Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Jovic tek treba da se dokaze u ozbiljnoj takmicarskoj kosarci. Ja za njega u ovom trenutku imam veoma niske standarde tako da moze samo da iznenadi kvalitetnim partijama. Mislim da je Milutinov nas najvazniji igrac posle Bogdanovica.

Edited by Miki8
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Tuzno je, pretuzno da smo poceli da se pribojavamo 1 Talijana. But it is what it is. Cope.

 

nismo se pokantali jos od '97 sa njima, mozda tu gresimo 😕

 

20 minutes ago, Darko said:

Pa sad, nije baš hot tejk. Poveći broj forumaša to i očekuje, uključujući i mene. 

 

svi smo hot.

Edited by uini
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Darko said:

Pa sad, nije baš hot tejk. Poveći broj forumaša to i očekuje, uključujući i mene. 

 

20 minutes ago, Miki8 said:

Jovic tek treba da se dokaze u ozbiljnoj takmicarskoj kosarci. Ja za njega u ovom trenutku imam veoma niske standarde tako da moze samo da iznenadi kvalitetnim partijama. Mislim da je Milutinov nas najvazniji igrac posle Bogdanovica.

 

Čini mi se da vas dvojica mislite na različitog Jovića. 😄 Ja sam lajkovala Darkov upis verujući da misli na Jovketa ali sad sam zbunjena.

 

@Урош19 Sada moramo da pokažemo zajedništvo i veru jedni u druge, baš kao i reprezentacija. Hold on tight. 

Edited by DameTime
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Darko said:

Pa sad, nije baš hot tejk. Poveći broj forumaša to i očekuje, uključujući i mene. 

Ja bas mislim da jeste hot tejk i da se to nece desiti. Momak ima jednocifren broj jakih seniorskih utakmica u karijeri, i kao sto kolega iznad rece, ako smo realni, moze samo pozitivno da nas iznenadi.

Ako zivimo u oblacima onda cemo gotovo izvesno biti razocarani.

 

Milutinov, Guduric, Nedovic, pa cak i Petrusev i Avramovic (pored Bogdana koji vodi naravno) su oni koji treba da povuku. Ocekivati od Jovica 18+10 u jakim utakmicama je dosta naivno i uprosceno posmatranje kosarke.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Golim okom, ovom sastavu fali malo kreacije kao posledica izostanaka Jokica i Vase kao najboljih dodavaca u ekipi. 
 

Ne plasi me izostanak klasicnog pleja, jer imamo igrace koji su dobri sa loptom u rukama…ali su efikasniji kada kreiraju za sebe. Bogdan, Gudura, Avramovic, Nedovic...

S toga mislim da ce nam i koncepcija biti dosta drugacija i da cemo imati puno vise neasistiranih suteva iz igre 1 na 1 (+Milutinov) nego na EP gde je Joka dirigovao sve.

 

Takodje, S. Jovic nam je bitan jer moze da izbalansira ako se udje u losu seriju, i ipak bude osigurac ako voda udje u usi i pripremi situaciju za BB ili Milutinova.
 

Nadam se da ce Smajlagic biti spreman za SP, mislim da on moze da bude bitan sraf za ovu ekipu.

 

Edited by Admiral
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kad je već popularno da bacim i ja jedan hot tejk

 

Danilović će biti manje od tri puta pijan i manje od dva puta urađen tokom prvenstva.

 

Nedović se neće povrediti gledajući piratski bioskopski snimak Openhajmera.

 

Smajlagić neće primiti ni jednu infuziju tokom prvenstva.

 

Kari neće rigidno postaviti rotaciju, nosioci će igrati više od trideset minuta sa razlogom a ne zato što je zaboravio na Gudurića i Milutinova na klupi.

 

Naša najveća prednost će biti što ni mi sami ne znamo šta ćemo igrati. Aj ti bajo moj sklopi odbranu kad imamo jednog pleja i pet prinudno sklepanih. Samo haos i diverzija.

 

Simanić će biti najbolji strelac i mvp košarkaškog turnira... 

Spoiler

u rodnoj mu Ljuboviji.

 

 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Pacino said:

Mozda banjavam onako rendom, nije me bilo dugo, ali sto se SP tice, kakav god da je sastav, cak i da smo u punom sastavu, ja ne ocekujem mnogo, razlog tome je @Magia. Znamo kako smo prosli u Kini kada je isao da gleda, znamo kako je bilo na evropskom u Pragu, ne vidim zasto bi sada bilo drugacije. I plus opet nije zvao 😋

 

Da ne spominjem svetsko u fudbalu u Moskvi, Marejev prvi GS kada je pobedio Djokovica u 5 setova na US Openu, jedina tekma KKP koju gledah prosle (ili pretprosle sezone, zavisi kako se gleda) je bila protiv Burse u Areni itd..

 

Ali prosle godine skinuh mrak (hehe) sa Uvrnutim na gostovanjima KKP, tako da moguce da se sreca okrenula :classic_love:

Link to comment
Share on other sites

Ako je Guduric sposoban da izvuce iz dupeta ono sto svi znamo da moze, a nikako da pokaze, postoji mogucnost da budemo kompetitivni. Avramovic moze da bude lud mozda jednu tekmu, Nedovic mozda i dve. Jovic ne samo sto je neiskusan, vec trenutno nema ni dovoljno cistog skila da bi tako zelen pravio neki darmar po Filipinima. Ne bi zaista bilo narocito pametno nesto spec ocekivati ni od Smaila. Neka fina sekvenca od par minuta dok jos ne upadne u problem sa faulovima ili ne napravi neki brainfart posle koga ruke odu na kolena dok se bori za vazduh i zivot kao takav. Milutinov nije kreator koliko god zahvalan bio. Da, zaista ostaje da se molimo za te neke eksplozije sa bekovske linije, pa jos da budu tempirane tako da se aktiviraju sukcesivno, iz tekme u tekmu.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mi bi trebalo da se odmaknemo malo od klasicnih podela po pozicijama (Kari gledam te) jer ako se budemo toga drzali kao pijani plota, bice ovo tuzno i kratko leto.

 

U sustini, treba da nominalno imamo 7+5, ali bekovi i niska krila treba da budu fluidni i da skoro svako pokriva 1-3 u zavisnosti od "vrucosti" tog dana (jos jedan razlog zasto ce Jovic samo popunjavati broj, i da se nadamo da ce tako biti).

 

Znaci - Bogdanovic, Avramovic, Nedovic, Guduric, Marinkovic ocekujem da podele najveci deo minutaze na 1-3, dok ce Jovic biti osigurac. Sedmi verovatno mali Topic jer su svi ostali ispali.

 

Od visokih Jovic, Milutinov, Smailagic, Davidovac i Ristic.

 

Ne vidim poentu Dobrica u ovoj ekipi, nazalost, verovatno cemo skracivati rotaciju rano, gde ce Topic biti 12, Jovic 11, a Ristic 10. igrac.

 

Mnogo ce zavisiti od Nikole Jovica i Smailagica. Oni moraju da odigraju iznad ocekivanja da bismo imali sta da trazimo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Magia said:

Da ne spominjem svetsko u fudbalu u Moskvi, Marejev prvi GS kada je pobedio Djokovica u 5 setova na US Openu, jedina tekma KKP koju gledah prosle (ili pretprosle sezone, zavisi kako se gleda) je bila protiv Burse u Areni itd..

Zajebavaš da si bio faktor svih ovih poraza? :classic_blink: Jbt, trebalo te je ranije prijaviti da se pred takve mečeve javljaš pandurima.

 

41 minutes ago, Magia said:

Ali prosle godine skinuh mrak (hehe) sa Uvrnutim na gostovanjima KKP

Jasno, minus i minus daju plus. :classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Magia said:

Ali prosle godine skinuh mrak (hehe) sa Uvrnutim na gostovanjima KKP, tako da moguce da se sreca okrenula :classic_love:

 

 

jel @uvrnuto otvarao podforum gostovanja - partizan, na filmovi, heklanje i sugestije??

 

nije, jer partizan voli a srbiju mrzi vise od foruma.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Magia said:

 

Da ne spominjem svetsko u fudbalu u Moskvi, Marejev prvi GS kada je pobedio Djokovica u 5 setova na US Openu, jedina tekma KKP koju gledah prosle (ili pretprosle sezone, zavisi kako se gleda) je bila protiv Burse u Areni itd..

 

Ali prosle godine skinuh mrak (hehe) sa Uvrnutim na gostovanjima KKP, tako da moguce da se sreca okrenula :classic_love:

Da jbt. Zaboravio sam to ostalo. Nisam znao za Mareja. Mada i dalje cemo @Green23 i ja da ti govorimo da namjerno malerises u toku tekme. 

 

24 minutes ago, Barkley#34 said:

Zajebavaš da si bio faktor svih ovih poraza? :classic_blink: Jbt, trebalo te je ranije prijaviti da se pred takve mečeve javljaš pandurima.

 

Jasno, minus i minus daju plus. :classic_biggrin:

Hahahaha ali bukvalno prva koju je isao da znam a da ste dobili je ta protiv Minhena. Mada i na Albu su isli pa ste izgubili. 
 

@Magia zar nisi isao sada na jednu ili obije protiv Reala? 
 

Sori za off topic, ali mislim da je bitno da se zna ko ide na SP da prati ekipu 😋

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...