Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Ima nešto tj mnogo do toga kako i koliko se čita forum. Tu imam izgleda prirodno skroz drugačiji pristup od većine ovde: Čini mi se da ja, kao neko iz NS ko je indiferentan prema KKP i KKCZ, osim onog da im sve najbolje želim rezultatski (U regionu i Evropi), ne samo da zbog toga logično manje sveukupno čitam, nego je i  način prelistavanja foruma skroz drugačiji, u smislu odsustva neke naloženosti. Obiđem ja na forumu sve manje više, ali te dve teme pogledam jednom nedeljno otprilike i to je to. Rekao bih da sam redovni casual forumaš. A da sam baš operisan od ovih navijačkih strasti, skontao sam odavno, ali na forumu je to dobilo još jednu potvrdu kad sam, još na starom forumu u početku, ostao zabezeknut brojem stranica na tim temama 😁

Edited by Marko
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mrzelo me jako usled lošeg raspoloženja tokom većeg dela prošle godine (Objektivni razlozi su bili, a ne tek tako). Zato sam negde nesvesno izbegavao da bilo šta postujem što nije ctrl+v ili u ređem slučaju nešto što mi spontano padne na pamet da kažem (I u životu sam bio ili u tom sivilu ili na auto-pilotu za ono što se mora. U slobodno vreme isto ništa nisam smisleno uradio, ni sa svojim ni sa stvarima koje su mi pripale). Ti umetnici inače su najveći smor za okačiti a da to bude valjano, sve znam ali treba strpljenja (A ne tipa: Jao, gle vid'te ovo, evo vam slika res 240x180). Kako god, biće kad uzmognem. Nekoliko imena mi palo na pamet u međuvremenu.

 

Edited by Marko
  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

 Da podelim i ovde jer ste pitali:

 

  

Just now, MetalHead said:

Tapatalk, trajno banovan.

 

Stvarno mi je dosta vise cimanja sa TT, njihov support je nepostojeci, postovi sa problemima na svakom koraku bez odgovora. Svaki put kada izbace update TT prestane da radi. Onda nikako da prodjem verifikaciju ma sta da uradim, rizikujem spustanje sigurnosti foruma da bi ovo proradilo. I bukvalno svi savetuju da se TT ne koristi. Dosta je bilo.

 

Postoji mobilna verzija foruma, svaki moderni browser ima mogucnost da ukljucite notifikacije.

 

Radjie cu vreme potrositi na optimizaciju teme, da bude vise mobile friendly, pa cak i da platimo nesto nego sto se cimam sa TT.

 

  • Like 7
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, СтелаРоса said:

Zbog cega je kosarkaski deo foruma jedini koji se ne moze citati ako nisi ulogovan?

Zato sto nas prate i kvazinovinari, predsednici blizanaca i njihovi kreativni saradnici kao i sira javnost po drustvenim mrezama pa dolazi do zagusenja saobracaja i pucanja foruma.

Jesam li ga dobro srocio @MetalHead?

:classic_biggrin:

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/27/2024 at 7:38 AM, СтелаРоса said:

Zbog cega je kosarkaski deo foruma jedini koji se ne moze citati ako nisi ulogovan?

 

Problem je kad su derbiji i utakmice sličnog nivoa zainteresovanosti, kada pada forum.

Mislim da je već neko pitao i da je Metalni rekao da će omogućiti kada nisu takve utakmice, ako se ne varam. Svakako mislim da bi bilo dobro.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ja bih samo da izjavim da je trajni ban kuperu jedna od boljih stvari koja se desila na ovom forumu

cinjenica da solidnom broju ljudi vise smeta njegov ban, nego npr ban harpera puno toga govori

Niđe veze. 

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Volter said:

Uini izgleda svratio na forum samo da bi promenio nik, sad je ćušpajz. Ćušpajz, vreme je da se vratiš. :smiley53:

Da se vrati, u suprotnom je rinflajs kao covek, komunista i papucar.

Da ne upotrebim mizogini izraz Dojka kao karakterni opis, a ne kao deo anatomije.

PS. Mogu i analogiju Radeta Serbedzije iz Variole Vere da upotrebim u cilju vracanja uvredjenih iz samoizolacije.

:classic_biggrin:

 

Edited by Kronostime
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, berti said:

Harper nije bio troler i nije bio đubre.

Nije,ali je imao tu neku nasilničku i despotsku crtu kao forumaš..prema neistomišljenicima. Jbg.
To pišem mirne savesti kao neko ko je voleo da čita Ejba (Abrahama)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Drug Crni said:

Nije,ali je imao tu neku nasilničku i despotsku crtu kao forumaš..prema neistomišljenicima. Jbg.
To pišem mirne savesti kao neko ko je voleo da čita Ejba (Abrahama)

To je tačno, umeo je da pretera često. Ali je baš umeo da piše. Bio je tvrdoglav i uporan kada je nesto gurao, ali postovi mu nisu bili smarački nikada.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...