Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

9 minutes ago, Magia said:

 

Kategoriju A. Ti?

Isto, znači uspeo si da uhvatiš 😄

 

Inače mi imamo smeštaj i letove organizovane od 30.7. do 7.8. a ova utakmica je 28.7. ali nisam mogao da propustim priliku iskreno. Sad moram logistiku da smislim uopšte kako da izvedem ovo ali to je problem za neki drugi dan

Edited by Nicklord
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Nicklord said:

Koja mesta si uzeo? Kad sam postavio sve je bilo dostupno, sad mi se čini samo najskuplje

 

Jebote da li je stvarno moguće da je otišlo cca 30k karata i da su ostale samo ove od 200e. Ja sam video jutros, krenuo da cimam društvo sa mesta uspeha od letos i sad kad sam ušao opet da pogledam vidim ostale samo prva kategorija.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Manu said:

 

Jebote da li je stvarno moguće da je otišlo cca 30k karata i da su ostale samo ove od 200e. Ja sam video jutros, krenuo da cimam društvo sa mesta uspeha od letos i sad kad sam ušao opet da pogledam vidim ostale samo prva kategorija.

Poslali su newsletter mail u toku dana baš za košarku, makar sam ja tako video

Link to comment
Share on other sites

Ma i ja isto nego nisam hteo da kupujem odmah za sebe dok ne vidim koliko nas je.

 

Ako neko bude imao karte viška neka se javi. Sa mnom je uspeh zagarantova, just sayin :s_d:

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Nicklord said:

Koja mesta si uzeo? Kad sam postavio sve je bilo dostupno, sad mi se čini samo najskuplje

 

8 hours ago, Magia said:

 

Kategoriju A. Ti?

 

8 hours ago, Nicklord said:

Isto, znači uspeo si da uhvatiš 😄

 

Inače mi imamo smeštaj i letove organizovane od 30.7. do 7.8. a ova utakmica je 28.7. ali nisam mogao da propustim priliku iskreno. Sad moram logistiku da smislim uopšte kako da izvedem ovo ali to je problem za neki drugi dan

 

6 hours ago, stefan81888 said:

Uzeo I ja, živ bio @Nicklord!

 

Nadam se da ću moći da prodam neke karte koje imam jer će izgleda biti za žensku košarku.  

 

Sto bi rek`o @Pacino

 

srecni-ljudi.png

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Nicklord said:

so08gyfljpnc1.jpeg?width=960&crop=smart&

 

Partner u prodaji karata je FIBA i isto su obećali i za Svetsko prvenstvo pa ta platforma nikad nije ugledala svetlost dana. Sva prodaja išla preko viagogo.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Problem sa licnim greskama said:

Meni jos uvek nije jasno na kojoj poziciji Poku igra. 3 ili 4. Vidim da ga Sarlot trpa na trojku sto u evropskoj kosarci tesko moze proci. Zamisljam ga kako kasni Fontekiju na svaki closeout 😄 

 

Pa i ne mora u danasnjoj kosarci imati bas svaki igrac nuzno definisanu jednu poziciju.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bojdo said:

 

Pa i ne mora u danasnjoj kosarci imati bas svaki igrac nuzno definisanu jednu poziciju.


Ne mora naravno, narocito ne u Sarlotu, ali u ozbiljnoj mora imati jasnu ulogu a on nju trenutno nema jer nije profilisan niti malo sem sto stoji van linije za tri poena. Charlotte igra 5 out i Poku ili opali cim primi ili pokusava nekim pravolinijskim ulazima da poentira. Mislim da to za ozbiljnu kosarku nije dovoljno. 

Raduje ipak da mu raste samopouzdanje. Prilicno sam skeptican sto se tice malo ozbiljnije kosarke, mnogo je rada ispred njega, a Boga mi i Sarlota, u tom kontekstu.

Edited by Problem sa licnim greskama
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Kronostime said:

 

 

 

 

Sto bi rek`o @Pacino

 

srecni-ljudi.png

:classic_biggrin:

Ovo je zagarantovano da se igra na kladionici protiv reprezentacije. Ali hajde to sto cemo izgubiti, nego ce i stjenice da nam prosire po Srbiji i Ceskoj. 🤣

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, DameTime said:

Molim vas, okačite ovde kad Boriša na pitanje kako će pratiti OI odgovara da se nada da će se oporaviti do tada, makar da bude na pripremama sa momcima... ❤️

Evo cele epizode, nisam jos poslusao pa ne znam gde je tacno to izjavio 

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Steta sto se u Partizanu "razvijao". Realno,  tamo niko od sadasnjih domaćih igrač koji su mladji od 25 godina nije napredovao, naprotiv Trifunovic, Koprivnica, Smailagic, pa do skora Vukcevic stagniraju. Druga bi bila prica da je Vujosevicu trener, on dosta paznje mladim posvecuje.

Edited by Bojdo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Razlika je i u tome sto se Grci mnogo vise cimaju oko toga nego mi. Eto Janis se cima, savez ce se cimati. Grci se zbog predolimpijskog turnira i ranije skupljaju. Pa i to dodatno ide u prilog da nastupa za njih ovog leta.

Vervatno Kari i Tarlac idu u SAD kao pred svaki turnir pa ce razgovarati sa deckom. Ne vidim prostora da udje u 12 nikako ovog leta, povoljnija je situacija za Grcku.

Edited by Problem sa licnim greskama
Link to comment
Share on other sites

Grci imaju dobro pokrivene visoke pozicije, a Giannis i Mitoglou su verovatno zakucani na PF. Znajući Giannisa, tu negde će da se mota i Thanasis. 

 

Videćemo šta će biti od Tristana, on je i dalje wishful thinking igrač bez neke konkretizacije. Deluje kao priličan mekušac za sada tako da bih ja svakako radije imao Jovića, Petruševa i Smailagića ispred njega a možda konačno vidimo i mitsku zver Pokumona kako igra neku takmičarsku košarku.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Bojdo said:

Steta sto se u Partizanu "razvijao". Realno,  tamo niko od sadasnjih domaćih igrač koji su mladji od 25 godina nije napredovao, naprotiv Trifunovic, Koprivnica, Smailagic, pa do skora Vukcevic stagniraju. Druga bi bila prica da je Vujosevicu trener, on dosta paznje mladim posvecuje.

Da li ne napreduju zato što im se ne posvećuje dovoljno pažnje i ne dobijaju prostor za razvoj ili zato što su limitiranog kvaliteta? Da li su svi koji su radili sa Duletom postali ozbiljni igrači?

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...