Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Kada je rec o "vaspitnim" banovima dugogodisnjim forumasima, mislim da oni mogu biti kontra produktivni.

To su ljudi koji cine ovaj topik kredibilnim, a ne padobranci koji nalete s vremna na vreme, da ne kazem za vreme prelaznog roka, odnosno kad treba da se brane odredjene "vrednosti".

Da ste opustili rukicu, jeste i predlazem da su varn i brisanje postova u ovakvim situacijama dovoljna mera.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Crni said:

Kada je rec o "vaspitnim" banovima dugogodisnjim forumasima, mislim da oni mogu biti kontra produktivni.

To su ljudi koji cine ovaj topik kredibilnim, a ne padobranci koji nalete s vremna na vreme, da ne kazem za vreme prelaznog roka, odnosno kad treba da se brane odredjene "vrednosti".

Da ste opustili rukicu, jeste i predlazem da su varn i brisanje postova u ovakvim situacijama dovoljna mera.

 

Ni po babu ni po stricevima. Ako je zasluzio ban moze ovde da bude 20 godina ali neka pravila moraju da se postuju. Podrzavam ban makar on bio I uini ili arsenije ili neki koji je juce dosao

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Pa ne slažem se baš za to oko akumulacije, evo mogu na ličnom primeru. Kad sam dobila ban za ono prozivanje muškaraca :classic_laugh: @uvrnuto je napisao nešto u stilu "mi smo dosta gledali kroz prste". Okej, problem je što ja nisam znala da mi neko gleda kroz prste.

 

Bilo je momenata kad bih pomislila da sam bila preoštra ili predirektna, ali nema warna, nema bana, nema ničeg i onda bih bila u fazonu ma tripujem se 100%. Dakle, nijednom mi nije pisao moderator da mi kaže aj spusti malo nogu s gasa pls niti sam dobila warn za takvu komunikaciju (sem za ono oko Nedovića).

 

Ovo je, naravno, pod hipotezom da pričamo samo o nečijem načinu komunikacije na forumu.

Edited by DameTime
reč
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Napisao sam da je MOŽDA neka akumulacija, ja u to nemam uvid. EDIT: Aha, kontam tvoju poentu, misliš da je fer forumašu prvo skrenuti pažnju na to da mu se gleda kroz prste, pa tek onda kažnjavati. To ima logike, jer često verovatno neko nije ni svestan da je napisao nešto kažnjivo, ili ga napiše nespretno.

 

Verujem da smo većina nas ponekad banovani a da nam nije jasno zašto i mislimo da smo oštećeni. Ja sam to skoro doživeo na drugom podforumu, ovde je svaki ban bio ok, ali da, ponekad se ne poštuje isti sled koji bi recimo odredio prvo neku molbu pa upozorenje pa ban.

 

Zato sam i napisao, kad nekog kazniš sa dan-dva čak i da si se ogrešio nije ništa strašno. Za čas eto njega nazad. Lično nisam viđao upise koji po meni zaslužuju dužu kaznu od 5 dana. Ima naravno groznih ali oni brzo trajno odlepršaju.

Edited by John Terry
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, DameTime said:

Mislila sam ako ćete rebnuti uinija to će biti za malo oštriji rečnik u raspravi o Delijama/dilejama. Moram priznati da mi ovaj ban nije najjasniji... Iz obrazloženja bi se reklo da je u pitanju neko ponašanje koje duže traje, ili se bar ponavlja, pa je kao sad "kap prelila čašu". Ali da li ste probali da mu pišete na PP i zamolite da to koriguje, umesto da mu sad date ovih 10 dana? 

Cek., zar nije dobio ban upravo za tu pricu?!

Ja bih mu za to dao minimum 30 dana, odnosno ne bih jer generalno ne podrzavam banovanja (niti sam ikada koristio report opcije), vec mislim u kontekstu poredjenja s ostalim forumasima i razlozima/visini kazni.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, mille plateaux said:

Cek., zar nije dobio ban upravo za tu pricu?!

Ja bih mu za to dao minimum 30 dana, odnosno ne bih jer generalno ne podrzavam banovanja (niti sam ikada koristio report opcije), vec mislim u kontekstu poredjenja s ostalim forumasima i razlozima/visini kazni.

 

Pa iz objašnjenja moderacije - deluje da ne, nego za neki sveukupni opus u odredjenom vremenskom periodu... Čak je citiran post u banu neki koji nema veze s tom raspravom ja mislim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...