Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

40 minutes ago, Nele said:

@Don Duskone ide tako pesma brat ni blizu, ne kazem mozda stvarno to znaci ovo objasnjenje je bas reach. Trebate da pitate coveka u poruci koje je znacenje.

Ako ste vec pitali onda se izvinjavam.

 

Pa poprilično je blizu uz permutaciju par reči pri kraju, al' pre će biti da autor tog upisa ne zna lyrics šipkaške numere koju citira. To svakako ne menja činjenicu da je očigledno šta je bila poenta.

 

Baš nam još fali samo da nam klarifikuje dal' je on mislio da treba da mu popuši 'gadni' ili 'glupi' Partizan, pa da mu se objasni da ipak reči pesme ne idu tako, da zna za sledeći put.

Edited by fillam
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da li na ovom forumu postoji ijedna tema, posebno kada su u pitanju pokušaji rasprave o ozbiljnim temama/pitanjima, da je ti ne z#seres svojim uvek istim GIF-ovima?? 

:wink2:

 

(pripremamo/"ostrimo" se za vecerasnji derbi 😛 )

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Fat Zadd said:

Da li na ovom forumu postoji ijedna tema, posebno kada su u pitanju pokušaji rasprave o ozbiljnim temama/pitanjima, da je ti ne z#seres svojim uvek istim GIF-ovima?? 

:wink2:

 

(pripremamo/"ostrimo" se za vecerasnji derbi 😛 )

dY6iJmK.gif

Link to comment
Share on other sites

@Don Dusko & moderacija;

"voli da prska po partizankama" = 10+ dana

 

"samoproklamovana institucija" = nula bodeva, posto se navijaci partizana tako i samoproklamuju

 

jedino ako napravimo salto mortale u kojem je institucija = nigga, tj da samo partizanovci mogu tako sa se oslovljavaju

 

;mislite o tome.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Zanemarimo sad šta lično mislim o tome, nebrojeno puta sam čuo na zvaničnim kanalima Eurolige, Basketnewsa, stranih portala i novinara “basketball institution” i “Serbian powerhouse” tako da neće ti to biti baš samoproklamovano.

Osim ako cijela Evropa ne navija za nas i ne divi nam se, u tom slučaju ti je post 1/1 na mjestu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Zanemarimo sad šta lično mislim o tome, nebrojeno puta sam čuo na zvaničnim kanalima Eurolige, Basketnewsa, stranih portala i novinara “basketball institution” i “Serbian powerhouse” tako da neće ti to biti baš samoproklamovano.

Osim ako cijela Evropa ne navija za nas i ne divi nam se, u tom slučaju ti je post 1/1 na mjestu.

 

bar je negde priznat nebeski narod, tj institucija

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Još je čovek stavio tačno onoliko tačkica koliko svaka reč u "stihu" ima slova, da slučajno ne bi bio pogrešno shvaćen 😄 Sve i da je

 

 

situacija u pitanju, gadno je baš.

Edited by DameTime
razmak
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, uini said:

 

bar je negde priznat nebeski narod, tj institucija

If Nebeski narod <> Jugosloveni

    And Jugosloveni = Institucija

Than Nebeski narod <> Institucija

 

:classic_biggrin:

Edited by Kronostime
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Son_of_a_gun said:

nebrojeno puta sam čuo na zvaničnim kanalima Eurolige, Basketnewsa, stranih portala i novinara “basketball institution” i “Serbian powerhouse” tako da neće ti to biti baš samoproklamovano.

 

I ja sam cuo, za mnoge klubove, pa isto tako i Crvenu zvezdu. 

"Serbian Powerhouse" nije nikakva ekskluziva samo za Partizan, a kamoli "Powerhouse".  

 

https://basketnews.com/news-199099-shabazz-napier-on-the-verge-of-leaving-crvena-zvezda.html

Quote

Crvena Zvezda Meridianbet Belgrade guard Shabazz Napier is expected to part ways with the Serbian powerhouse.

 

https://www.eurohoops.net/en/euroleague/1568886/ognjen-dobric-virtus-bologna-crvena-zvezda-euroleague-interview/

Quote

Leaving Crvena Zvezda after being with the red-and-white Serbian powerhouse since 2012 – playing three seasons on loan to FMP Belgrade -, tonight he will face his beloved club for the first time since moving away from Serbia in the summer of 2023.

 

https://www.euroleaguebasketball.net/news/roster-rundown-crvena-zvezda-mts-belgrade/

Quote

Competing among the basketball elite for the eighth time in nine years, Serbian powerhouse Crvena Zvezda mts Belgrade brought back several familiar faces and turned to some proven Turkish Airlines EuroLeague veterans.

 

 

Cak je i jedan Lietkabelis predstavljen kao Lithuanian Powerhouse na zvanicnom EC sajtu 🙂 

https://www.euroleaguebasketball.net/eurocup/teams/7bet-lietkabelis-panevezys/lkb/

Quote

The new format should benefit Lietkabelis, whose thousands of diehard fans push the Lithuanian powerhouse to its limits in home games.

 

Kao sto i u Turskoj i Efes i Fener nazivaju Turkish Powehouse. Virtus i Olimpia Milano u Italiji kao Italian Powerhouse. Da ne nabrajam dalje... lako se progugla. 

 

Prosto, to su top timovi u svojim zemljama. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Samo da uputim “pohvalu” (mode)raciji na banu od 5 dana zbog posta u kome pišem da se Panata rastao sa Guy-om. Propustih 2 najbolje utakmice sezone zbog idiotskog bana.

 

Da ste makar dali par dana da svi vidimo i isprocesuiramo famozno obaveštenje, ali ne, odmah se gadja u čelo. Sramno.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/3/2024 at 1:54 PM, Nele said:

I meni je bas upitno sve ovo pogotovo kad je i klub prakticno potvrdio da se traze igraci. Razumljivo bi sve ovo bilo da je roster kompletiran.

Nas roster nikada nije kompletan, jer smo tako u mogucnosti

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vidim da ste poostrili pravila na topiku oba vecita. Jedno pitanje samo, moze li da se otvori topik "skauting" ili "masta cini svasta" nesto tako, gde bi moglo da se pise o tim potencijalnim igracima, i vodi rasprava ko bi kako "legao" nekoj ekipi, pre svega mislim na vecite? 

Mislim meni je licno normalno da neko pomene Sikmu ili Berona... U ovom trenutku kad je evidentno da fale igraci Zvezdi na tim pozicijama, moze biti kvalitetna kosarkaska rasprava na temu sta donose timu a sta ne. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Igor_ Ja sam jednom otvorio tu temu, obrisali je u roku od dva minuta. Mozda i manje.

 

Zasto...jebem li ga. Kao smeta im sto bi ta tema bila cirkus. Pa bila bi, ali sta ima veze, bolje da ima ta tema nego da preliva na ove ostale.

 

Imam i jednu pohvalu. Zabrane postovanja su mnogo primerenija kazna od banovanja, za ove aktuelne slucajeve.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Meni je ovaj ban Kosjanu smesan u trenutku kad se povredio na duze jedan od bekova i ponovo smo ostali sa 3 beka u rotaciji. Nije covek pomenuo ne znam kog nerealnog igraca, ovaj za Okoba posle mi je ok jer je to stvarno nerealno i bas spada pod fantaziranje.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Verovatno je vec bilo pitanje, pa se izvinjavam ako je tako, ali zbog cega ne mozemo da imamo posebnu temu gde bi se predlagali igraci za kkcz/kkp? Postoje posebne teme za komentatore, bivse igrace, za Dejana Radonjica, pa ne vidim sto bi smetalo da postoji jos jedna tema.

 

edit: duplo se izvinjavam jer nisam uopste procitao prethodne upise gde se upravo ovo i pitalo

Edited by СтелаРоса
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...