Jump to content

ABA liga 2022/2023 - Poslednja ex-Yu sezona?


Kooineeperk

Recommended Posts

6 minutes ago, Veljos said:

Bravo zorane savicu ......samo toliko....

Ali ljudi jel vi i dalje mislite da neki Zoran Savic ili Ostoja Mijailovic dodje i na svoju ruku zajebava ovako ekipu ciji je trener najtrofejniji i najuticajniji u celoj Evropi? Obojica su se sakrila iza Obradovicevog imena i beru plodove njegovih silnih miliona koje je obezbedio klubu svojim dolaskom, glume gospodu i velike sportske radnike, a zapravo su nula. Sve sto KKP radi je po volji Zeljka Obradovica, kakav Ostoja i Savic, njih dvojicu bi publika najurila odavno da nema ovog prvog.

Edited by СтелаРоса
  • Like 4
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, kendrick said:
43 minutes ago, Cooper said:

Termin 3. utakmice Partizana i Cedevite je određen pre odigravanja 1. utakmice te serije, pre nego što je Grujin izjavio da će se finale KLS igrati 4 dana posle završetka ABA finala.


E to, hvala ti. Znao sam da nešto škripi u onoj gore hronologiji jer se sećam da je KLS prvobitno izašao sa korektnim datumima, pa je onda dan-dva kasnije morao da menja odluku. 

 

Ja sam lepo napisao da se suskalo da ce biti 6. jun i pre nego sto se znalo da ce majstorice biti, pre nego sto je ta serija pocela. Ali ABA je to ozvanicila tek nakon 2. utakmice, i to ne cak ni zvanicnim saopstenjem vec samo postavljanjem datuma u kalendar. Za sve je imala saopstenje, a za ovaj datum nije. Jedino je objavila prva dva termina i rekla da ce treci biti naknadno odredjen. 

 

Pogledajte vesti od 30.05. - tek tada se zvanicno pojavio termin na ABA sajtu. Do tada su ga mozda znali CedevitaOlimpija i Partizan. 

 

Sve lepo pise u tom postu, samo treba procitati sa razumevanjem sta je napisano. Ako nije tesko. A ne bi trebalo da jeste. 

Link to comment
Share on other sites

Serija će se igrati naravno, ali me zabavlja što smo konačno postali dovoljno jaki da trolujemo jednog čovjeka na isti način na koji je on godinama nas trolovao. S obzirom na upise većinske Srbije stičem dojam da im se to baš i ne dopada. Plaky. [emoji22]

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, kendrick said:


Sa Čoksom treba isto kao i sa SNS-om - bezobrazno jer civilizovanog, sportskog i finog sa džukelama nema. Dokaza imaš od 2011. do sada iha haj, možeš i prošlu sezonu da uzmeš. 
 

Slažem se za nultu toleranciju za bilo kakav vid uvreda i pretnji sudijama, ali malo ti je hronologija zakazala. Vrati se na prve redove serije sa Budućnosti, 57 saopštenja od kojih je ono od pre mesec-dva gde se targetiraju trojica sudija najgrđe. 
 

Bila je i ona izjava na nac. frekvenciji da je normalno da Pukl bude gađan "kad mu je došao tu da vrcka."

 

Suštinski, olako smo zaboravili ko je zaslužan zašto je ljudima prekipelo. Znam ja da ti znaš u čijem penkalu i čiji mikrofon je pokretač svih ovosezonskih problema sa utakmicama i delegiranjem, tako da nemojmo rendom, ajmo redom. 

 

Jel ti ovo upravo u četiri pasusa pokušavaš da relativizuješ to što je Zoran Savić, jedini u ovom PO, na gostovanju SC Derbiju, pretio sudijama ispred svlačionice?

 

Hvala, ne bih se vraćao ni na DV i PSD u Vršcu, ni na Lončara i Joksimovića, ni na kese mokraće, ni na sako Vlade Jovanovića.

 

Ništa od toga nema veze sa gadošću koju sam opisao i koja je u suštini najveći incident - i nekažnjeni u ovom PO. 

 

Idolopoklonstvo zaslepljuje. Ponavljaj sebi, nije bitno to što je Savić funkcioner Partizana. Neću koristiti reč Ali kad opisujem incident. Osudiću ga bez relativizacije. Neću koristiti SNS metode žutog ološa.

  • Like 14
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Serija će se igrati naravno, ali me zabavlja što smo konačno postali dovoljno jaki da trolujemo jednog čovjeka na isti način na koji je on godinama nas trolovao. S obzirom na upise većinske Srbije stičem dojam da im se to baš i ne dopada. Plaky. emoji22.png

 

Čestitke. Ostoja made you stronk.

  • Like 5
  • Love 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, medobrundo said:

 

Jel ti ovo upravo u četiri pasusa pokušavaš da relativizuješ to što je Zoran Savić, jedini u ovom PO, na gostovanju SC Derbiju, pretio sudijama ispred svlačionice?

 

Hvala, ne bih se vraćao ni na DV i PSD u Vršcu, ni na Lončara i Joksimovića, ni na kese mokraće, ni na sako Vlade Jovanovića.

 

Ništa od toga nema veze sa gadošću koju sam opisao i koja je u suštini najveći incident - i nekažnjeni u ovom PO. 

 

Idolopoklonstvo zaslepljuje. Ponavljaj sebi, nije bitno to što je Savić funkcioner Partizana. Neću koristiti reč Ali kad opisujem incident. Osudiću ga bez relativizacije. Neću koristiti SNS metode žutog ološa.


Pa kako se ti razlikuješ od mene ako biraš Savićev incident kao centar problema a ne Čoksovo targetiranje sudija javnim priopćenjem svega par nedelja pre incidenta?

 

Nema potrebe da idemo 20, 15 ili tih 12 godina u prošlost, ali možemo da pokušamo da se složimo da govnarija koju večeras pratimo nije posledica jednog incidenta napušavanja sudija, koliko god za osudu on bio (a jeste), već je produženi variant višegodišnje igranke jednog čoveka. 
 

Ako već merimo šta je veći incident, meni je opasnije i zlobnije kada sa predumišljajem sročiš pamflet i napujdaš milionski auditorijum na trojicu osoba nego kada besan psuješ sve po spisku. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Inace mi je mnogo zanimljivo kako forum koristi selektivna pravila, evo Kuperov primer, "Ćoki dzuklela" i to je potpuno ok, ali zato ako neko napise Robija, ode u banovinu za primer...

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, kendrick said:

Pa kako se ti razlikuješ od mene ako biraš Savićev incident kao centar problema a ne Čoksovo targetiranje sudija javnim priopćenjem svega par nedelja pre incidenta?

 

Ja kazem da je jedno i drugo lose.I ko pokusava da pravda jedno sa drugim...Ne znam....Tipa eno Covic targetira pa moze Zoki ovako ili Zoki preti fizicki pa moze Covic onako.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, kendrick said:


Pa kako se ti razlikuješ od mene ako biraš Savićev incident kao centar problema a ne Čoksovo targetiranje sudija javnim priopćenjem svega par nedelja pre incidenta?

 

Nema potrebe da idemo 20, 15 ili tih 12 godina u prošlost, ali možemo da pokušamo da se složimo da govnarija koju večeras pratimo nije posledica jednog incidenta napušavanja sudija, koliko god za osudu on bio (a jeste), već je produženi variant višegodišnje igranke jednog čoveka. 
 

Ako već merimo šta je veći incident, meni je opasnije i zlobnije kada sa predumišljajem sročiš pamflet i napujdaš milionski auditorijum na trojicu osoba nego kada besan psuješ sve po spisku. 

Toliko je kako kažeš "napujdao" auditorijum, da su Pukl, Javor i valjda je Petek bio treći sudija, dobili ogroman aplauz na poluvremenu...

Link to comment
Share on other sites

Da sumiramo - nakon što je svojih šest utakmica Partizan razvukao na skoro mesec dana, pravio razmake od po sedam dana tokom obe serije; sada istom klubu ne odgovara da se početak finalne serije pomeri za jedan dan, kako bi rival mogao da odigra finale domaće srpske lige? I takvo inaćenje pojedinci ovde brane, iako se KKCZ hladi već mesec dana i generalno jeste žrtva besmislenosti ovogodisnjeg kalendara ABA lige? Ako ljudi ovde ne mogu da budu iole razumni, šta se očekuje od klubova i ostatka navijača? 

  • Like 30
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Gospodine Lisac,vratite se,sve Vam je oprošteno :smiley50:

Može neko sto puta da se ljuti na mene i misli o meni šta hoće,ali mi Srbi ni jednu regionalnu košarkašku ligu (u kojoj klubovi iz ostalih država nisu nikakav faktor za titulu) ne umemo da vodimo..nema toga što nećemo razjebati.

Šteta,jer je ABA bila jedna dobra ideja i priča.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Crni said:

Inace mi je mnogo zanimljivo kako forum koristi selektivna pravila, evo Kuperov primer, "Ćoki dzuklela" i to je potpuno ok, ali zato ako neko napise Robija, ode u banovinu za primer...

Izvinjavam se za offtopic, ali eto ja sam na politici naucio da se mogu vredjati ljudi koji nisu clanovi foruma, tako da npr Novak moze da se zove Njole i idiotom... 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Serija će se igrati naravno, ali me zabavlja što smo konačno postali dovoljno jaki da trolujemo jednog čovjeka na isti način na koji je on godinama nas trolovao. S obzirom na upise većinske Srbije stičem dojam da im se to baš i ne dopada. Plaky. emoji22.png

 

 

Saopstenjima?! 😄  

 

Sad sam tek izvalio Savicevo "pismo" Miliji. ahahhahahaha... 

 

Covic u fazonu:

master-much-to-learn-you-still-have.gif

 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Kad god pomenete Partizan i SNS sjetite se da ste sad tu gdje jeste zato što vas je jedan čovjek izvukao iz zamrzivača a drugi čovjek napunio milionima. Pa ni to nije bilo dovoljno nego je morao otjerati Vujoševića i ukinuti sve sponzore Partizanu da bi vi “pošteno” stigli do titule. Sve nakon toga je bilo pranje biografije ali ima nas koji pamtimo sve.

Mi nismo napravili ovaj svinjac ali smo primorani da se u njemu valjamo s vama.

Kao Andy Dufresne “who crawled through 500 yards of sh*t and came out clean on the other side”.

Zanimljivo je, sa jednog dosta šireg sociološkog aspekta, da je kojim slučajem Vučić navijač Partizana danas bi bio politički mrtav već pet godina. Mislite o tome.

A ako vam već smeta SNS i Vučić imate i vi svoju tribinu pa možete da mu poručite šta stvarno mislite o njemu. Ovako je sve samo prdež u toploj junskoj noći.

  • Like 2
  • Ha-ha 17
  • Tuzno 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Son_of_a_gun said:

Kad god pomenete Partizan i SNS sjetite se da ste sad tu gdje jeste zato što vas je jedan čovjek izvukao iz zamrzivača a drugi čovjek napunio milionima. Pa ni to nije bilo dovoljno nego je morao otjerati Vujoševića i ukinuti sve sponzore Partizanu da bi vi “pošteno” stigli do titule. Sve nakon toga je bilo pranje biografije ali ima nas koji pamtimo sve.

To sto pricas jesi upravu ali to vas ne abolira sto ste i vi sad SNS.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...