Jump to content

ABA liga 2022/2023 - Poslednja ex-Yu sezona?


Kooineeperk

Recommended Posts

7 minutes ago, kendrick said:

"U mahinacije Nebojše Čovića uključila se i KLS"

 

https://aktuelno.me/sport/u-mahinacije-nebojse-covica-ukljucila-se-i-kls

 

"Urotili su se svi srpski kvinslinzi sa silama zla i svemira da Crvena zvezda ne osvoji ABA ligu, pa žrijebaju u inat sudije koje ona ne želi, određuju datume za utakmice koji njoj nisu po volji, i pošto je ona primadona regiona sve mora biti onako kako pudlica (Nebojša Čović) Aleksandra Vučića želi"

 

Lepo štivo koristiš za informisanje, sledeće je da se prenose postovi onih dijabola sa Avangarde.

 

  • Like 17
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, medobrundo said:

 

"Urotili su se svi srpski kvinslinzi sa silama zla i svemira da Crvena zvezda ne osvoji ABA ligu, pa žrijebaju u inat sudije koje ona ne želi, određuju datume za utakmice koji njoj nisu po volji, i pošto je ona primadona regiona sve mora biti onako kako pudlica (Nebojša Čović) Aleksandra Vučića želi"

 

Lepo štivo koristiš za informisanje, sledeće je da se prenose postovi onih dijabola sa Avangarde.

 


Ne znam odakle ti taj tekst ali njega nema u ovom koji sam postavio, nije lepo da obmanjuješ forumaše. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kendrick said:


Ne znam odakle ti taj tekst ali njega nema u ovom koji sam postavio, nije lepo da obmanjuješ forumaše. 

 

Tekst je sa istog sajta, koji dan ranije, čvrsto verujem isti autor (teško je baš naći sve takve budale da na taj način pišu). Morao sam ući da pogledam da li su im sve tekstovi toliko glupi i navijački obojeni i odgovor je DA.

Edited by medobrundo
  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, fillam said:

 

Fascinantno mi je da neki zaista misle da su ovo Željkove naredbe da bi bežao od košarke. 😄

 

 

 

da zeljko kaze ostoji, savicu, obojici, "nemojte da me zajebavate, igramo tad&tad", mislis da bi neko smeo da mu kaze, "zheljo, nemoj ovo da shvatis pogresno, ti si trener a mi vodimo klub"

 

hue-hue

  • Like 15
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Čočo said:

Što ulaziš u kavgu kad si slabiji. Interesuje me samo da li kad ostane 13.06. će kompanija iz KKP da igra i ABA ligu ili se usladilo napuštanje takmičenja?

 

Naravno da hoće, primarni cilj je bio da osvoje trofej bez borbe.

 

Sekundarni je bio mobilizacija navijača i stvaranje utiska da je ABA liga protiv njih i da su oni žrtve.

 

Zato je i pušten tekst nepismenog pisma u medije, a navijači Partizana su ekstazi zbog njega, čak i Naneli, kome odajem priznanje što je tako brzo naučio srpski.

 

Sad će da bude fazon "jebaćemo im mater svima, neće izaći iz Arene".

 

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, TB Told said:

 

Naravno da hoće, primarni cilj je bio da osvoje trofej bez borbe.

 

Sekundarni je bio mobilizacija navijača i stvaranje utiska da je ABA liga protiv njih i da su oni žrtve.

 

Zato je i pušten tekst nepismenog pisma u medije, a navijači Partizana su ekstazi zbog njega, čak i Naneli, kome odajem priznanje što je tako brzo naučio srpski.

 

Sad će da bude fazon "jebaćemo im mater svima, neće izaći iz Arene".

 

E šteta. Ja mislio veliki klub, da drže do reči. Kako beše ono njihovo, neće da igraju Čovićevu KLS ligu ali zato će da igraju Čovićevu ABA ligu. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovamo ih Real udara po jajima, navuče na tuču, olupa im igrača o parket i povredi ga, kapiten im dobije suspenziju manju od igrača koji je započeo tuču

 

Mali pas: naši veliki španski prijatelji, svima se desi, kme kme, ponizno ćutimo.

 

Ovde odigraju 6 utakmica u 45 dana, odbiju da igraju domaću ligu, neće da pomere utakmicu jedan dan, Zoki Savić glumi nekog mafijaša, od sudijske svlačionice do javite nam vreme - valjda svi treba da zamislimo i spuštanje slušalice uz to.

 

Mada je i to opet mali pas.

 

Nebojša makar konzistentan, ne glumi kao pudlica labradora, poturi čovek lažne dokumente i EL, pa moćna kampanja freefacu koju su šerovali mnogi turisti i influenseri, na kraju i oterao onu pijanduru Glikmana. A ne glumimo da smo pristojna familija kad dođu gosti na slavu, Zoki stoji ispred vrata sa žitom, Željko na čelu stola, Ostoja skuplja kapute gostima i proverava džepove.

Edited by medobrundo
  • Like 6
  • Love 1
  • Ha-ha 21
Link to comment
Share on other sites

Realno  KKP nema šta da odbrani ovde, ni kako; da je klubu stvarno stalo do bilo kakvog dijaloga i rešenja, taj jedan dan im ne bi ništa smetao. Niti bi sad pravili problem kad će da se igra i poturali ovu smešnu priču o prodatim kartama. Pomerali su se i bitniji eventovi sa sve rasprodatim punim kapacitetom, pa nikom ništa, održalo se bez problema. Plus, zar KKP nema najvernije i najbolje navijače? Tim ljudima ne bi bio nikakav problem da dođu dan kasnije na tekmu, zar ne? Sve u svemu, klasično nadgornjavanje tipično za ove prostore. Baš seljački.

  • Like 25
Link to comment
Share on other sites

Najgore od svega što ovim potezom KKP ni sebi ništa dobro nije doneo. Brzopleto. Zahtev im neće biti uslišan a samo su digli  i onako već postojeću tenziju na novi nivo oko kluba i ekipe. A i sami znaju da u tim okolnostima slabo plivaju. 

3 minutes ago, Miki28 said:

Medo is on 🔥🔥🔥🔥

@medobrundo gori iz dana u dan. 😍

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, kendrick said:

Što Duleta ne pitaju zašto naprasno mora KLS pre ABA? Ili šta ima da kaže što utakmicu protiv Cede igra nakon završetka lige - odlaganje koje je takođe uticalo na prolongiranje lige. 

Utakmica je odigrana 3 dana nakon završetka poslednjeg kola, tako da nikako nije uticala na takmičenje, sledeći meč smo igrali već za 4 dana protiv Zadra. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nemam_ti_kad said:

Cetvoro prvorangiranih sudija iz zemlje odakle su i finalisti odbilo da sudi utakmice 😂

 

I sad treba da se raspravlja ko je više a ko manje kriv. Nemojmo. 

 

Iskljucivo ovogodisnje rukovodstvo lige je krivo.

 

Neko napisao da se Partizan i Zvezda ponasaju infantilno i razmazeno. Tacno. A ko pravi razmazenu decu?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, TB Told said:

 

Naravno da hoće, primarni cilj je bio da osvoje trofej bez borbe.

 

Sekundarni je bio mobilizacija navijača i stvaranje utiska da je ABA liga protiv njih i da su oni žrtve.

 

Zato je i pušten tekst nepismenog pisma u medije, a navijači Partizana su ekstazi zbog njega, čak i Naneli, kome odajem priznanje što je tako brzo naučio srpski.

 

Sad će da bude fazon "jebaćemo im mater svima, neće izaći iz Arene".

 

Pa naravno isti sistem koji NČ primenjuje vec 10 god., i sad kad neko uzvraća istom merom krece plakanje 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Naravno da su najvise krivi KKP i CZV jer oni gaze obe lige kako ima se prohte, misle da su veci od sve kosarke kod nas. A takav tretman imaju i od strane vlasti i nece se ceo zacarani krug promeniti sam od sebe, na zalost

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, KingOfTheBongo said:

Pa naravno isti sistem koji NČ primenjuje vec 10 god., i sad kad neko uzvraća istom merom krece plakanje 

 

S tim što niko ne plače, već se podsmeva

Edited by medobrundo
  • Like 7
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...