Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

50 minutes ago, Cooper said:

Pa da navijam za Zvezdu imao bih 5 puta manje banova i 4 puta vise plusica.

 

Da navijas za Zvezdu odavno te ne bi bilo. Kao sto je bilo dosta trajnih banova dugogodisnjih Zvezdasa odnosno onih sa dugim stazom dok Partizanovaca se bukvalno ne secam nijednog takvog dok sam ovde a nije da nije bilo materijala. Uglavnom su to novi koji ulecu sa Tegi stajl ili gtr varijantom.

 

Broj moderatora o cemu pises da je odnos 3 vs 1 ne znaci nista u praksi.

 

Vas moderator daleko vise stiti interese Partizanovaca na forumu a i samog kluba rekao bih, sto je meni za svako postovanje. Sto je i logicno s obzirom da je zagrizeni navijac svog kluba. Voli ga i podrzava bilo dobro ili lose. Redovno odlazi na utakmice, ima sezonsku, cak je redovan i na evropskim gostovanjima. Ovo naravno nije nista nuzno vazno za biti dobar administrator ali samim tim razume interese svog kluba ali i interese navijaca ovde jer se krece medju takvima. Sto se mene tice dajte nama jednog Uvrnutog Zvezdasa i moze 100 admina Partizanovaca da ima, ne bih verovatno nikad ni pisao na ovoj temi u takvom slucaju. Svako ko brani svoje, od mene ima veliko postovanje. Ne kazem da uvek brani svoje ali ima jasne razlike. A sa druge strane ko se utrkuje da ide protiv svog ili mozda cak i "svog" sto je u ovom slucaju protekcija navijaca Zvezde (u granicama normale naravno) da bi se dokazao drugima kako je objektivan ili sta vec, gde pritom i ne skrece ili retko skrece paznju navijacima protivnickog kluba a valjda svi zajedno donose odluke, od mene 0 postovanje za karakter, ali postujem pravila koja propisuju koliko mogu jer mora da postoji neka hijerarhija svidelo se to nama ili ne u suprotnim bi imali anarhiju.

 

Samim tim bi bilo pametnije da se pokrijes usima, jer te je licno admin kog sam spomenuo svesno ili nesvesno zastitio ovde x puta gomilom sitnih banova a ti se jos i javljas da moralises na ove teme...

 

"A zasto vidis trun u oku brata svoga a brvno u oku svome ne osecas?"

 

Znam da necu dobiti odgovor kao sto se i Kendrick javio da moralise povodom trolovanja pa posle izokrenuo pricu, mada on bar se udostoji da odgovori... Zao mi je ako ga ne bude bilo vise ovde trajno ovde jer je dobio opomenu pred trajni, isto bi to napisao i sa tobom, dok si ti prizeljkivao moj trajni ban zbog klon naloga, a kasnije se ispostavilo da si i sam imao isti... I iznova i iznova sve potiskujute i javljate se da moralisite, a svega toga sto zamerate drugima daleko vise ima kod tebe i tvog prijatelja koji je banovan i sto mi je zao kao sto rekoh. 

 

Use i u svoje kljuse...

 

edit: i ova glupost da je 87% kkcz topika patkometrija prelazi sve granice jer ni sam ne verujes u to sto pises.

 

Edited by Brat od Korneta
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Nele said:

Posto vidim danas dan za zalbe kad ce banovi za ismejavanje Miroticiceve povrede, nije valjda da se misli da se toliko usro da 6 nedelja nece da igra zbog punih gaca ?

Valjda nece smeti da igra ni kada se bude igralo u Milanu, toliko se uplašio.

Link to comment
Share on other sites

Da li svi imate problem sa ucitavanjem i otvaranjem tviter (moze Ilon da ga zove i šnj ako hoce, za mene je tviter) linka?
Prvo nece da mi ga otvori ovako na forumu kao sto je do sada, a drugo i kada kliknem na link samo se citav taj predvidjeni dio za tviter objavu izbrise i ne moze da se vidi nista.
Kada refresujem bude isto

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Šarunas said:

Само да поздравим модератора @Guru који је на моју констатацију да ћемо бити икебана екипа ове године одлучио да ми додели бан јер то спада у, пази сад, теорију завере? 😁

А то што људи овде свакодневно долазе и пишу како је клуб опљачкан ове сезоне то нису теорије завере, је л’?

 

Да ствар буде гора по екипу, само десетак дана након што сам написао да нема потребе да се поредимо с ККП јер су они екипу правили да освоје ЕЛ а ми да играмо ЕК што ће се убрзо и показати - показало се. 

 

Prvo - omašio si temu, 
drugo - pozdravlja i tebe moderacija. Pošto si novi, da ponovim još jedanput, moderaciju donosi odluke zajednički, tako da nema potrebe za prozivanjem moderatora pojedinačno.

 

A treće, što se tiče same kazne tiče, dobio si obrazloženje u banu, a takođe ti je i uini pojasnio šta je problematično u postu nekoliko ispod tvog zbog kojeg si kažnjen.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DameTime said:

@uvrnuto

 

Pa nije baš najjasnije zbog radi čega ovaj poslednji ban, čovek je citirane upise postovao sa mesecima razmaka. Nije kao da ih je sve naštancovao za 3-4 dana. Ovom logikom treba da pošaljete na hlađenje pola KKCZ topika. 

 

Da, ali ovo što sam citirao su svi njegovi upisi, sem možda jednog koji nisam citirao i koji je opet bio u vezi sa budžetom, krojenjem rostera i sl.
Dosta od toga mu je pobrisano, dosta puta smo sve opominjali i kažnjavali za slične stvari, ali očigledno se na forumu pojavi samo kad treba nekog da priupita kad će pojačanje pa nije primetio.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, uvrnuto said:

Da, ali ovo što sam citirao su svi njegovi upisi, sem možda jednog koji nisam citirao i koji je opet bio u vezi sa budžetom, krojenjem rostera i sl.
Dosta od toga mu je pobrisano, dosta puta smo sve opominjali i kažnjavali za slične stvari, ali očigledno se na forumu pojavi samo kad treba nekog da priupita kad će pojačanje pa nije primetio.

 

Bold: dobro, možda čoveku forum zaista služi za informacije tog tipa :classic_laugh: Svakako smatram da je ovaj ban predugačak jer i kad sam ponovo prošla pravilnik, ne vidim koje je tačno pravilo prekršio? Da li ovo spada pod trolovanje?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, uvrnuto said:

 

Da, ali ovo što sam citirao su svi njegovi upisi, sem možda jednog koji nisam citirao i koji je opet bio u vezi sa budžetom, krojenjem rostera i sl.
Dosta od toga mu je pobrisano, dosta puta smo sve opominjali i kažnjavali za slične stvari, ali očigledno se na forumu pojavi samo kad treba nekog da priupita kad će pojačanje pa nije primetio.

 

nije niko rekao coveku da je legitimni pristup da napises "trebaju nam cetvorka, plej i bek" (od izvornog "treba nam cetvorka"), onda napises 5 do 20 puta dnevno i tema bude bas zanimljiva za diskusiju ( :

 

mislim, kapiram sta moderacija pokusava, samo, plasim se da efekat nije narocit, uz sve dobre namere.

 

 

Link to comment
Share on other sites

KKCZ tema i jeste slobodna tema 😄 Tamo ima svega, od potencijalnih pojačanja, trenutne igre tima, Čoviću odlazi, ličnih iskustava, želja, osećanja, mimova, emotivnog povezivanja između forumaša, shitpostinga (u čemu sigurno svi učestvujemo)...

 

Zato mi se i ne dopada ovaj ban, jer je sam napisao u obrazloženju kad bi KKCZ tema bila forumaš. Daklem, tema je takva, jer smo je mi forumaši takvom napravili, a moderacija dozvolila. I onda nagrabusi čovek koji ima ukupno 13 postova na forumu, u kojima nikog nije vređao, prozivao, dizao tenzije (od ovog što je citirano kod bana).

 

Možda moderacija ima dobru nameru da se podigne kvalitet postovanja, ali je to nemoguće jer sav sadržaj na kraju dana kreiraju forumaši.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da se složim sa time da je to slobodna tema. Napisano je da je to tema koja se isključivo odnosi na igrački kadar i aktuelnu sezonu KKCZ, a da se informacije o transferima puštaju samo sa relevantnih ili pouzdanih izvora. Mala je rupa u zakonu što ti izvori nisu taksativno navedeni da ljudi znaju.

 

Ali svakako nije slobodna tema, nezavisno od toga kako je ko tretira. Ali čak i da jeste, ja lično nikada ne bih banovao nekoga ako napiše nešto o nekom igraču koji je njemu zanimljiv i dobar fit na naš roster, ili ako zatraži mišljenje o nekom igraču od ljudi koji se ozbiljnije bave ili interesuju za košarku.

 

Ne vidim razlog za toliku stegnutost i zavođenje reda. Dokle god nisu uvrede na lični račun, ili neko besmisleno štancovanje jednoredih upisa (floodovanje), meni to nije za ban.

 

Ali, poštujem stav moderacije da to jeste za ban.

Link to comment
Share on other sites

Ban ima smisla ako mu je receno da se ne ponavlja i to na temu koja nije bas mnogo kvalitetne diskusije donela, a on nastavio. Nisam ispratio da li je toga bilo ali svakako 5 dana je nista, s obzirom na frekvenciju pisanja (mozda i poseta?) moguce da nece ni primetiti 😄 

 

Meni je bezveze kad se postovi ponavljaju, kad je neko vec napisao nesto iole slicno, onda se trudim da ne pisem to isto svojim recima, preskocim, lupim lajk originalnom autoru. Ova vecita tema prelaznog roka je puna ponavljanja. Stvarno treba to malo vise urediti. A tome bi trebali i mi sami da doprinesemo. Prvo da se ne ponavljaju stvari, da ne pisemo jedno te isto, da se ne pisu stvari bez nekog znacaja (kao na primer "e a da li bi mogao X da popuni mesto Y" i slicno) ako to ne prati neku dublju analizu koja donosi taj kvalitet. A onda, tu je i reportovanje, ne zbog kaznjavanja nego prosto uklanjanja djubreta. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DameTime said:

KKCZ tema i jeste slobodna tema 😄

 

1 hour ago, John Terry said:

Ne mogu da se složim sa time da je to slobodna tema.

 

KKCZ tema je nešto poput Kupusijade u Mrčajevcima. Tema je kupus, uz eventualni prigodan nastup folklorne sekcije OŠ "Tatomir Anđelić", a u stvari ima šta oćeš, svi su pijani i u ćošku stoji Kusturica koji sve to snima.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Smrtokapa said:

KKCZ tema je nešto poput Kupusijade u Mrčajevcima. Tema je kupus, uz eventualni prigodan nastup folklorne sekcije OŠ "Tatomir Anđelić", a u stvari ima šta oćeš, svi su pijani i u ćošku stoji Kusturica koji sve to snima.

 

Veoma detaljan opis. Samo je jedno nejasno - ko je naš Kusturica? 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...