Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

30 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Ko kaže da je novajlija? emoji23.png Njega su izbacili sa svakog navijačkog foruma na kom je bio, a bio je na svim prije ovog. emoji849.png

 

Šteta ako je tako, meni je djelovao korektan lik.

  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasno zašto su obrisani ti postovi. Naročito jer sam više puta pročitala i nisam našla ništa baš ružno u vinijevom upisu, tj. da je imao ružnu nameru. Doduše verovatno to gledam kroz prizmu toga koliko ja lično gotivim Aleksu, taj njegov dobrodušni karakter (aka zlatni retriver), koji se na momente graniči s blesavošću (u pozitivnom smislu).

Link to comment
Share on other sites

Jesam li ja jedini čovek koji je ovde zaradio ban od mesec dana zato što sam pozvao na vređanje porodice Drejmonda Greena ( bez da sam istog vređao ) ? 

Razumem da su vruće emocije, ali mogla bi malo moderacija da bude malo lenient kad je u pitanju zajebancija. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

ti mislis da si bolja od labradabe? debelo gresis, ako je tako.

 

Ja sam tvoje pisanje prvobitno shvatila kao da si Aleksin personaliti uporedio sa (adekvatnom) životinjkom, u svrhu komplimentiranja u nekakvom polu-šaljivom tonu. Onda kad je SOAG skočio da ti je upis ružan, naglasio si da mi kao ljudi nismo bolji od labradora ili retrivera (which is true).

 

U svakom slučaju, nisam tvoj upis shvatila kao nešto ružno, čak sam se nadovezala u nekom takođe šaljivom tonu. I ne mislim da je trebalo to da se briše jer očigledno nije bilo nekakvog vređanja.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...