Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

2 hours ago, McLeod said:

Tacno je, samo sto zavisi da li si ulogovan i na koji mail dok browsujes forum, zavisi gde si kliktao pre sa tog maila, da li je povezan sa fejsom, da li te je tamo neko ubacio u piksel i tako dalje i tako blize.

 

Generalna muska publika 35+ su automobili, sport, satovi, odela itd.

 

Zavisi i odakle browsujes, moguce je da ti budu potpuno drugacije reklame na poslu i kod kuce, jer je sve dizajnirano tako da prati trend tvojih poseta odnosno internet potpis. Posto ces (verovatno) mnogo drugacije da koristis browser na poslu i kod kuce, za gugl si dve potpuno razlicite osobe.

 

Pod uslovom da ti nije sve uvezano tako da gugl zna da si jedna osoba.

 

Koje godisnje doba su Dildo, i co...?

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Charlie Foxtrot said:

Zašto NBA tema ima podnaslov "North remembers". Čista radnoznalost nekog ko je friško odgledao GOT. Ništa više od toga.

Da kao otvaralac teme dam moje skromne 2 lipe.
Pa zbog radi toga sto ce North (nadimche za Tor Rap)  vrlo verovatno doobro da zapamti ovu titulu.. Bar na neko vreme..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam jedan jedini put na forumu spomenuo Badoo (kad smo na KKCZ temi komentarisali novinara Rajka), i sad mi redovno izlazi reklama za Badoo. I posle internet nas spijunira.Doduse, u medjuvremenu se PH posetio jedno zilion puta, al' sam tamo za forum neuhvatljiv.

Ode i poslednja mrva integriteta koju sam kod forumasa imao...

  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...