Jump to content

ABA liga 2022/2023 - Poslednja ex-Yu sezona?


Kooineeperk

Recommended Posts

1 minute ago, Marvin said:

Mislim ono, male su sanse da ne dobijete FMP 2x 😛 ali ipak ovakav besmisao nisam odavno video. Sta je falilo da se ubaci po jedan dan pauze izmedju?

Pa morao je kompromis. ABA ligi se sad od jednom žuri sa početkom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Čočo said:

Pa morao je kompromis. ABA ligi se sad od jednom žuri sa početkom. 

Jedino mi smisleno deluje da su ciljali da se zavrsi serija pre koncerta Skorpionsa u Areni jer KKP ne bi mogao da bude domacin u drugim varijantama

Edited by Marvin
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, kendrick said:

Uopšte mi se ne sviđa što je ABA pristala da se prvo odigra ona liga bez briga. Ali očekivano. 

Nije se imalo izbora je se već pristalo da se odigraju neke druge lige bez briga.... Ili je, ipak, ovo sve do sad samo zbog zauzetosti Arene 🤔?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Utisak je da je razum preovladao, iako Zvezda potencijalno moze da odigra 3 utakmice u 3 dana, ali nadajmo se da do toga nece doci. Ovako, Zvezda ce odigrati dve takmicarske utakmice, i to za trofej, i uhvatiti kakav takav ritam, a Partizan nece dugo cekati na finale Aba. Ako se ne varam taj problematicni termin koji je Aba liga odredila je pomeren samo za jedan dan.

 

Jos kada bi EL nekim cudom vec ovih dana objavila koji su ucesnici za sledecu sezonu pa da ovo finale bude vrhunac, jer ima potencijal za tako nesto. Dva preiskusna i trofejna trenera, osvajaci EL na obe strane, gomila dobrih kosarkasa, Petrusev i Smailagic koji su potencijalno nosioci reprezentacije za par godina, Dobric, Lazic, Mitrovic kao neki simbol Aba lige i ovakvih utakmica. Najiskrenije se nadam da nece biti nikakvih incidenata, iako su male sanse za to.

Link to comment
Share on other sites

Kakve su komsije... Ne prave problem jer su cekali nedelju dana na utakmicu protiv Ced. Oli jer su imali obaveze u njihovom prvenstvu. Ali prave problem jer mi imamo obaveze u nasem prvenstvu sa kojim oni takodje nemaju veze. A razlika je samo 1 dan...?! 

Edited by Predragdjape
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kendrick said:

Uopšte mi se ne sviđa što je ABA pristala da se prvo odigra ona liga bez briga. Ali očekivano. 

 

Zanimljivo kako je Ostoja izlaskom iz srpske lige uspeo da stvori i narativ kod navijača.

 

Sve u svemu, lepo je postati prvak Srbije u košarci, Grobarima je to nekada značilo, pa ni 13 zaredom nije bilo dosta.

 

Sad odjednom, kad je Ostoja odlučio da nije bitno, nije ni Kendriku.

 

A u suštini, bitno koliko i finale ABA lige, koje očigledno ništa ne donosi.

  • Like 30
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, TB Told said:

Zanimljivo je da partizan još nije pristao na pomeranje od čitavog jednog dana. 

 

Željko bi baš taj trofej bez borbe.

Ne brini. Ništa neće dobiti ni osvojiti. Možemo i 11. I 12. sa njima ako ne prihvate pomeranje. 😃

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, kendrick said:

Zanimljiv narativ je Čoks stvorio kod navijača. Kada mu ne odgovaraju termini, iako zna da Arena nije dostupna, ne odgovaraju ni medobrundou. 
 

 

 

Interesantna je činjenica da sezonske ne vaze za utakmice finala ABA lige.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Fat Zadd said:

 

Za komsiluk sa tamne strane brda. Imas twit iznad kao i vest na portalima.

Ne, to samo znači da jedino sezonci mogu da kupe pojedinačne karte, na taj način hoće da se osiguraju da budu samo njihovi navijači. Sezonske važe. A plan je da sezonci kupuju karte za proverene navijače.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...