Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Just now, Chaos Is Me said:

Znači "popušiš mi kurac, majmunčino" je dozvoljeno? 

 

iskreno ja ti ne bi preporučivao da koristiš krilaticu, jer nadasve fin si momak, upisi su ti na mestu  i sad treba da koristiš takve neke infatilne šipkaške doskočice, a svi smo se uverili da možeš mnogo mnogo bolje od toga...

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

iskreno ja ti ne bi preporučivao da koristiš krilaticu, jer nadasve fin si momak, upisi su ti na mestu  i sad treba da koristiš takve neke infatilne šipkaške doskočice, a svi smo se uverili da možeš mnogo mnogo bolje od toga...

 

Deder reci kakva je sankcija pa da razmislim, nemam ni ja živce od čelika.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

Dobro(TM) ja se izvinjavam Vama, akademskim gradjanima, intelektualcima, neću više zagađivati Vas virtuelni prostor svojim besmislenim postovima...

 

23 minutes ago, Chaos Is Me said:

Znači "popušiš mi kurac, majmunčino" je dozvoljeno? 

 

Zavisi kome je upućeno 😴 

 

over&out

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Deder reci kakva je sankcija pa da razmislim, nemam ni ja živce od čelika.

 

kako se uzme... na primer tebe bi terao da čitaš oče naš  pred forumskim auditorijumom...  al Bobe moj kažu to je ugnjetavanje i ugrožavanje gradjanskih i estetskih prava forumaša...  a opet zavisi ko te i navata... neko će možda samo obrisati upis, neko se neće obazirati...   nije ništa u kamenu uklesano...  nisam pravnik, al iskustvo po sudovima mi kaže da sve zavisi od slučaja do slučaja i da nema dva ista slučaja maltene nikad...

5 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Dobro(TM) ja se izvinjavam Vama, akademskim gradjanima, intelektualcima, neću više zagađivati Vas virtuelni prostor svojim besmislenim postovima...

 

 

Zavisi kome je upućeno 😴

 

 

Vama  je veliko V na početku rečenice ili izvinjavam se Vama Gospodjo/gospodine...  jednina

malo V  je u slučajevima kad se obraćaš množini:  vi akademski gradjani,  vama akademskim gradjanima...  al ako je na početku rečenice onda OBAVZEZNO ide veliko slovo.

Edited by Stoned Laki21
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Dies at the End said:

 

Napisao mi je, citiram: Pusi k#rac majmune 😄

 

Doduse nakon što sam ga "malo" isprovocirao 😄

 

55 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Procitao sam i ja, pisalo je 'pusi ga majmuncino' ili tako nekako

Ovako kako frensis kaze. Augmentativ.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, John Dies at the End said:

 

Napisao mi je, citiram: Pusi k#rac majmune 😄

 

Doduse nakon što sam ga "malo" isprovocirao 😄

 

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

Procitao sam i ja, pisalo je 'pusi ga majmuncino' ili tako nekako

 

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Znači "popušiš mi kurac, majmunčino" je dozvoljeno? 

 

Prvo ne znamo je li kolega niko istakao sta treba konkretno da se popusi. Mozda je cigar. Ovo gore su sve nagadjanja po sistemu rekla kazala. Drugo, majmun nije uvreda za ban, a ni majmnuncina, to valjda dodje kao veliki majmun. Svi mi poticemo od majmuna. 

Edited by Sector
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Znači "popušiš mi kurac, majmunčino" je dozvoljeno? 

ja da budem iskren nisam siguran ali kad tako nesto ne znate ili niste sigurni najbolje je da pitate stondisu sta bi on svojim radnicima preporucio jer je do sada sigurno imao situaciju  kada je pusenje bilo neizbezno. 

@Stoned Laki21 jel pusenje ok ili nije? kako to tvoji radnici resavaju?

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Istine radi... svalerka je mladja 18 godina, ne 20. Ne znam da li je tako krstiti, posto i sa njom imam decu. I da, dece je sedmoro, zabrojali ste se malo. Proizvoljno se pise, jbg.

 

Izvinjavam se Dzonu koji umire na kraju.

 

Molim da ban ne bude duzi od vanrednog stanja, u inostranstvu sam, ovaj forum mi je jedan od izvora informacija.Zelim da budem u mogucnosti da pisem kada krenu trenazni procesi i takmicenja.

 

Hvala.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Sprivel said:

 


Wait, thats illegal.

 

 

9 minutes ago, krzna said:

Istine radi... svalerka je mladja 18 godina, ne 20. Ne znam da li je tako krstiti, posto i sa njom imam decu. I da, dece je sedmoro, zabrojali ste se malo. Proizvoljno se pise, jbg.

 

Izvinjavam se Dzonu koji umire na kraju.

 

Molim da ban ne bude duzi od vanrednog stanja, u inostranstvu sam, ovaj forum mi je jedan od izvora informacija.Zelim da budem u mogucnosti da pisem kada krenu trenazni procesi i takmicenja.

 

Hvala.

 

dzabe, meni ne gine robija koju mi pakuje sprivel, da je mladja 16 pa i da se provucem. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

očigledno je ovo daleko sofisticiranije nego kada sam nekolicini napisao "lessort" 

 

treba učiti od gospodina krzne i gdina moderacije 

Jebi ga, na tebi su se učili. Vidiš kako je kad si avangarda, odluči se konačno za tamnu stranu, moj uini.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Chaos Is Me said:

Znači "popušiš mi kurac, majmunčino" je dozvoljeno? 

 

4 hours ago, John Dies at the End said:

 

Zavisi kome je upućeno 😴 

 

 

 

4 hours ago, McLeod said:

 

Ako je recimo meni, pozeljno je iz vise razloga.

Mekov post je prilicno potcenjen i prosao je neprimetno. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Stoned Laki21 said:

 

kako se uzme... na primer tebe bi terao da čitaš oče naš  pred forumskim auditorijumom...  al Bobe moj kažu to je ugnjetavanje i ugrožavanje gradjanskih i estetskih prava forumaša...  a opet zavisi ko te i navata... neko će možda samo obrisati upis, neko se neće obazirati...   nije ništa u kamenu uklesano...  nisam pravnik, al iskustvo po sudovima mi kaže da sve zavisi od slučaja do slučaja i da nema dva ista slučaja maltene nikad...

 

 

Vama  je veliko V na početku rečenice ili izvinjavam se Vama Gospodjo/gospodine...  jednina

malo V  je u slučajevima kad se obraćaš množini:  vi akademski gradjani,  vama akademskim gradjanima...  al ako je na početku rečenice onda OBAVZEZNO ide veliko slovo.

 

...osim ukoliko se obraćamo visokim crkvenim, državnim ili forumskim zvaničnicima, UVEK se piše veliko početno slovo kod reči izraza poštovanja ... 

 

A sada,  Jonathan Edwards!!! 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...