Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

6 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Васа никад ни у једној екипи није био вођа друге петорке па тако не може ни у овој. Он је играч за 30 минута или да не иде.

 

Ali nije bas ni da je igrao sa Jokicem i Bogdanovicem. Kako da imamo 3 lidera u petorci? I Dzordan-Pipen-Rodman se znalo ko je tata i u prajm Kari-Klej-Grin se znalo ko je tata, mozda nisam dao bas najbolje primere ali razumeo si me. Jedino onda da mu se smanji uloga u prvoj petorci od one koje je imao u Efesu ili cak i ove sad koje ima. Po meni bi bilo produktivnije staviti Avramovica tu da krpi defanzivno jer je bolji u pritisku protivnickih plejmejkera od Marinkovica a da Micic ima vise slobode u drugoj petorci gde bi imao vise lopte u rukama jer Micic je igrac koji igra sa loptom a ne od lopte. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kankkunen said:

Omatorilo se jbg. evo i Jaka Blažič odustao zbog problema sa leđima.

Sta onda reci za cetvrtinu americke reprezentacije, svi ti igraci su stariji od Jovica sa mnogo vise odigranih utakmica u sezoni. Samo se kod nas igraci peznionisu u trenutku kada jos mnogo mogu da pomognu reprezentaciji i to u godini olimpijskih igara. Osim ako Jovic ima neke privatne probleme.

Edited by Miki8
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Aj' što je Kari u flekavoj majici nego što ga mučenika provukoše kroz onaj informer filter za opoziciju. Gde i Džordž Kluni izgleda kao Satan Panonski lično ako zatreba. Jeziv savez, najcrnjem neprijatelju da ih ne poželiš. 

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 16
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bogoljub Gagic said:

Знам и ја да хоће него на Корнетову констатацију кажем 

 

Takođe 😄 

 

Btw, Jokića ne podnosim ali on nije neki sujetan tip što se košarke tiče. A ni Bogdan. Bukvalno je Vasilije tu najveći problem lol jer on nije imao lidersku ulogu sem kod Atamana.

 

Bogdan će da drži svlačionicu™  i teren (uz Luču ako bude u 12 a po spisku bih rekla da hoće), Jokić je igrački lider dok će Micić morati da prihvati da nije lider. Vođa 2nd unita treba biti G(M)udura jer mu to očigledno najbolje leži. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Markoss said:

Bolje Miletica zarad neke buducnosti da je zvao, vidim da igra super u Djironi. 

 

 

Presao je u Slask ove sezone. Da, igrao je sjajno, trenutno je bukvalno duplo bolji od Ristica. Bas me cudi da ga nije zvao. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ако може играти у првој петорци иза Бриџиса и Милера не видим што би му проблем био да игра иза Јокића и Богдана. А друга петорка је за њега убиство.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Miki8 said:

Sta onda reci za cetvrtinu americke reprezentacije, svi ti igraci su stariji od Jovica sa mnogo vise odigranih utakmica u sezoni. Samo se kod nas igraci peznionisu u trenutku kada jos mnogo mogu da pomognu reprezentaciji i to u godini olimpijskih igara. Osim ako Jovic ima neke privatne probleme.

Samo sto Dzejms, Kari, Lenard i ostala družina igraju svake desete godine za Ameriku i to iskljucivo na OI, a Jovic bio dostupan za svaki turnir zadnjih 10 godina kad mu je to zdravlje dozvolilo.  

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Nasao se juce sa jednim nasim reprezentativcem da uzmem dres i krene zezanje i prica o Zvezdi, Manili, reprezentaciji...

- svi jedva cekaju da se okupe, uklapali odmore da bi sto pre dosli na pripreme, Bogdan vodja i na terenu i van njega

- atmosfera vrhunska, kaze da posle Spisua i Italijana nisu mogli nedeljama da se opasulje jer je atmosferala bila sjajna i ocekivali su da idu do kraja

- u Manili igrali za Borisu, urnisale ih povrede Milutinova i Dobrica pred i u finalu

 

Okuplanje trebalo da bude 24og i rese da pitaju Karija da im da neki dan duze i on im kaze okupljate se 22og onda 😂

 

  • Like 16
  • Love 12
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, DameTime said:

Vođa 2nd unita treba biti G(M)udura jer mu to očigledno najbolje leži. 

 

Protiv Amerikanaca mislim da moramo da imamo uvek nekog lidera napadackog na parketu i mislim da se ne smemo ni u jedom trenutku tu ulogu prepustiti Guduricu. Jedino da Jokic i Bogdanovic igraju tu 35 minuta pa mozda par minuta.

8 minutes ago, drgnk said:

Ne znam, tanko mi je ovo sa pozicijom pleja. Ne daj bože neke povrede. Jaramaza za svaki slučaj, držati do kraja priprema pa šta nam bog da.

 

Mogu i Bogdanovic i Guduric da pomognu u prenosu lopte po potrebi. Obojica su to radili mnogo puta u karijeri pa i u reprezentaciji.

Link to comment
Share on other sites

Мислим да Кари неће направити исту грешку као против Италије да је свестан да Јокић мора да игра 35+ минута у елиминационим утакмицама. Ту највише испашта Милутинов али шта ћеш није му конкуренција неки просечан центар већ најбољи играч света. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ok, to je to, otprilike najbolje što imamo. 

 

Rile, Plavšić i Jare su bukvalno osigurači, da u slučaju neke povrede ne ostanemo sa jednim plejom ili centrom.

Ostalo su nijanse, ako svi budu zdravi otpadaju njih trojica plus Poku / Deda.

 

Loženje može da počne!

 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Мислим да Кари неће направити исту грешку као против Италије да је свестан да Јокић мора да игра 35+ минута у елиминационим утакмицама. Ту највише испашта Милутинов али шта ћеш није му конкуренција неки просечан центар већ најбољи играч света. 

 

Nekice reci da je u ovom PO Doncic pokazao da je broj 1 u svijetu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Hvala Stefanu Joviću za sve ove godine u reprezentaciji, smirenost i stabilnost kakvu niko drugi nije donosio i prelazak granice bola mnogo puta radi igranja u najlepšem dresu.

Jedini igrač uz Bogdana koji je učestvovao u sva 4 srebra.

 

Mora da se napravi adekvatan oproštaj protiv Japana.

  • Like 18
  • Love 19
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, drperce said:

Nasao se juce sa jednim nasim reprezentativcem da uzmem dres i krene zezanje i prica o Zvezdi, Manili, reprezentaciji...

- svi jedva cekaju da se okupe, uklapali odmore da bi sto pre dosli na pripreme, Bogdan vodja i na terenu i van njega

- atmosfera vrhunska, kaze da posle Spisua i Italijana nisu mogli nedeljama da se opasulje jer je atmosferala bila sjajna i ocekivali su da idu do kraja

- u Manili igrali za Borisu, urnisale ih povrede Milutinova i Dobrica pred i u finalu

 

Okuplanje trebalo da bude 24og i rese da pitaju Karija da im da neki dan duze i on im kaze okupljate se 22og onda 😂

 

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Verujem da su se Kari i Jovic dogovorili jer je Jovic u ovom momentu ipak kvalitativno nize ispod svih 5 bekova, plus je igrac sklon povredama i prilicno nacet. Mnogo je dao reprezentaciji, uvek mi je bio drag, ima nepune 34, i ne ide da ga cima na pripreme ako nema sigurno mesto u timu. Jbg, morace neko drugi da postrojava Amere u finalu umesto Jovketa 😄 ( apropo one 8-2 price sa Kvinsijem kod Jao Mileta u podcastu )

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da suštinski 11 i 12 igrač nisu toliko ni važni pa treba verovatno zvati neke ljude koji su "dobri za atmosferu" i kojima neće biti problem da mašu peškirima, da ne bude neko ko će se vređati ako ne igra.

 

Realno reprezentacija ima 9 igrača koji su nosioci, Jokić, Bogdan, Micić i Jović kao prvi nivo + Aleksa, Vanja, Gudura, Petrušev i Milutinov kao drugi. Jako mi fali jedna trojka za prvu petorku, to će čini mi se svakako igrati Vanja ali mi je to krpljenje nekako, Pokuševski, Dobrić i Davidovac su ipak dosta slabiji a Lučić svakako po reputaciji jeste tu ali on je 4 + kao Nedović, znaš da će se povrediti. 

 

Sve u svemu, ako ne bude nenadanih otkaza i povreda, ovo je najbolje što imamo a da može i hoće da igra.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...