Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Kao neko ko je otkrio ovaj forum pre 10-ak godina, posle nekih godinu dana čitanja se registrovao i pisao relativno redovno na starom forumu, u početku pomalo i na novom... I kao neko ko par godina ne piše, nego samo redovno čita, pre svega temu Košarka, mogu da kažem da je odluka o zaključavanju podforuma Košarka za spoljni svet potpuno besmislena i, zbog načina na koji je izvedena, prilično arogantna.

Sticajem okolnosti sam zaboravio šifru, pa dugo čitam forum bez logovanja, ali ovo 'iživljavanje' na spoljnim čitaocima me nateralo da se potrudim i nadjem način da se ulogujem na forum i iskažem svoje nezadovoljstvo. 🙂
Jer...
 

On 4/26/2023 at 1:27 PM, Knipex said:

Meni je @MetalHeadobjasnio da namerno zaključava pdf košarka za goste na dan kada su utakmice Zvezde i Partizana zbog preopterećenja foruma.


Možda bi odluka i bila razumljiva da je ovo tačno i da spoljni čitaoci ne mogu da čitaju Košarku tih par sati kad se igraju važne utakmice i kad je opterećenje veliko. Ali tema je zaključana za spoljne čitaoce po 3-4 dana. Recimo, poslednji put je zaključana posle meča Budućnost - Partizan u petak, i bila je zaključana do srede popodne. Dakle, skoro punih 5 dana.

Ako je ovo deo strategije da se što više ljudi prisilno registruje - onda postoji neka logika. Ali to što postoji logika u nekoj akciji ne znači da je ta akcija automatski i pozitivna, zbog te boldovane reči u ovoj rečenici.
 

On 4/26/2023 at 1:46 PM, MetalHead said:

Voajeri neka se registruju, mozda neko i pocne da pise.


Čitaoci foruma koji ne pišu su "voajeri"? Nisu samo - čitaoci foruma?
Kako neko nov da uopšte otkrije forum i počne da čita, ako prvo mora da napravi nalog... da bi uopšte otkrio sadržaj i kvalitet teme o košarci?
 

On 4/26/2023 at 2:00 PM, Drug Crni said:

Meni je to objašnjenje bezveze,ali ok.


Tebi hvala što se boriš za spoljne čitaoce foruma. Prosto, forum ima veću vrednost ako je otvoren i javan. Zatvoreni forumi o nečemu tako otvorenom kao što je košarka me lično ne zanimaju, i nikad se ne bih registrovao da je ovaj forum od početka imao zatvoreni ili poluzatvoreni identitet.

Toliko od mene, ne zamerite na oštrini... ali mi je ovo zaključavanje navuklo baš dosta frustracija. Mada sam se bar setio šifre. 🙂

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Ne sam Safete said:

Imaš li problema sa ELTV, nešto su radili ne mogu da se ulogujem.

 

Izvinjavam se za of

Vidio sam da su nesto mjenjali jer je drugaciji bio malo login i taj interfejs ali sve u svemu meni je radilo juce lagano. Odje imas objasnjeno kako to sad funkcionise, uglavnom plan im je bio da na 1 nalogu bude sve vezano za EL, samo su mozgovi rjesili da to u sred plejofa mjenjaju i dosta ljudi ima probleme. Na linku ima i email dje se mozes zaliti ako ti ne radi nesto da valja, ja sam nedje ranije sa 2 naloga razlicita se bio logovao, da ostvarim popust a iz nekog razloga mi obnovilo pretplatu iako sam je bio redovno otkazao. Pisao im na email i vratili mi pare bez problema, tako da nije bas sve tragicno 😄 

E da, ja gledam samo na racunaru, na tv nemam ovu smart tv aplikaciju jer na LG tv nema te aplikacije, stoga jedino mi ostaje da trazim neki firestick ili slicno a nesto me mrzi zaista. Pustim stream ljudima nekad na twitch i nadam se da me ne ugase tokom utakmice i to je sve.

https://www.euroleaguebasketball.net/euroleague/news/euroleaguetv-now-accessible-to-everyone-with-a-euroleague-id-account/?pageTitle=Homepage&historyUrl=/euroleague/

Edited by MrTwister
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, MrTwister said:

Vidio sam da su nesto mjenjali jer je drugaciji bio malo login i taj interfejs ali sve u svemu meni je radilo juce lagano. Odje imas objasnjeno kako to sad funkcionise, uglavnom plan im je bio da na 1 nalogu bude sve vezano za EL, samo su mozgovi rjesili da to u sred plejofa mjenjaju i dosta ljudi ima probleme. Na linku ima i email dje se mozes zaliti ako ti ne radi nesto da valja, ja sam nedje ranije sa 2 naloga razlicita se bio logovao, da ostvarim popust a iz nekog razloga mi obnovilo pretplatu iako sam je bio redovno otkazao. Pisao im na email i vratili mi pare bez problema, tako da nije bas sve tragicno 😄 

E da, ja gledam samo na racunaru, na tv nemam ovu smart tv aplikaciju jer na LG tv nema te aplikacije, stoga jedino mi ostaje da trazim neki firestick ili slicno a nesto me mrzi zaista. Pustim stream ljudima nekad na twitch i nadam se da me ne ugase tokom utakmice i to je sve.

https://www.euroleaguebasketball.net/euroleague/news/euroleaguetv-now-accessible-to-everyone-with-a-euroleague-id-account/?pageTitle=Homepage&historyUrl=/euroleague/

Problem rjesen, hvala i hvala @pendulum

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Bob McAdoo niko nije prisiljen da se registruje. Registruje se ko hoce. 

 

"Voajeri" je termin koji nisam upotrebio u nekom pezorativnom, negativnom smislu, dugo sam i sam bio "voajer" na b92. 

 

Ovo pomaze forumu i ja to vidim onako kako vi ne mozete.

 

Istina je da nekada ne "otvorim" kosarku odmah sutradan pa se desilo da se spoje dva ili vise dogadjaja u nizu.

 

Link to comment
Share on other sites

Meni takođe ne odgovara zaključavanje jer često se namerno izlogujem na nekoliko dana da bih mogao da čitam a da ne dolazim u iskušenje da odgovaram 🙂

Ali, pošto ne plaćam ništa a ostali rade na dobrovoljnoj bazi, nemam moralno pravo da se žalim 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam... ili ljudi ne kapiraju sta je prihvatljivo na ovom forumu a sta ne, ili misle da smo svi mi koji propagiramo odredjenu korektnost u ophodjenju u stvari samo licemeri. Ili nesto trece, ali ovi poslednji banovi su toliko zasluzeni i toliko bespotrebni da ja uopste ne vidim zasto bi neko ko sebi dozvoljava ovakve upise gubio vreme na ovom forumu. Stvarno ne znam. Pa niko nikoga ne tera da ovde pise. Cemu ovolike generalizacije i pozivi na neko siledzijstvo? Ovo NIJE navijacki forum. Ovo je forum jedog sirokog, gradjanskog diskursa. Kome ne odgovara, ok... 

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Dusko said:

Brate sta ti radis sa tim notifikacijama. 😛

 

hoardujem za zimu

 

6 minutes ago, uini said:

 

besraman flex, bolje da se skinuo go i poslao fotke na nba temu.

 

jeste, pa da me francis stavi na avatar

Edited by gggggggg
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Perkos2 said:

Alpaka je izdominirao na temi KKPartizan za medalju. Da je to radio neko od zvezdaša odrapio bi ga uvrnuto sa 30 dana kazne

 

Stvarno ne znam koliko puta treba da se kaze da ni jedan moderator ne donosi odluku sam?!

 

Ako imas nesto da kazes na temu moderacije, imas zalbe a mozes i meni da pises. 

 

Ovo sto radis je put u samo jednom pravcu.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, MetalHead said:

 

Stvarno ne znam koliko puta treba da se kaze da ni jedan moderator ne donosi odluku sam?!

 

Ako imas nesto da kazes na temu moderacije, imas zalbe a mozes i meni da pises. 

 

Ovo sto radis je put u samo jednom pravcu.

Mala šala😄 preterano ste osetljivi na čak i malu kritiku a o pomenutom mederatoru sam ti već pisao nema potrebe da se ponavljam, taj će ti razbucati forum. I bez pretnji molim te, nije forum nešto bez čega se ne može živeti, ako misliš da sam ja taj koji ruši slobodno kažnjavaj

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Barkley#34 said:

Po čemu se to razlikuje od više takvih postova u kojima si ti tako foricama prozivao nekog drugog na personalnom nivou?

 

Da ne pričam o tome da iako se neke teme pretresu par puta, nije ti problem da povremeno bacaš udice i čekaš reakcije. Kupi ti nije ravan. Tako sad i to za grobarske mitove.

 

5 minutes ago, DameTime said:

 

Naravno da ti ne smeta, kad je to tvoj modus operandi na forumu.

 

redovno prozivam ljude oko njihovih stavova i misljenja. pogotovo ako se samouvereno promovise neznanje. jos redovnije prozivam xy kosarkase.

 

recimo, zajebavam se sa djanisovim promo-humorom a onda mi odgovore na to, kako je moj humor jos gori.

 

glupost ali zgodno da pojasni razliku.

 

ili kao kada napisem da mi filip shvarm svojim svezim pregalastvom lici na tegija za intelektualce a tebe, barklija, to iz nekog razloga uvredi, pa odbrusis da sam ja nesto ovakav ili onakav.

 

ili kada kazem nekome da koristi pogresnu terminologiju za temu koju suvereno postavlja, pa je kontra argument jpg paste kojoj treba so.

 

nije da me nesto vredja, samo je lagan beg od argumentacije u licno vredjanje, bez da se ponudi kontraargument.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...