Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

9 minutes ago, John Dies at the End said:

Ne pogađa/potresa preterano prostacko napusavanje sa njegove strane, nisam ni ja "cvećka" i poprilično sam bezobrazan u pojedinim slučajevima, ali ... "Interesantan" je način na koji lik komunicira sa ostalim 4umasima 😴

 

on tako komunicira godinama  pa se ne sećam nešto da si se bunio dok nisi podleteo pod plajvaz...

Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

nemam pojam sta je emotivni dziber napisao, niti imam veze da li ste ga i kako sankcionisali. ja sam saljivdzija ali nisam bas toliko neozbiljan

 

odgovoriću ti sa jednim ok

jer nemam pojma šta drugo da ti odgovorim, nisam se preterano udubio u upis, a na prvo čitanje mi je nerazumljiv.

ok?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stoned Laki21 said:

 

odgovoriću ti sa jednim ok

jer nemam pojma šta drugo da ti odgovorim, nisam se preterano udubio u upis, a na prvo čitanje mi je nerazumljiv.

ok?

 

ako vec pricamo na temu i taj upis postoji, molim te uputi me.

 

nije drama ako me ne uputis, dovoljno se brinem oko koronavirusa ali eto, ako je moguce, a sto ne bi moglo

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

on tako komunicira godinama  pa se ne sećam nešto da si se bunio dok nisi podleteo pod plajvaz...

 

🤣

 

Znači, zbog tvoje lične antipatije prema meni, post istog je samo obrisan, da je nekog drugog napusio, dobio bi ban... Sve 5 ( ne znam, samo pretpostavka )

 

I, ako pogledaš istoriju mojih "sukoba" na 4umu i banova, svi su sa likovima istog mentalnog kova i ponašanja kao dotični ( OK jednom me Lavrnaj banovao za navodno trlovanje 😄 ) bez obzira sa koje strane brda dolaze, tako da tvoju konstataciju možeš da okačis...

Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

ako vec pricamo na temu i taj upis postoji, molim te uputi me.

 

nije drama ako me ne uputis, dovoljno se brinem oko koronavirusa ali eto, ako je moguce, a sto ne bi moglo

 

Napisao mi je, citiram: Pusi k#rac majmune 😄

 

Doduse nakon što sam ga "malo" isprovocirao 😄

Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

ako vec pricamo na temu i taj upis postoji, molim te uputi me.

 

nije drama ako me ne uputis, dovoljno se brinem oko koronavirusa ali eto, ako je moguce, a sto ne bi moglo

 

nema upisa jer je neko  nadasve džibersku raspravu dva ovna na brvnu pobrisao...  da li oni sami ili kolega iz moderacije,  ali više tog/tih upisa nema.  te stoga i ne znam štp je Jožon buni i koji je tačno njegov problem, al evo je notifikacija da je nešto pisao... pa da vidimo.

Link to comment
Share on other sites

Just now, John Dies at the End said:

 

Napisao mi je, citiram: Pusi k#rac majmune 😄

 

Doduse nakon što sam ga "malo" isprovocirao 😄

 

njemu, ybog minulog rada 50+ dana, tebi nemma pojma sta ako ista

 

ali moramo da vidimo thread.

1 minute ago, Stoned Laki21 said:

 

nema upisa jer je neko  nadasve džibersku raspravu dva ovna na brvnu pobrisao...  da li oni sami ili kolega iz moderacije,  ali više tog/tih upisa nema.  te stoga i ne znam štp je Jožon buni i koji je tačno njegov problem, al evo je notifikacija da je nešto pisao... pa da vidimo.

 

znači kurčina. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, John Dies at the End said:

Znači, zbog tvoje lične antipatije prema meni, post istog je samo obrisan, da je nekog drugog napusio, dobio bi ban... Sve 5 ( ne znam, samo pretpostavka )

 

odčno predpostavljaš,  aj nemoj više molim te...  da ne ulazimo u ovaj deo sa podmetanjem  lični  animoziteti i tako to...

1 minute ago, uini said:

nemoj me jebati aka nemoj kiwi kršiti po meni

 

Uleteo si u kupleraj, a očekuješ da se ne nadje nešto za tvoje golo dupe   :s_d:

Link to comment
Share on other sites

Sačuvao sam ja citat...

 

Quote

You've chosen to ignore content by John Dies at the End

You've chosen to ignore content by krzna

You've chosen to ignore content by John Dies at the End

You've chosen to ignore content by krzna

 

  • Like 6
  • Thanks 1
  • Ha-ha 22
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

nemoj yajebavati nego posadi ili prepricaj krznin post pa da vidimo zašto nije kažnjen uopšte a kamo rigorozno

 

jbt Uini , napisao sam ti 😄 uk ukratko:

Pitao je kako će strani košarkaši ( američki) da odu kućama, ja napisao Avionom , a mogu i brodom, ali je putovanje malo duže ( da je pročitao 1 text na zadatu temu, znao bi da od danas stupa na snagu zabrana/ograničenje letova za USA a ne u sub/Ned)

2. On je napisao nešto u fazonu " piši češće" , ja ga castio sa : Ti nemoj, svaki sledeći post ti je sve gluplji

3. On me napusio , a ja njemu :66:

 

Ukratko naša dziberska rasprava ( jbg Korona izolacija ludilo :D)

2 minutes ago, Cooper said:

Sačuvao sam ja citat...

 

 

 

Jbg, propustas priliku da se edukujes i procitas nešto pametno 😴

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...