Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

8 hours ago, Skyglider said:

 

Mislio sam vise na pljuvacinu u negativnu energiju koja se stvara prema njemu. Kako na forumu tako i izvan foruma.

 

 

 

 

 

 

 

Prirodan tok stvari. Što bi rekli, jebeš sportistu kog ne zanima reprezentacija i najveća takmičenja. Ljudima su u kolektivnim sportovima uglavnom dve stvari bitne; klub za koji navijaju i reprezentacija. Svaki sportista koji se prema drugom odnosi sa nipodaštavanjem ne sme da se žali na posledice. Znano™ je.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je to završena priča. Čeka se samo pogodan trenutak da se saopšti njegov izostanak i da se to sroči u iole probavljivu rečenicu (bez onog maloumnog "da pitam ortake, tašte, šurnjaje...  šta je dobro za mene".

Edited by drgnk
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Glavni i jedini krivac sto se Jokic necka je nas selektor.

E sad sta je bolje da on i dalje bude selektor pa da Jokic vise ne igra za reprezentaciju, ili druga opcija?

Sa njim i tako nikad necemo osvojiti zlato. (trenerom)

Edited by slavisa
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

   Potrebna je formirati komisiju koja će obavljati posao selektora.U toj komisiji bi bili Miško,Meloun,braća Jokić,tata Jokić a može i onaj Threepwood ako mu se ne gadi. Ta komisija bi izašla sa zvaničnim saopštenjem da Jokić hoće ali oni mu ne daju jer žele da u reprezentaciji igraju samo igrači manekenskog stasa.

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...