Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Elem, 2-3 meseca bez Smajlija.

 

Nije da sam očekivao bob zna šta od njega, ali opet 4-5 univerzalac za rotaciju. Deluje mi neverovatno da izguramo pola Evrolige sa samo 4 igrača na 4 i 5. 

I od te četvorice, trojica koja mogu da upadnu u problem sa ličnim greškama za 5 minuta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Po ovim snimcima do sada, Eksum je kriminalan u odbrani, koja treba da mu bude jedan od glavnih aduta. Prosto ne smes da dodjes sa 10kg viska i da nema nikakvih sankcija. To izgleda moze samo kod nas i ovog novog Zeljka, odjednom covek trpi nedisciplinu.

2 hours ago, Klipan said:

Baš me zanima da li ćemo tražiti sada igrača na 4/5, ili ćemo krpiti sa nekim smallball varijantama.

Zek, Tristan, Lesor i Balša je baš tanko za EL. Da se ne lažemo, tanko je to i sa Alenom, ali je bar još jedan igrač u rotaciji.

 

Ja mislim da cemo strecovati Tristana do tada. Ima visinu i dobar je za spejsing. Samo da ocvrsne brzo.

 

Koliko losiji moze biti od dosadasnjeg Smajlija?

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Alex_Serbia said:

Ja mislim da cemo strecovati Tristana do tada. Ima visinu i dobar je za spejsing. Samo da ocvrsne brzo.

 

Koliko losiji moze biti od dosadasnjeg Smajlija?

 

Nije ni to loša opcija, realno je Tristan verovatno i došao kod nas da bi igrao. Sa jedne strane da ga bacimo u vatru onako muški, može da nam donese i odgovor da li će biti šta od njega ili ne (ovde se uvek setim kako je Veseli dobio šansu kod nas i u šta se to pretvorilo posle). Sa druge strane, samo četiri visoka (bez Alena) je tanko. I negde otprilike definiše naše ciljeve u EL ove sezone.

 

A onda imamo i Alena koji je najbolje partije pružao otprilike prošle godine u ovo neko vreme...a onda se raspao posle povrede. Jedino ako ga ova povreda ne resetuje, pa ga vrati u neku kakvu takvu formu.

 

Ako bih morao da se kladim, mojih 5 centi bi išlo da sigurno dovodimo još jednog visokog, da li 4, 4/5 ili 5, potpuno svejedno (4/5 bi imalo najviše smisla).

Edited by Klipan
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...