Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

A ima li neka odluka da ne prokomentarišu dežurni smarači? Fora ne da nije neka, nego je za obdanište, a mi ovde ne želimo da gajimo obdanište u koje se ovaj podforum polako pretvara. To nećemo dozvoliti i pokušaćemo da sprečimo. Veliki je priliv novih članova koji osim kvantitetom ničim supstrativnim ne doprinose, pa ako je već tako, ne moraju baš ni ove infantilne vulgarnosti da uvoze. 

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Predragdjape said:

Nije cak ni neka fora. Mislim da nikog nije hteo da uvredi... Mogao je samo post da mu se obrise i dobije upozorenje. 

 

I put do pakla je popločan dobrim namerama, pa tako i put do bana na Vox-u. 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Timo, brate mili, mislim da procentualno vise razumem slavenosrpski iz 18. veka nego timijanski 😄 Zbunis me nekad nacisto

Kosjane brate, što proglasi čoveka nacistom?

Nije valjda zbog rammsteina...

 

  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

Prejako mi poslednje x17 upozorenje Cooperu pred trajni i kolosalnih 3 dana zvog minulog rada 🤓

 

Nista lose, jako duhovit ton je imao taj post odnosno kazna. Ne zalim se ni na sta, mod ekipa je zaista do jaja. 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Hamilton said:

Prejako mi poslednje x17 upozorenje Cooperu pred trajni i kolosalnih 3 dana zvog minulog rada 🤓

 

Nista lose, jako duhovit ton je imao taj post odnosno kazna. Ne zalim se ni na sta, mod ekipa je zaista do jaja. 

7Brlv0G.gif

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

Opet ja branim @UDresuKvinsiMilera ali što bre čoveku ban, čak i 3 dana? Nek odboluje Radonju pa će skloniti 😄 

3 dana je preko pm-ova  upozoren da smanji potpis.Pa juce i zvanicno upozoren za to(1 warning poen) i on nije smanjio.I jutros mu je otisla poruka da smanji.I nije.I sta mislis koliko da ga cekamo jos?

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Radonja said:

3 dana je preko pm-ova  upozoren da smanji potpis.Pa juce i zvanicno upozoren za to(1 warning poen) i on nije smanjio.I jutros mu je otisla poruka da smanji.I nije.I sta mislis koliko da ga cekamo jos?

 

Sad sam ponovo pročitala Pravilnik i vidim da mi je promakao član o upotrebi glomaznih fontova. Mislim zato sam i pitala, besmisleno mi je bilo da se kažnjava za to, ali ako stoji u Pravilniku onda jbg, nek odleži. 😄 Hvala na odgovoru. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Dracarys said:

Ako hoćeš da dodaš sliku koju imaš u telefonu/kompjuteru, onda odeš na neki sajt za gifove, ja lično koristim tenor, tamo se registruješ, izvršiš upload i onda samo copy/paste


Tako sam i mislio.

 

Bez pritiska ali imajte negdje na umu da opet osposobite Tapatalk čim to bude moguće.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...