Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

44 minutes ago, John Terry said:

Ne da se zabrani kukanje. Nego da se ne tolerise upadanje na temu komsija kada pobede kako bi im se "strucno" objasnilo da nisu pobedili zaslugom svojih igraca vec zbog sudija. Mozda to niko drugi nije primetio, ali ja jesam. I ruzno je. Cestitas i teras dalje.

 

U svakom slucaju, ocito predlog nece biti ni razmatran jer ga niko ne smatra dobrim sem mene, tako da nema poente insistirati.

Upad na temu komšija posle pobede sa prozivkom da su za pobedu zalužne sudije je incident koji se retko dešava.

I po pravilu se završava brisanjem posta ili banom.

Link to comment
Share on other sites

On 1/30/2023 at 7:34 PM, pavijan2 said:

Upad na temu komšija posle pobede sa prozivkom da su za pobedu zalužne sudije je incident koji se retko dešava.

I po pravilu se završava brisanjem posta ili banom.

Al zato je upad na Zvezdinu temu gde se nakon poraza od strane nekoliko dezurnih provokatora, lepi podsmesljivi smajli na svaki drugi post, skroz prihvatljiv za moderaciju...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Gudura said:

Al zato je upad na Zvezdinu temu gde se nakon poraza od strane nekoliko dezurnih provokatora, lepi podsmesljivi smajli na svaki drugi post, skroz prihvatljiv za moderaciju...

 

A kad se stavi avatar nekog "u tom trenutku nepopularnog protagoniste" a onda se dodje na temu da se kao ostavi neki "normalan" komentar a usput se proseta novi avatar, to mi je... onako, bas perfidno, zlobno, podmuklo... i jadno i glupo pre svega. 

 

I to je izgleda prihvatljivo? 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Gudura said:

Al zato je upad na Zvezdinu temu gde se nakon poraza od strane nekoliko dezurnih provokatora, lepi podsmesljivi smajli na svaki drugi post, skroz prihvatljiv za moderaciju...


Jeste, najbolje da pregledamo i sve emotikone koje ostavljate...
Slobodno roknite report i za takve stvari. To može da se podvede pod stalking pretpostavljam, ako bude preterano.

Isto tako ima nekoliko likova koji stalno stavljaju takve emotikone na naše objave o banovima, kad im neko od sabraće ode u banovinu. Pa jebiga... Da kaznimo zbog toga bila bi dreka ovde. Kad ne kaznimo opet bude.

Što se tiče avatara, imali smo sinoć diskusiju i sada ću okačiti obaveštenje.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uvrnuto said:


Jeste, najbolje da pregledamo i sve emotikone koje ostavljate...
Slobodno roknite report i za takve stvari. To može da se podvede pod stalking pretpostavljam, ako bude preterano.

Isto tako ima nekoliko likova koji stalno stavljaju takve emotikone na naše objave o banovima, kad im neko od sabraće ode u banovinu. Pa jebiga... Da kaznimo zbog toga bila bi dreka ovde. Kad ne kaznimo opet bude.

Što se tiče avatara, imali smo sinoć diskusiju i sada ću okačiti obaveštenje.

Objava o banovanju nije isto sto i stalkovanje i uzurpiranje teme protivnickog tabora, narocito posle teskog poraza i realno loseg perioda. Niti je to Tata, pa da  bude dozvoljeno realno podjebavanje.

Ne secam se takvih reakcija nasih navijaca u vreme kad vama nije islo kako treba, ali dobro...kolo srece se ocas okrene...

A sto se tice reporta, nisam druker ni u realnom zivotu, za mnogo ozbiljnije stvari...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Gudura said:

Objava o banovanju nije isto sto i stalkovanje i uzurpiranje teme protivnickog tabora, narocito posle teskog poraza i realno loseg perioda. Niti je to Tata, pa da  bude dozvoljeno realno podjebavanje.

Ne secam se takvih reakcija nasih navijaca u vreme kad vama nije islo kako treba, ali dobro...kolo srece se ocas okrene...

A sto se tice reporta, nisam druker ni u realnom zivotu, za mnogo ozbiljnije stvari...


Malo me je iznervirao ton posta, tj. prozivka moderacije, a da pritom ne koristite mehanizme kojima raspolažete da sprečite ili nam sugerišete na problem. Ok, na kraju krajeva i ova tema tome služi. Tako da, žao mi je, ali si druker. 😛 
U svakom slučaju, nisam mislio da ne treba da se upozori/kazni neko zbog bilo kakve vrste provokacije i razumem šta pišeš.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da mi je neko rekao da ce Grobari i Delije, ultimativni alfa muzjaci, biti toliko osetljivi da niko ne sme nista da im kaze posle teskog svakog poraza i da su emotikoni problem.
"Nemoj mi se smejati" :D
Dodje covek na njihovu temu, kaze lepo - 'bez namere da provociram', diskutuje sasvim normalno - sledeca dva replyja na to su - "zasto provociras" i "zasto moderacija ovo dozvoljava" :Hail:
Jebote kakvi gen z, gen y, picke materine, ovo sto se na navijackom forumu desava je sve zajebalo

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Barkley#34 said:

Zašto bi se uopšte ograničavalo menjanje avatara? Naravno, ne odnosi se na ove provokatorske situacije.

Pa,mislim da nema smisla da se menjaju na maltene svakodnevnoj bazi..jedni druge "prepoznajemo" i preko nickova i preko avatara..

P.S. od ogranicenja izostaviti jedino Stivi Frensoa..iz ocitog razloga :18:

Link to comment
Share on other sites

Just now, SteveFrancis#3 said:

Podrzavam. Zajedno s tim ukinuti i merac reputacije. Eto, kreni-promeniTM, ima nas dvojica, fale jos trojica pa da nas budeee peeet

 

upravo tako, to sve služi worshipovanju postera, umesto postova. idolopoklonstvo.

..

još je isus o tome pričao 😐

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Steva je nezadovoljan što postovi u kojima ga zezamo zbog pesimizma dobijaju mnogo lajkova. :classic_biggrin:

 

19 minutes ago, Drug Crni said:

Pa,mislim da nema smisla da se menjaju na maltene svakodnevnoj bazi..jedni druge "prepoznajemo" i preko nickova i preko avatara..

P.S. od ogranicenja izostaviti jedino Stivi Frensoa..iz ocitog razloga :18:

Retko ko to radi a i može se lako skapirati i kad se promeni, baš zato što se nik ne menja često.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...