu - "Coach, it seems that Joker is sleeping with the fishes for the world cup", Greg zadovoljno brise graske sa znoja sa cela i prekrizava nekoliko mvp imena sa spiska jer mu nece trebati, i objavljuje konacan spisak. Ali ne lezi vraze, prvog dana priprema niotkuda se na pripreme pojavljuje nedefinisana okruglasta masa i salje poruku "Ha ha, I'v said you never know", dok se Sale zagonetno smeska cackajuci levom rukom bilijarske kugle. 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Dugo mi je trebalo da shvatim ali konacno jesam tajnu strategiju Djordjevica & Jokica. Cilj onog intervjua jeste da se u stvari pasivizira americka selekcija... nakon Jokiceve izjave americki skaut prenosi Gregu - "Coach, it seems that Joker is sleeping with the fishes for the world cup", Greg zadovoljno brise graske sa znoja sa cela i prekrizava nekoliko mvp imena sa spiska jer mu nece trebati, i objavljuje konacan spisak. Ali ne lezi vraze, prvog dana priprema niotkuda se na pripreme pojavljuje nedefinisana okruglasta masa i salje poruku "Ha ha, I'v said you never know", dok se Sale zagonetno smeska cackajuci levom rukom bilijarske kugle. 

 

 

 

Ne fercera link, vajda ovako sljaka [emoji3]

4b1ac32cf55c1b573b9c209950a3b9b6.jpg

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Nikolin otac Branislav Jokić stao je u odbranu sina.

 

"Ljudi moji, vi ne znate kakva je njegova faca bila posle utakmice sa Portlandom. U kom je on stanju bio. Taj razgovor koji smo vodili posle utakmice i njegov pogled. Koliko mu je bilo krivo što su ispali. Dajte mu malo vremena da se oporavi, ljudi to ne mogu da razumeju", rekao je Branislav Jokić za beogradske medije.

 

1850709_serbiagreece-50_ff-s.jpg?ver=1557937925 foto: Starsport©

 

Otac košarkaša Denvera smatra da su šanse da Nikola zaigra za "orlove" ovog leta 50-50.

 

"Moramo da sednemo i razgovaramo oči u oči. Pitanje je za njega da li će igrati, odluka će na kraju biti njegova. Pričaćemo svi zajedno kao porodica - njegova braća, majka i ja. On mora da vidi šta će mu reći Denver i kakav će plan imati za leto. Ljudi to ne znaju, ali on dobija skripte u kojima piše šta sve mora da prođe, kakav program", naglasio je Branislav Jokić.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, threepwood said:

A sta ako Nikolica kaze da mu se ne svidjaju te njihove skripte? Benchuju ga sledece sezone i sa Plumijem napadaju 1st seed?

 

Ko da nije mogao te skripte da seruje... mozda bi mogli da pomognemo coveku i uradimo domaci umesto njega. 

Link to comment
Share on other sites

I nije toliko teška odluka, biti zapamćen kao najbolji i najuspešniji srpski košarkaš svih vremena, potencijalni osvajač NBA prstena i najvažniji igrač tima ili jedan od onih koji su osvojili prvo ili drugo gubitničko mesto na turniru od dve nedelje na kome je sve drugo više bitno od samog sporta, ili vrv i manje od toga.

Link to comment
Share on other sites

i posle kazu 90s NBA nije bio tougher, dolazis na tekmu pravo iz kluba posle tuce sa cripsima i arsenalom oruzja na zadnjem sedistu, danas i preko leta moras da budes disciplinovan i jos da citas nekakve skripte kao streber 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

sve je malo tragikomično u ovoj priči, svakim danom sve više.

Denver uslovljava Jokića? How yes no, što reče kolega gore, da neće možda da startuju Plumleeja, čovek nije cornerstone, čovek je jebena franšiza. Da tresne tamo pesnicom o sto doveli bi i Zvonka Bogdana da mu svira svako poluvreme u Pepsi Centru. Na uvce. NBA igrači su beli medvedi, a mi treba da verujemo da mali Nikola drkće pred Karnišovasom kad podigne glas.
Akumulirani umor? Od poslednje četiri sezone tri okrećeš gume i sad si umoran, šta si koekurac radio uopšte. Nije umoran Simmons, nije umoran ovaj, nije umoran onaj. Na stranu dva metra dana do priprema. 
Debeli playbook? Stra' me i pitati šta ima u debelom playbooku Mikea Malonea. "Kad te Murray iznegira ti ga samo mrko pogledaj", i 20 varijacija istog. Ae bre.

Sviranje kurcu, sve do jednog. Reci neću i da se ne ljubimo. Pa da se pošten svet na ovom forumu bavi repstacijom, a ne ovakvim slučajevima.

  • Like 7
  • Thanks 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

On 5/14/2019 at 11:15 AM, Bek said:

A sto ovo mora da bude tema gde se vode ovakve rasprave, argumentovane ili ne?  Sto moramo da trpimo one koji po sopstvenom priznanju ni ne navijaju nesto specijalno za reprezentaciju? To je kao kad upadnu smaraci na NBA topik samo da napisu kako ne prate inace NBA, ali sinoc su odgledali pet minuta i dosli su da napisu kakav je to cirkus od lige. Sve i da su u pravu, pusti bre ljude na tom topiku da pisu o tome.

 

Svi smo mi kao neke sekte i imamo svoje droge i svoje svetove u kojima vaze neka pravila. Na ovoj temi, za one koji zive za reprezentaciju Srbije je nedopustiv stav kao Jokicev. To je kao da neki igrac KKCZ dodje pijan na tekmu i sutira 0/30 i ja sad uzmem tamo na KKCZ temi da smaram sta njih briga sta on radi sa svojim privatnim zivotom, dok ga oni svi pljuju. Ok, sad ce neko reci da ga KKCZ placa, a reprezentacija ne, ali to je samo jedan pogled na svet i u svetu u kome zive navijaci Srbije, bitnije su neke druge stvari. Ja vidim da na topiku o elektronskoj muzici pisu ljubitelji elektronske muzike, na KKP navijaci Partizana, na temi o GOT-u ljubitelji te serije... Sto ne moze i ovde da bude tako?

 

Ako ja godinu dana cekam album nekog benda i onda oni izbace krs album, sta je nenormalno malo pljucnuti? I onda tu treba da udje neko na taj topik o tom bendu i smara da ti ljudi u bendu imaju svoj zivot i da nisu duzni tebi da udovoljavaju...

 

Dok se ne vredja, pustite navijace Srbije da zive u svom svetu kao sto na svim drugim temama se zivi u njihovom svetu.

 

 

 

Pre nego sto razmisljate da kliknete na Submit Reply dugme procitajte jos jednom ovaj Bekov post.

Ovo je tema o kosarkaskoj reprezentaciji Srbije i postovi koji isticu koliko je dobar igrac Jokic, sta je bolje za njega, da li je bolje da osvoji NBA ili da osvoji OI, koliko moze da popravi svoju igru pripadaju drugim temama.

Sa napisanim se slazem 100%. Pokusajte na NBA temi da otvorite raspravu o superiornosti evropske kosarke u taktici, pokusajte na GOT temi da istaknete zasto je serija krs i koliko vas to ne zanima. Tacno je, kada igrac ne odigra u skladu sa ocekivanjima niko ne pise da on nama ne duguje nista i da smo svi mi dangube koji mislimo da igraci treba da igraju za nas.

 

Uopste nije i ne treba da bude bitno, pogotovo na ovoj temi, da li ce Jokic biti nekad i najbolji kosarkas u NBA. Mozda ce to jednog dana biti Tatum ili Obrva i znate sta, niko od njih trenutno nije potvrdio da ce igrati za reprezentaciju Srbije. Price da je za njega bolje da odbije reprezentaciju i posveti se sebi, pa dobro i? Sta imamo mi od toga sto ce on da se posveti sebi i postane bolji kosarkas, najbolji na svetu?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...