Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

6 minutes ago, Don Dusko said:

Flooding jeste kada pises jedno te isto u nekom kracem vremenskom periodu

 

Forumas kog sam pomenuo pise jedno te isto i u kracem i u duzem periodu, u nedogled pise jedno te isto jedno 2 godine unazad. Mislim ja nemam nikakav problem s njim n s tim sto on pise nego eto sad sam skrenuo paznju iz neke svoje samoodbrane posto se samo meni to ucitava.

 

9 minutes ago, Don Dusko said:

takodje je flooding kada neka xy osoba ostavi na jednoj strani 50-60% postova.

 

Mislim da je to bas redak slucaj sto se mene tice iskreno, 50-60% je bas svaki 2. a nije bas ni blizu tako rekao bih, zato sam i napisao da i kad mi se omane da to nije cesto a samim tim sto je retko da bi mozda moglo da se progleda kroz prste ako se nekad omane. Ako bas morate da sankcionisete sta da se radi. Kazem potrudicu se da to ne radim, al ako se nekad omane, moze nekad da se zazmuri ne vidim nista lose u tome niti bi time gubili svoj autoritet ovde i slicno.

 

Desi mi se prekrsaj u saobracaju, zaustave me, ja se izvinem kazem zasto sam to uradio i oni me puste i ne platim kaznu. Oni ispali ljudi, ja nisam ponavljao taj prekrsaj da se secam. Hocu da kazem da mislim da nisam iz grupacije krivicnih prekrsaja nego onih blazih i da mislim da ne bi podjednao trebalo vrednovati ponavljanje prekrsaja ako neko nekog vredja i slicne teske prekrsaje i ove lakse.  Tako barem ja razmisljam, kada sam vec na temi predloga.

 

Link to comment
Share on other sites

@Brat od Korneta

 

Concise Writing_Reducing Redundancy and Making Words Matter - Coursera

 

Registruješ se, uzmeš 7 dana premium trial, otkažeš pre billing hour-a.

 

Samo pazi, vidim da je univerzitet Duke vlasnik ovog kursa, možda te povuče u analizu karijere... kouča Kžiževskog 😄  

 

Imaš i brda kratkih saveta, tekstova, odgovora...

 

Imaš priliku da uradiš nešto što će ti baš koristiti u životu. Nije da se samo raspišeš dok gledaš lopte, bespotrebno ponavljaš mnoge reči i retko kada kačiš suštinu bez da ogradiš kilometre ograde. Ljudi će te shvatati ozbiljnije, na poslu ćeš moći mnogo efikasnije da komuniciraš, a vala i ovde ćeš napraviti svima uslugu.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Dobio sam 15 warning points 🙂 i 5 dana bana zbog toga što sam se sprdao na temu poštenja Španaca i Turaka, a jedan od upisa koji mi je zameren sam čak sam hajdovao da ne bih širio sprdnju na dve teme.

 

15 warning points 🙂 razlog za ban ostali i nedefinisani razlozi. U prevodu nepostojeći 🙂 

 

Ok. Take it to the chin, što se kaže. 

 

Ostajem ovde jer ima puno ljudi koji su mi prirasli za srce, ovako forumaški i što volim da čitam te upise. 

 

Ali ću debelo da razmišljam pre nego što budem išta pisao na košarkaškom pdfu. Nisam ni na koga ljut, daleko bilo, niti mi bilo ko smeta, niti nekog lično smatram za lošu osobu.

 

Razlog je što ja više ne znam šta je za ban a šta nije na ovom forumu, i što sam se u zadnja tri slučaja (edit: u pravu si @uvrnuto nisam napomenu, dva od ta tri su na politici, ovaj zadnji od tri je na košarci budalaština, moja greška, trebalo je da napomenem to. U svakom slučaju nisam tražio odgovor niti me on interesuje, mada svakako imaš pravo na to. Zato i jesam napisao da ne zameram lično nikome.) osetio bukvalno progonjeno od strane moderacije. Opet, to možda nije tako, fair play...možda samo ja to tako vidim.

 

Nije to naravno nikakva velika šteta, bilo je i kvalitetnih i nekvalitetnih upisa sa moje strane, i svakako ima pametnijih ljudi koji znaju pametnije stvari da kažu, ali kada više ne znaš šta su pravila, onda je bolje ne isticati se.

 

Tu sam i biću tu uglavnom na automoto pdfu, ako nekome treba nešto, tu sam.

 

Pozdrav drugari, ostanite mi dobro i srećno komšijama večeras.

Edited by Juan Pablo Montoya
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jebaga, zemce, nemo` nas kecas zbog warning pojeni - imam jedan dobrovoljno dobijen pri testiranju nekih opcija pa ne kukam zbog toga.

Nemo` se femkas k`o selska mlada, nego pisi - bolje nemamo i da `ocemo.

:classic_biggrin:

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Juan Pablo Montoya said:

Dobio sam 15 warning points 🙂 i 5 dana bana zbog toga što sam se sprdao na temu poštenja Španaca i Turaka, a jedan od upisa koji mi je zameren sam čak sam hajdovao da ne bih širio sprdnju na dve teme.

 

15 warning points 🙂 razlog za ban ostali i nedefinisani razlozi. U prevodu nepostojeći 🙂 

 

Ok. Take it to the chin, što se kaže. 

 

Ostajem ovde jer ima puno ljudi koji su mi prirasli za srce, ovako forumaški i što volim da čitam te upise. 

 

Ali ću debelo da razmišljam pre nego što budem išta pisao na košarkaškom pdfu. Nisam ni na koga ljut, daleko bilo, niti mi bilo ko smeta, niti nekog lično smatram za lošu osobu.

 

Razlog je što ja više ne znam šta je za ban a šta nije na ovom forumu, i što sam se u zadnja tri slučaja osetio bukvalno progonjeno od strane moderacije. Opet, to možda nije tako, fair play...možda samo ja to tako vidim.

 

Nije to naravno nikakva velika šteta, bilo je i kvalitetnih i nekvalitetnih upisa sa moje strane, i svakako ima pametnijih ljudi koji znaju pametnije stvari da kažu, ali kada više ne znaš šta su pravila, onda je bolje ne isticati se.

 

Tu sam i biću tu uglavnom na automoto pdfu, ako nekome treba nešto, tu sam.

 

Pozdrav drugari, ostanite mi dobro i srećno komšijama večeras.

 

 

Da se samo citiram, u vezi sa brojem WP:

On 4/3/2024 at 12:14 AM, uvrnuto said:

 

U suštini vama (forumašima) to ne treba puno da znači, pošto se očito ne vodimo tim brojem WP, već učestalošću i težinom prethodnih prekršaja.

 

Novotarija sa brojem WP je da kroz njih vidimo koliko je forumaš dobio dana kazne (podeljeno sa 3, čini mi se). Ako je 10 dana kazne, onda je 30 WP. Tako da ne znam kojom je matematikom @fancy došao do 20. 😄

Ali ne treba puno da te brine.

 

Što se tiče razloga bana, postoji nekoliko kategorija i ako prekršaj ne potpada ni u jednu, svrstamo ga u tu kategoriju Ban (ostali, nekategorisani razlozi). Znači, ne nedefinisani, kao što si napisao, nadam se slučajno, već nekategorizovani. Priznaćeš da ima razlike.


Što se tiče prethodna 3 bana na košarci, evo ih, pa slobodno neka i drugi sude (mada su svakako objavljeni, sem ovog koji je bio samo upozorenje):

 

On 9/1/2023 at 11:25 AM, Juan Pablo Montoya said:

Naprave likovi 5 faulova na Milutinovu, sudija svira šesti, ovi se bune. Jebem ti cigane smrdljive.

10 dana. Mislim da je jasno svima kakvi smo po pitanju ovoga. Gomila sličnih primera koje smo kažnjavali istim brojem dana.

 

On 8/23/2023 at 4:29 PM, Juan Pablo Montoya said:

 

KRC Rimtutituki.

2 dana. Mislim da je kazna skroz na mestu, ni preduga ni prekratka. Nije ipak lepo ovako odgovarati drugim forumašima.

 

On 6/27/2023 at 2:49 PM, Juan Pablo Montoya said:

 

- @goldberg looks to the distance, proudly sighing 'cause he said so.

samo opomena zbog prozivanja goldberga, pri čemu uopšte nije učestvovao u diskusiji.

 

Progonjen, ej...

 

Već sam pisao (patetično) - stvarno volim ovo mesto, forumaše (da ne kažem ljude pošto sam neke i upoznao), ali, brate, što ga vi zapatetišete sa ovim poslednjim pozdravima, "teškim" rečima, itd, stvarno preterate nekad.

Edited by uvrnuto
  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/10/2024 at 9:54 PM, Brat od Korneta said:

...

 

Desi mi se prekrsaj u saobracaju, zaustave me, ja se izvinem kazem zasto sam to uradio i oni me puste i ne platim kaznu. Oni ispali ljudi, ja nisam ponavljao taj prekrsaj da se secam. Hocu da kazem da mislim da nisam iz grupacije krivicnih prekrsaja nego onih blazih i da mislim da ne bi podjednao trebalo vrednovati ponavljanje prekrsaja ako neko nekog vredja i slicne teske prekrsaje i ove lakse.  Tako barem ja razmisljam, kada sam vec na temi predloga.

 

Desi ti se prekrsaj jednom, policajac te pusti i zamoli da to ne radis. Desi se drugi put, zena te zamoli. Treci put opet policajac. Cetvrti put te brat zamoli. I tebe i dalje boli uvo za to i radis sve isto.

 

Poenta je da te ljudi krste, a ti prdis. Jasno je sta je molba, jasno je na sta ti je skrenuta paznja. Jasno je da tebe to ne zanima. Pa posle treba da kukamo 'pise lepo o kosarci, vratite ga'. Ne moze meni da bude vise stalo da ti pises ovde nego tebi.

 

Ovo se ne odnosi samo na tebe, nego ima jako siroku primenu. 

  • Like 2
  • Love 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Samo bih da se izvinim ovako javno forumasu @Don Dusko jer sam mu uputio malo ostrije reci na temi za komentarisanje. Bio sam izuzetno nervozan zbog sramotno odigrane utakmice naseg kluba, sto opet nije opravdanje za sramotan nivo mog obracanja njemu. U vezi nekih stvari se ne slazem sa njim, ali to naravno ne moze da bude razlog da mu se onako obratim, a protiv coveka zaista nemam nista, naprotiv. Izvinjenje jos jednom!

  • Like 3
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Kronostime said:

Jebaga, zemce, nemo` nas kecas zbog warning pojeni - imam jedan dobrovoljno dobijen pri testiranju nekih opcija pa ne kukam zbog toga.

Nemo` se femkas k`o selska mlada, nego pisi - bolje nemamo i da `ocemo.

:classic_biggrin:

 

Ima bolje.

 

Nisam otišao, kako i napisah, samo ću da prikočim. Ranije sam znao odmah kad napišem nešto šta mogu da očekujem. Sad mi se dešava da odem negde, vratim se online, i vidim da sam banovan za nešto za šta mi na kraj pameti nije palo da ću biti.

 

Možda i ja tu grešim, ali eto takav mi utisak, lični.

 

Izvini za sinoć.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Don Dusko said:

Ukratko Miki nazvao te je botom a to smo ranije kaznavali jbg.

A onda zasluzen ban, da me smatrao botinom onda sve ok. 

 

I onda dodju da nam pametuju stranci kada ni mi izmedju sebe ne znamo razgraniciti ko je ciji/sta je/kakav je jer i dalje vlada ako nije za ove protiv je i vice versa

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Miki28 Teoljub said:

A onda zasluzen ban, da me smatrao botinom onda sve ok. 

 

I onda dodju da nam pametuju stranci kada ni mi izmedju sebe ne znamo razgraniciti ko je ciji/sta je/kakav je jer i dalje vlada ako nije za ove protiv je i vice versa

Bot, botcic, botuljak.... :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DameTime said:

Ja sam sledeća, ali za mene ti neće biti krivo :classic_biggrin::classic_happy:

 

Aj ne seri kvake, kad moram tako da ti kažem, to što ne mislimo isto o nekim stvarima ne znači da mi nisi forumaškom srcu draga :66:

 

 

  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DameTime said:

Ja sam sledeća, ali za mene ti neće biti krivo :classic_biggrin::classic_happy:


Nece! :lol_2:

Kako se vi, ocas posla isamarate, ijaoj!

PS. Wrexham are promoted. Moze, eto, tako nesto, pozitivno za promenu, a ne... zagusu... pffft!

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...