Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Ovako sam ja prošao na RSB forumu pre jedno 10 godina, s tim što nije trajnovan ovaj što me izvređao (jer sam branio pravo jednog Partizanovca da piše na forumu), već sam banovan ja 🙂 uz razne epitete euro gej i tako to 🙂 

 

Eh, vremena se menjaju 🙂 

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

Ovako sam ja prošao na RSB forumu pre jedno 10 godina, s tim što nije trajnovan ovaj što me izvređao (jer sam branio pravo jednog Partizanovca da piše na forumu), već sam banovan ja 🙂 uz razne epitete euro gej i tako to 🙂 

 

Eh, vremena se menjaju 🙂 

Stari dobri Sotir zvani djubre 😀

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Charles De Ketelaere said:

 
Vidi se da mu je pri kraju pukla kreativa, nakalemio brat prvo pogrdno što mu je naletelo. Još je na početku krenuo kulturno, miran uvod, onda jaka razrada, a krešendo postignut taman oko 75%. Baš proper rant post. 

Nedostajala je neka kreativna uvreda u Seseljevom maniru, ovo je sve tja. Stvarno se svakakvih nagledamo ovde 😄

Edited by Kosjan Willavić
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Nedostajala je neka kreativna uvreda u Seseljevom maniru, ovo je sve tja. Stvarno se svakakvih nagledamo ovde 😄

Kreativno hahaha

Brate sad čitam naslove knjiga i umirem..

Smežurano kengurovo mudo Kevin Parker

Narkomanija Vuka manitoga
Vašingtonski seksualni manijak Bil Klinton
Lažljiva haška pederčina Džefri Najs
Engleski pederski isprdak Toni Bler
Podmukli galski picopevac Žak Širak

Mislim, znao sam par naslova ali ovo je nerealno..

Vladovlado tankoza

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mister-no said:

Kreativno hahaha

Brate sad čitam naslove knjiga i umirem..

Smežurano kengurovo mudo Kevin Parker

Narkomanija Vuka manitoga
Vašingtonski seksualni manijak Bil Klinton
Lažljiva haška pederčina Džefri Najs
Engleski pederski isprdak Toni Bler
Podmukli galski picopevac Žak Širak

Mislim, znao sam par naslova ali ovo je nerealno..

Vladovlado tankoza

https://book-name-generator.vercel.app/

 

 

Uživaj.

  • Thanks 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Mnogi od novajlija na bilo kom forumu su cesto pod tim utiskom da postoje odredjeni "zasticeni"na forumu, ili bolje receno, forumasi kojima se malo vise tolerise i redje budu kaznjavani.

 

Imao sam i ja slican dojam kada sam pocinjao ovde. Ali onda se zapitas zasto je to tako. Da, postoje ljudi koji su u malo boljem polozaju kod moderacije nego li neko ko se "juce ispilio". Medjutim, pravo pitanje nije da li postoje vec kako oni postaju zasticeniji. A odgovor je, pa...tako sto su ocigledno naucili da opstanu u ovom okruzenju, postujuci pravila taman toliko da se ne istaknu previse, te su i opstali dugo na istom virtuelnom mestu. A to opet znaci da su znali kako da se kontrolisu u kalimero situacijama kakvu je doziveo novopeceni, sad vec ugljenisani vlado. 

 

Meni nije problem sto se neko osetio kao nepravedno targetiran od strane foruma i moderacije. Problem je sto je sebi dopustio da ovako "prsne"i izvredja ljude bez ikakvog jasnog dokaza da su mu ucinili bilo sta zlo.

 

Na kraju krajeva, sta i ako ti se neko kaci na postove. I meni se kace. Naucis da tolerises, ignorises ili te prosto nema u tom drustvu.

 

@ćušpajz javljaj ako se na PPP pojavi vladovlado 🙂 

7 hours ago, DameTime said:

Udruženi zločinački poduhvat uvrnutog moderatorskog majmuna i govnara, žvaljavih degenerika, podguznih muva, iskompleksiranih pizdurina i ostalih smećara provokatora Vox92

 

Quote

Čast izuzecima i normalnim likovima, kulturnim forumašima koju znaju kako se komunicira i ophodi sa poštovanjem.

 

Ja sam se u ovome boldovanom pronašao 🙂 

Edited by Juan Pablo Montoya
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Juan Pablo Montoya said:
Quote

Čast izuzecima i normalnim likovima, kulturnim forumašima koju znaju kako se komunicira i ophodi sa poštovanjem.

Ja sam se u ovome boldovanom pronašao 🙂 

 

Lepo je što se setio i nas, a ne svu slavu da pokupe ovo troje.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro veče, razmišljah gde da napišem ali kontam da ćete ovde (skoro) svi pročitati :classic_tongue:

 

Naručujem poster sa ove stranice i trenutno imaju akciju, poster sa ramom + dva bez rama. Znam da dosta vas ima klince, tako da javite mi se PP ako želite jedan od ova dva postera bez rama za svog klinca/klincezu. Samo mi pošaljite koji poster žel(it)e. 

 

Sistem je ko se prvi javi :18: samo da nam ne prođe akcija, tako da budite brzi i efikasni. 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, DameTime said:

Dobro veče, razmišljah gde da napišem ali kontam da ćete ovde (skoro) svi pročitati :classic_tongue:

 

Naručujem poster sa ove stranice i trenutno imaju akciju, poster sa ramom + dva bez rama. Znam da dosta vas ima klince, tako da javite mi se PP ako želite jedan od ova dva postera bez rama za svog klinca/klincezu. Samo mi pošaljite koji poster žel(it)e. 

 

Sistem je ko se prvi javi :18: samo da nam ne prođe akcija, tako da budite brzi i efikasni. 

Jel rade postere po narudžbini ili samo ono što je na stranici prodaju jer sam zainteresovan za ovako nešto

 

20240810-230424.jpg

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Урош19 said:

Jel rade postere po narudžbini ili samo ono što je na stranici prodaju jer sam zainteresovan za ovako nešto

 

20240810-230424.jpg

 

Rade, meni su uradili po narudžbini za poklon :classic_smile:

Samo im napiši u DM šta želiš, meni su tad naplatili tipa 300 rsd više nego što je bila cena postera. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...