Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

2 minutes ago, СтелаРоса said:

Pa da je bilo vredjanje onda bi adekvatna kazna bila 45 dana, a posto je "samo" drsko obracanje onda je 5 dana fer kazna. Nece mu nista biti od 5 dana.


Ovo mesto ne bi trebalo da bude ban-centrično, nego forumaš-centrično. Da se ne razmišlja "neće mu biti ništa da 5 dana dobije crvenu zabranu", iako je dokazano da možda i hoće. Neki ljudi ne doživljavaju u 4. deceniji života bespotrebne ćuške baš tako kako misliš. I eto ti na primeru Sona koliko mu "za 5 dana neće ništa faliti". Za neke prethodnike smo rekli - jebiga, njihova odluka da se nadure. A sada polako neće ni biti ko da se naduri. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Charles De Ketelaere said:


Ovo mesto ne bi trebalo da bude ban-centrično, nego forumaš-centrično. 


Ovo je suština - svaka odluka koju donosimo bi trebalo da nosi nešto sa sobom, nekakvu vrednost ili benefit. 
 

Šta smo dobili banom od 5 dana Sona i Alexa? Hoće li se vratiti ispravniji, pristojniji, kulturniji?

 

Dakle, umesto misli neće mu ništa faliti, možda je red probati sa mišlju šta ćemo ovim postići

Link to comment
Share on other sites

Just now, СтелаРоса said:

Pa jel onda resenje da niko ne dobije ban (osim trolova)? 


Napisao sam na prethodnoj stranici u "da sam Rasim Ljajić u FKP" delu nešto oprečno. 
 

Ali nisam došao da nudim rešenja, već da podstaknem diskusiju i podsetim kako se do kvaliteta, koji je fancy pomenuo, dolazi, a kako ga se postepeno odričemo a zauzvrat ne dobijamo ništa. Ovaj sistem očigledno, dugoročno, odnosi za sobom mnogo više nego što donosi. A pametni ljudi kada uoče trend postave prava pitanja i odatle crpe rešenja. 

Link to comment
Share on other sites

Meni je Alek jednom napisao slično, ali sam shvatila kako mi je šuknuo za ono kad sam ja napisala Kooinu da bi trebalo da zna da Žoc ima vitiligo, ako je ikad pogledao neku utakmicu KKP :lol_2: 

 

Mogu da razumem odakle moderacija dolazi, ali i oni moraju da razumeju kako je nemoguće nešto što se doživljava sa toliko emocija i strasti (navijanje prim.prev) učiniti potpuno sterilnim. Nije loše da se ostavi malo začina, makar među nama koji smo duže ovde i znamo se.

 

Isto tako, ja sam na ovom 4umu doživela mnogo drskija obraćanja, recimo od pomenutog moderatora koji nam je ovde objasnio logiku iza bana, pa se ne sećam da je banovan za to. :57:

Link to comment
Share on other sites

Ljudi ja nisam siguran da li ste svesni da je ban zbog "da si bolje pratio temu znao bi". Ako bi striktno poštovali ovu granicu za ban svaki dan bi nekoliko članova bilo banovano. Evo sad da zaređam po svim temama našao bih jedan post za ban po tom kriterijumu. @fancy izgovori naglas gore citiranu rečenicu pa pokušaj da nađeš u pravilniku na osnovu čega je udeljen ban.

 

I da naglasim nešto na šta me je potakla jedna opaska koju je napisao @Charles De Ketelaere u vezi toga što su ovde moderatori ljudi a ne botovi, možda bi bilo bolje da su botovi jer bi se znale tačne granice šta može a šta ne može i svi bi članovi bili isti, odnosno ne bi bilo "jednakijih". 

 

@СтелаРоса

Mašiš poentu brate. Ako ban nema osnovu nema ga. Ne znam čoveka kome je iole stalo do nečega (u ovom slučaju ovog mesta) a da mu bude svejedno ako ne neopravdano i nepravedno kažnjen, pa makar i na minut.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...