Jump to content

ABA liga 2022/2023 - Poslednja ex-Yu sezona?


Kooineeperk

Recommended Posts

Cedevita igra plejof svoje lige.
Već su odigrali 4 utakmice.

Što se tiče termina, poremećeni je zbog odloženih utakmica i produženja sezone i plej-ofa EL.

Koliko vidim slično je i u Turskoj i Grčkoj, samo što kod njih nije produženo prvenstvo zbog utakmica iz oktobra ili aprila.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
Koliko puta treba da molimo ljude da se ovakva terminologija ne koristi i da se piše sa poštovanjem prema rivalu, bilo od strane Zvezdaša bilo Partizanovaca? Koliko puta? Možda ovo nije ni čudno s obzirom na tolerisanje raznih trolova, ali hajde ipak da probamo korektno?

za zeljka kao trenera postovanje
ali sam je merio svoje srBstvo
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, NikadProtivKaline said:


za zeljka kao trenera postovanje
ali sam je merio svoje srBstvo

 

Bukvalno nikada nije izjavio nista slicno da je najveci Srbin. Rekao je, parafraziram, "Ja sam bio Srbin tamo gde je malo teze biti Srbin", ili tako nesto. Ostalo je sve izmisljeno i stavljeno mu na ledja.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

Da li se znaju neki eventualni termini za finale ?

 

Pratimo trendove i želimo da se spektakularno finale reginalne lige poklopi sa početkom velikog finala u NBA, gde je sezona počela mesec dana posle ABA i gde se PO igra na 4 dobijene

 

Spoiler

lagaaano će finale početi posle početka NBA finala :classic_ninja:

 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Pa do sinoć u 22h se nije znalo gde će se igrati, u BG ili Ljubljani.

Onda treba danas ujutru javiti Olimpiji kad da krene put BG, obaviti rezervacije hotela, leta, rezervisati halu za trening dan pre i dan utakmice.

Treba obezbediti prodaju karata, osoblja obezbeđenja, dobiti procenu rizika i dobiti policijsku pratnju.

Onda to sve treba nosilac prava prenosa ubaciti u raspored, prodati reklamni prostor.

Ne znam da li je ikada u istoriji plej-ofa druga serija krenula sa pauzom od samo dva dana.

Ono što je sigurno je da će se druga utakmica igrati sa samo jednim danom pauze, a ubrzo i treća ako bude potrebno.

A koliko znam u BG su za četvrtak, petak i subotu prijavljena 3 velika mitinga, valjda litije u četvrtak, a pozicija i opozicija u petak i subotu, koja će povući dosta logistike.

Nedelja, utorak, četvrtak je ok za polufinale i da u sledeću nedelju krene finale.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Chaos Is Me said:

Kazniti Savića sa 1500e je kao mene da su kaznili sa 500 rsd. 

 

Covic vec u fazonu, alo Suntrulicu imas soma i po na zajam, treba mi za veceras vracam kad Raduljici legne plata. U stvari daj dva soma ja sam recitiji od Kize. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Sector said:

Pa šta je problem da serija između KKP i Cedevite ne krene sutra ili prekosutra?

 

Ako su već napravili haos od ovog plej ofa, neka bar zbiju sad utakmice. Nekad se igralo dan za danom.

 

Mislim da je nerealno sutra i prekosutra jer se ne radi o dva ista tima vec izmedju cetvrtfinala i polufinala, za 3 dana da je mec je ok, 4 najkasnije... Ali 6 dana nakon meca je bas, ne znam ni kako da nazovem... Definitivno najneozbiljnija liga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Aprijatno kako god obrnes. Sezona u ABA se završila onako kako je u najavi i moglo se pretpostaviti da će biti završena. Noćas je čak i Mijović najenergičnije izgledao, sve je timeoute do 25 min meča iskoristio al uzalud. Debakl, fijasko i svi drugi sinonimi su prikladni za ovo noćas.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je samo kulminacija svih gresaka kluba od igranja evrolige pa na dalje.
Kad bih pisao o problemima, ne znam odakle bih prije poceo. Sramotan odnos svih ljudi u klubu. Strah me da su nocas izgubili i to malo publike na duzi vremenski period.

Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...