Jump to content

ABA liga 2022/2023 - Poslednja ex-Yu sezona?


Kooineeperk

Recommended Posts

25 minutes ago, Luchifer89 said:
44 minutes ago, Perkos2 said:
Imamo 15 igrača možemo da igramo i po dve utakmice dnevno

Ovo finale KLS može da se završi tako što će Nebojša i Vesna odigrati 2 partije šaha

 

Zasto mislis da bi Nebojsa dobio u 2 meca? 😄 a mislim da bi igrao Filip a ne teta Vesna. 

 

 

Elem, ako je tacno ovo da KKP nece ove termine i da im ne odgovara pomeranje za 1 dan, onda ne znam sta vise da pomislim osim da ne zele da dodje do finala na terenu. 

Link to comment
Share on other sites

 
Zasto mislis da bi Nebojsa dobio u 2 meca? [emoji1] a mislim da bi igrao Filip a ne teta Vesna. 
 
 
Elem, ako je tacno ovo da KKP nece ove termine i da im ne odgovara pomeranje za 1 dan, onda ne znam sta vise da pomislim osim da ne zele da dodje do finala na terenu. 
A kontao sam da dopišem kako Vesna igra blindfolded, al verujem da ćaća vlada figurama u kući.
Što se tiče finala, nadao sam se da do njega neće doći i da sa Jokarinom titulom košarka ide na pause
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Igraće se 13.06 prva prihvatio to Partizan ili ne. Ako neće ne moraju da se pojavljuju na utakmici. Danas nije bio za dzabe sastanak u vezi promena termina izmedju dve lige. Nije nemoguće ali zamisli došlo do kompromisa, KLS izašao u susret, Zvezda i FMP krenu po novom rasporedu a ABA kaže sutra ili prekosutra ipak se igra prva 12.06. Što su se onda danas okupljali i dogovarali? Danas je sve to već rešeno. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, kendrick said:

Šta se promenilo od trenutka kada je KLS pre koji dan objavio da je finale 5 dana posle završetka ABA finala?

 

Da li je moguce da se pravite toliko blesavi? 

 

Promenilo se to da je ABA sutradan od dana te izjave Grujina (btw, nije rekao 5 dana nego 4 dana), izasla sa debilnim terminom majstorice polufinala, koji je odredjen da bude 6 dana nakon 2. utakmice, u kalendaru koji ionako kasni, eto to se desilo. 

 

Da li je toliko tesko razumeti cinjenice i sled dogadjaja? 

 

 

 

Ajmo hronoloski:

 

 

  • Like 10
  • Love 1
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DameTime said:

Pošto je KKP dozvoljen onaj cirkus sa KLS, naravno da će sad da se pokake i na ABA ligu. 

Kake oni cele sezone. Odužilo se četvrtfinale zbog njihovih utakmica u EL, odužilo se polufinale jer su hteli pauzu od 6 dana i sve to na njihov zahtev. I sad kad treba da se napravi odstupanje na jedan dan, dure se kao malo dete. Bezobrazluk. Ali dopušteno im je sve to do sada. Ovo je samo finale touch. 

Edited by Čočo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ostoja, Savic & Co su probili Covicevo dno , za sta sam mislio da je nemoguće...

 

Koliko je(ste) sve ovo, ne znam ni sam da se izrazim, jadno i bedno.

 

 Bas bas mucan osecaj, toliko da se javila želja da se oba finala ne odigraju. 

Edited by Fat Zadd
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cooper said:

Termin 3. utakmice Partizana i Cedevite je određen pre odigravanja 1. utakmice te serije, pre nego što je Grujin izjavio da će se finale KLS igrati 4 dana posle završetka ABA finala.


E to, hvala ti. Znao sam da nešto škripi u onoj gore hronologiji jer se sećam da je KLS prvobitno izašao sa korektnim datumima, pa je onda dan-dva kasnije morao da menja odluku. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Čočo said:

Kake oni cele sezone. Odužilo se četvrtfinale zbog njihovih utakmica u EL, odužilo se polufinale jer su hteli pauzu od 6 dana i sve to na njihov zahtev. I sad kad treba da se napravi odstupanje na jedan dan, dure se kao malo dete. Bezobrazluk. Ali dopušteno im je sve to do sada. Ovo je samo finale touch. 

 

Imam razumevanje za EL, jbg KKP je najuspešniji abaligaški klub u EL ove sezone. Ali sve ovo što se dešava, da lik lagano šalje saopštenje u fazonu znamo da je 12.6, recite nam samo satnicu. U fazonu ko vas jebe... 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Čočo said:

Kake oni cele sezone. Odužilo se četvrtfinale zbog njihovih utakmica u EL, odužilo se polufinale jer su hteli pauzu od 6 dana i sve to na njihov zahtev. I sad kad treba da se napravi odstupanje na jedan dan, dure se kao malo dete. Bezobrazluk. Ali dopušteno im je sve to do sada. Ovo je samo finale touch. 

 

Svega toga ne bi ni bilo da je Pera na vreme otišao u policiju, AKA da Partizanu nije dozvoljeno da prošle godine pravi sprdnju sa KLS.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DameTime said:

 

Imam razumevanje za EL, jbg KKP je najuspešniji abaligaški klub u EL ove sezone. Ali sve ovo što se dešava, da lik lagano šalje saopštenje u fazonu znamo da je 12.6, recite nam samo satnicu. U fazonu ko vas jebe... 

Slažem se. Šteta što se ponašaju na nivou malog kluba a ne kao najuspešniji abaligaški klub ove sezone u EL. Sve im se dopustilo ove sezone. Baš baš licemerno. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...