Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

6 minutes ago, Sam B said:

Jebiga, cak i tito je smrtan i moze se trajno banovati. Jedini koji se ne moze banovati je FBI agent, on je iznad zakona, tita, foruma...svega.

 

EDIT: Sto se bana tice, zasluzen. Pao je covek na provokaciju, morao je da razume bolje kako stvari stoje na ovom forumu, nije on tu od juce.

Tito je sistematski uništen .....

Link to comment
Share on other sites

Pitanje za moderaciju: da li je narativ koji se siri diljem tata2 topika nesto na sta bi trebalo da se naviknemo? Nakon kraceg zatisja, verovatno zato sto su glavni vinovnici popili banane, primecuje se pattern da nakon svakog dolaska novog igraca u KKP ili u komsiluk, odnosno svake dobro/lose vesti krece nova tura. Dolazice jos igraca, bice i odlazaka, bice i utakmica gde se valjda nekada mora i izgubiti (kada sudije pokradu, naravno), a ljudi iznova i iznova bivaju opravdano besnitm... 

 

So far:

  • nakon odlaska Holinsa, pa Davidovca
  • nakon odlaska Radonjica
  • nakon dolaska Exuma
  • nakon dolaska Nuna Li-a
  • i pomalo izmedju

Da pojednostavim, zanima me da li postoji neki konsenzus po ovom pitanju ili je in the making?

 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

@kendrick

Ta tema je prelazna i ostavićemo je kao "svaštaru" za sad, a koja se ipak razlikuje od tate.

 

Kada se napravi nova tema za novu sezonu bićemo malo rigorozniji, ne sa kaznama, već sa tim šta će se dopuštati. Onda ćete i sami valjda skontati šta je dopušteno, a šta nije, odnosno, za šta postoje druge teme (i to ne mislim samo na tatu). Ako ne skontate moraćemo i kažnjavati.

 

Svakako gledajte da ne bude baš svaštara, jer se u moru bezveznih izgube kvalitetni postovi.

 

Ovo je, naravno, sve u dogovoru sa kolegama.

 

Do tada ćemo, čini mi se, profiltrirati i ove nove članove, pošto očigledno neki nisu za ovaj forum.

 

Takođe,

za KK Budućnost imamo novu-staru temu, koju smo samo preimenovali i skinuli godine sezone, kako ne bismo morali svaki put da pravimo novu temu, jer nije mnogo aktivna.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jeste razmišljali o tome da uvedete opciju da se onemogući slanje PM-ova dok se ne skupi određeni broj postova i/ili prođe određeno vrijeme od registracije? Znam da je to slučaj na dosta drugih foruma.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...