Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Just now, uini said:

 

jesil planirao da ih uvredis zamenom pola ili smatras da su svi devojke?


Ne znam da li je pravilno da napišem čirlidere jer uglavnom se koristi termin čirlidersice. Dobar pokušaj navlacenja na ban ali da nemaš dušu, nemaš, stidi se tih matorih godina. Upregao iz petnih žila da napakuješ ban osnovcu, alal vera majstore.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

pa ti valjda sam pises, ja samo pitam da ne tumacim na svoju ruku.


Isto tako si i Tita samo pitao pa onda plakao kod moderatora, ko zna kako ti inbox izgleda i koga sve otkucavaš.

Edited by K.Dot
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, K.Dot said:


Isto tako si i Tita samo pitao pa onda plakao kod moderatora, ko zna kako ti inbox izgleda i koga sve otkucavaš.

 

tito je rešio da mi preti po porukicama a prethodno se ljutio što sam mu rekao da piše teorije zavere.

nisam zaplakao ni jednog trenutka, već sam ovde posadio prive pretnju.

 

btw, kako to zamišljaš "otkucavanje" na forumu na kojem svako može da vidi šta je napisano? 

evo npr, da li smatraš da te ja teram da pišeš čirlidersice ili sam te otkucao?

 

svako treba da bude odgovoran za ono što šalje u etar, ne treba drugi da im budu krivi za lične postupke.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stvarno retko pisem na ovom topiku..poslednji put sam se ovde obracao modovima u pokusaju da "odbranim" onog forumasa..(jel Asterion bese?) od trajnog bana. LM - poslednje tri stranice KKCZ topika (zli jezici bi rekli da je ceo takav) su stvarno maltene vise za Tatu..cast izuzecima koji su se trudili da ne upadnu u tu zamku..

Moja sugestija je da se samo malo vise povede racuna sta gde tacno pripada..npr.navijacka prepucavanja i/ili rasprave po meni nisu za maticnu temu..

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Drug Crni said:

Stvarno retko pisem na ovom topiku..poslednji put sam se ovde obracao modovima u pokusaju da "odbranim" onog forumasa..(jel Asterion bese?) od trajnog bana. LM - poslednje tri stranice KKCZ topika (zli jezici bi rekli da je ceo takav) su stvarno maltene vise za Tatu..cast izuzecima koji su se trudili da ne upadnu u tu zamku..

Moja sugestija je da se samo malo vise povede racuna sta gde tacno pripada..npr.navijacka prepucavanja i/ili rasprave po meni nisu za maticnu temu..

 

To ti je očekivana posledica kada tata provokatori krenu da pišu "ozbiljne" upise. 

Svi i dalje to vide kao provokaciju i onda ispadne pičvajz.

 

Jbg... Reputacija je keva.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, John Terry said:

Nisam uopste na tebe mislio, ti se sam nabacujes kao bitan, ali je simpaticno da si se pronasao 🙂 Uzivaj.

 

No, kad smo vec tu, nije zgoreg da pitam, ko ti je to na avataru i koji je motiv postavljanja te slike? 

 

To mu omiljeni tetak, sta je tu konfuzno.

Edited by Horium
Link to comment
Share on other sites

Devil preteruje ali je 1/1 u pravu da ga ovaj uhodi, kao sto neretko to radi i mojoj malenkosti, ultra je naporan i aprijatan kada ti se nakaci.

 

Sto se tice ostalih targetiranja, neka im, to im je bread & butter godinama. Samo kada bi pritegli tata2 malo da se zadrzi kakav-takav balans kojem se godinama tezi, a ne da im se pravda ustalasanim osecanjima ili cime vec kada raspredu sa teorijama, prozivkama i bljuvotinama.

Link to comment
Share on other sites

@Ne sam Safete

Iskreno, ne znam šta se dešava, jel može ukratko da se ne vraćam unazad?

Naivno sam uzeo da pazim i moderiram Tenis kad tamo baš izbila situacija, pa od toga ni politiku nisam stigao da pregledam [emoji16]


Sent from my SM-N9860 using Tapatalk


 

Edited by fancy
Link to comment
Share on other sites

Već neko vreme kontempliram kako da ovo napišem, htela bih da se niko ne uvredi ali sad sam u fazonu here it goes, tj. ko razume - shvatiće. Na forum sam se registrovala pre svega zbog NBA teme, jer mi je trebalo mesto gde ću moći svakodnevno da diskutujem sa ljudima koji prate ligu kao i ja, pošto to baš nemam u svom RL okruženju. Međutim, čitala sam ceo košarkaški PDF, uključujući i (povremeno) KKP i KKCZ topik. I tada sam rekla sebi da nema šanse da ikada učestvujem na tim temama, a da me pitate zašto, odgovor bi bio - ne želim da se valjam u mulju najoštrije društvene podele u Srbiji. I zaista u početku sam i čitanje smanjila na minimum, nedajbože da lajkujem neki post - za svaki slučaj. Kako sam upoznavala forumaše, najviše na NBA temi, videla sam da oni učestvuju u diskusijama i na KKP i KKCZ topiku te da nisu ne znam ni ja kakvi čudaci ni bezobraznici (uglavnom). Tako da sam se i ja vremenom opustila i primetiće se pokoji moj upis čak i na tim temama (da citiram @Kosjan Willavić ulećem kao UNPROFOR na KKCZ 😛 ), ili čak lajkovi na Tati. 

 

Dakle, ja sam imala neki inicijalni animozitet prema tim temama, odnosno stereotipno viđenje istih, odnosno2 predrasudu. I tako čitajući i povremeno učestvujući na navedenim temama, ove sezone više nego prošle primećujem disproporciju u kvalitetu između njih. Neko je to već spomenuo, direktno ili između redova, pa mi je to dalo šlagvort za ovaj upis. I sad bismo mogli to da "svalimo" na ovog ili onog forumaša (Anđušić bi verovatno rekao da su Partizanovci veća gospoda), ali ja sam uzela i uporedila koliko ima forumaša čije košarkaško znanje i pisanje ovde baš baš cenim. I shvatila sam da ih na obe teme, tj. među simpatizerima i navijačima oba kluba, ima maltene podjednako. U broju forumaša čije je pisanje dobro borderline veoma kvalitetno ne oskudeva ni jedna ni druga strana. Ono što se, međutim, dešava, jeste da KKCZ ima (statistički gledano) više učesnika u diskusijama, vrlo moguće je najpopularnija tema na forumu (mislim da samo COVID ima više viewsa - s tim da ona "skuplja" preglede 3 godine). Samim tim, tu je produkcija postova veća, a čak prelazi i u hiperprodukciju kad su teme vruće. Na drugoj strani, KKP tema je manje "zagušena" i onda ti kvalitetni, analitički nastrojeni upisi bolje dolaze do izražaja.

 

Šta je rešenje i kako da se podigne kvalitet te teme, da ne bude Tata 2? Da li da oni forumaši koji mogu mnogo da pruže sami krenu u hiperdprodukciju? Onda to ne bi bilo to. Da li da moderacija banuje pola foruma? Ne ide. Samo i jedino mogu ljudi sami da promene sebe, ali tu svakako oni koji ozbiljnije pristupaju diskusijama mogu da pomognu ličnim primerom i nekom motivacijom. Što će se, nadam se, desiti. Eto moja 2 dinara na temu, previše mi je dosadno. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Kvaratskhelia said:

Meni je top naša tema kad se dobije tekma u EL. Kad se izgubi onda zna da bude teško. Laki priziva Miroslava Raduljicu da okrene utakmicu u našu korist.

 

Ovaj iskaz iznad me malo podseca na kada mi je ortak u gimnaziji pricao "Znas, moram da ti priznam tebra, ja bih bas voleo da imam lepu i zgodnu devojku". 😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@DameTime nemoj da si elitista :lol_2:

Nema rešenja za taj problem zato što mnogo forumaša koji pišu pre svega na Zvezdinoj temi (proporcionalno manje takvih je na KKP-ovoj) ne prate košarku dalje od svog kluba i apsolutno ih ne interesuje kao sport, vrlo prosto. Poklopilo se i gašenje RSB-a sa ovim dobrim rezultatima nažalost i ljudi žele da iskažu svoje mišljenje. Kakvo god ono bilo, ako je u skladu sa pravilima treba ih pustiti.

 

Lično, nekih 70% postova na temi samo skrolujem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Sector said:

Jeste smarač ali baš ste jako drpili Đavola, imo.

 

hevi je ovo, pogotovo što ima ihaj primera postova slične sorte u kontinuitetu, koji prolaze i bez opomene

pri čemu ti neki drugi primeri jedino to i rade, troluju, stalkuju i prave dramice, dok ovaj lik piše o košarci većim delom opusa

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Manu said:

@DameTime nemoj da si elitista :lol_2:

Nema rešenja za taj problem zato što mnogo forumaša koji pišu pre svega na Zvezdinoj temi (proporcionalno manje takvih je na KKP-ovoj) ne prate košarku dalje od svog kluba i apsolutno ih ne interesuje kao sport, vrlo prosto. Poklopilo se i gašenje RSB-a sa ovim dobrim rezultatima nažalost i ljudi žele da iskažu svoje mišljenje. Kakvo god ono bilo, ako je u skladu sa pravilima treba ih pustiti.

 

Lično, nekih 70% postova na temi samo skrolujem.

 

Hej, ako nešto nisam - nisam elitistkinja 😄 Naravno da svako treba i ima pravo da piše, sve je to legit. Zato i kažem ne treba te ljude terati/sklanjati nego da forumaši daju svoj primer, a ima ovde i te kako kvalitetnih upisa čiji autori znaju dosta o košarci. Evo npr. ti ;D Kapiram ja sve to, zato i rekoh hiperprodukcija itd. ali šta znam, verujem da treba konstantno težiti nekom boljem kvalitetu.

Edited by DameTime
slovo
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...