Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

I da citiram 'štovanog kolegu @Div sa slicne teme na pdf politika:

 

"Odlutalo se malo više, ali, kao po pravilu, najbolji postovi se ispišu kad se ode u trol.


Imalo bi ovde, na zadnje dve strane, materijala za jedan dobar topik, samo ne bi valjalo da se mehanički prebace, ni na nov ni na neki od postojećh, valjao bi jedan solidan uvodni post".

 

🙂

Edited by Laki21 koji lebdi
Link to comment
Share on other sites

On 2/19/2020 at 1:45 PM, uini said:

apdejt, qrac je bug

@MetalHead ovo je smesno

odnecu svoje talente na treshromantizam i RSB NATION ako malko ne zauzdate ovaj moneymaker

 

W9wg49U.jpg

 

 

Poludeo Google, nisam ovo video nikada... klikni na X na reklamu i prijavi je da blokira sadrzaj. Nemamo mi bas mnogo mogucnosti ovde, pogotovo kad se da kljuc u ruke Googletu... 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Da li je banovan krzna za one vulgarnosti? Ja nikad ovde nisam tražio ban ni za koga u toku svoje forumske karijere (sada već 13+ godina, chresus jist) ali ovaj tip se iz nekog razloga upadljivo uskurčio od prelaska na novi forum i malo malo pokazuje eklatantnu nekulturu u komunikaciji. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Chaos Is Me said:

Da li je banovan krzna za one vulgarnosti? Ja nikad ovde nisam tražio ban ni za koga u toku svoje forumske karijere (sada već 13+ godina, chresus jist) ali ovaj tip se iz nekog razloga upadljivo uskurčio od prelaska na novi forum i malo malo pokazuje eklatantnu nekulturu u komunikaciji. 

 

ma taj lik je pokazivoa otvoreno svoju prirodu i na preteca-forumu, samo je shvatan kao saljivo/rudimentarni bivsi sportista, sudija, sta li, valjda zato sto ima puno dece pa je zato car

 

nisam video a verovatno i ne zelim to o cemu pises da vidim

 

ne cudi me ovako no look

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...