Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

1 hour ago, mmajstor said:

 

Kakva hajka.. sta konkretno predstavlja hajku? 

 

Mislio sam vise na pljuvacinu u negativnu energiju koja se stvara prema njemu. Kako na forumu tako i izvan foruma.

 

Iskreno i meni ce biti krivo ako ne bude igrao, pogotovo sto za ovo SP sa njim mozemo da napravimo tim koji moze da se dobro posiba sa US of A u potencijalnom finalu. Ali, nema on nikakvu posebnu obavezu prema Srbiji, ni on niti bilo ko od igraca.  Jer znamo svi u kakvom stanju nam je sport i koliko se ulaze u razvoj mladih talenata i u infrastrukturu i slicno.  Sve sto su postigli, postigli su pre svega svojim trudom, zalaganjem  i odricanjem. 

 

2017. kad je otkazao u potpunosti sam ga podrzao, iako bi sa njim verovatno pobedili Sloveniju u finalu, a taj poraz mi je tesko pao.  Narocito me nervirala pljuvacina koja je ka njemu dolazila od prosecnog Srbina, kako za milione prodaje Srbiju i slicno. Od tog istog prosecnog Srbina, koji bi za posao i platu od 500 eur izdao sve svoje ideale, ako treba odrekao bi se i drzavljanstva. A Jokicu se ukazala prilika da nakon te sezone obezbedi ne samo sebe, vec i svoje praunuke.

 

Za ovo SP ne mogu da ga podrzim u neigranju, ali mogu da prihvatim da je to njegova licna odluka i to je to. 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Skyglider said:

Za ovo SP ne mogu da ga podrzim u neigranju, ali mogu da prihvatim da je to njegova licna odluka i to je to. 


Ah, pa i nemamo neki izbor kad sve presabereš, i na kraju dođe na ovo što si rekao.

Negativnu energiju izbeći neće, to je tako pa je tako. Ne treba se spuštati na spominjanje familije, neka istorija na kraju da svoj sud i to će biti dovoljno. A istorija je ipak neumoljiva.

Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

jebiga, zapeli knicksi na tom draftu za cleantony earlyja

da je došao u knickse, nikola bi do sada prepevao božepravde na hiphop

 

a šta ćeš


na stranu što bi mu dosta značilo tih četiri čuke letenja manje do Sombora.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Skyglider said:

 

Mislio sam vise na pljuvacinu u negativnu energiju koja se stvara prema njemu. Kako na forumu tako i izvan foruma.

 

To je nesto potpuno drugo od hajke, a ta negativna energija se ne stvara tu gde si rekao, ona se samo prenosi po zakonu kruzenja energije u prirodi. Njegovo odnos prema reprezentaciji je negativan i kada ga je obelodanio i podelio sa javnoscu, taj talas negativne energije je krenuo da kruzi i da se manifestuje u vidu komentara na sajtovima, forumima i medj' obicnom rajom. On ako ne zeli da svedoci vracanju te energije koju je sam poslao, dovoljno je da ne cita iste i to je sve. Ne vidim na koji je nacin on tu nesto ostecen, niti sto bi se ti toliko brinuo za njegova osecanja za koja je sam odgovoran? Ako mu je zao zbog energije koja se stvorila, e pa onda prst na celo pa da se vidi sta to treba da se promeni da bi se ona promenila iz negativne u pozitivne. 

 

Ove price da on nije nikom nista obavezan, i da bi ljudi trebalo da se trude da budu roboti a ne ljudi pa da ne osete i manifestuju tu energiju koju je poslao, od toga mi se povraca. Niko od nas nije obavezan da bude robot, pa je prema tome jasno da reprezentacija ne personifikuje niti KSS, niti drzavu, niti materijalna ulaganja u svakog mladog sportistu, niti nista tako apstraktno i nezivo, vec najvise nas... ljude kojima taj dres nesto znaci. Pa sad izvolte, kako ko seje tako i zanje, obavezu niko nema ali odgovornost svakako ima. A ponajvise za svoje postupke i energiju koju salje a koja rezonira sa milionima ljudi na ovim prostorima. Nema svaki covek tu moc, pa je stoga to i odgovornost, jer svaka moc nosi odgovornost u zavisnostu od nacina na koji se ona koristi. Ako se koristi ovako kako je Jokic koristi, reakcije su svima poznate i to je prosto zakon prirode. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Laki21 said:

 

Koga boli kurac za NBA cirkus  na kome je sve drugo više bitno od samog sporta, ili vrv i manje od toga i šta će ko tamo da uradi i bude zapamćen? Za to mi je stalo koliko i za govance koje sam malo pre pustio niz WC šolju. 

 

Ono što me zanima i do čega mi je stalo je stanje, sastav i uspeh reprezentacije na bilo kom takmičenju, pogotovo SP i OI. Mesta gde je sport na prvom mestu.

 

Ne mogu da citam ovakve postove bez ove slike u glavi. Jos prvi lajk na post dao neko sa nickom - Pasulj. Genijalno 😄

H1tPljc.jpg

  • Like 5
  • Thanks 2
  • Ha-ha 14
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Da je covek i da pije Zajecarsko posle 7-e tekme bi se raspitivao o tri govnara, usput spomenuo da je nba cirkus koji pegla za lovu, i da je svecko prvenstvo, balkon i Cukara kao voditelj programa jedino sto mu srce banacansko zeli. Ovako dobijate izjave u oblandama....

 

Jedino gore je da pije Lav, onda ga ne treba ni zvati. Ne zove se u reprezentaciju covek koji pije Lav. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Tamburinjo said:

Da je covek i da pije Zajecarsko posle 7-e tekme bi se raspitivao o tri govnara, usput spomenuo da je nba cirkus koji pegla za lovu, i da je svecko prvenstvo, balkon i Cukara kao voditelj programa jedino sto mu srce banacansko zeli. Ovako dobijate izjave u oblandama....

 

Jedino gore je da pije Lav, onda ga ne treba ni zvati. Ne zove se u reprezentaciju covek koji pije Lav. 

Izvini,bacvansko. :classic_dry:

Ali dobro..vama Beogradjanima je sve ionako isto. :wink2::classic_tongue:

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...