Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

IMG-20220905-215826.jpg

(slika sa Tegeltijinog IG profila) 

 

Ova slika govori sve o jednom amateru i bruci novinarstva. 

 

Znači, jebemu lebac, nisi mogao ni da ispraviš taj papir. Da ne pričam o nekim drugim, "modernijim", opcijama. 

 

Toliko me ta karikatura od novinara nervira da se jedva suzdržavam da ne opsujem nešto i ne napišem neki referat. 

Edited by uvrnuto
  • Like 18
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pogledao danas veći deo, dok je radio strim. 

 

Uglavnom, preslab protivnik za bilo kakvu analizu.  Ipak, dovoljan za neke zaključke tipa, da, Egzum je plej 😄  

 

Od Tristana puno očekujem i to sam i video danas. Svuda ga ima, katuje, šutira, opali iz driblnga, baš ozbiljan potencija.

Trifa takođe gura kao i prošle godine, max broj obrtaja, dosta na snagu, a prejak je realno. Nisam siguran da to može da prođe u EL, ali ok, stav mu je dobar.

 

Smajli danas preslikane partije od prošle godine. Pogubljen, nedefinisan, šut kritičan. Ok, prva tekma naravno, usred jakih priprema, ali opet je tu veliki znak pitanja.

 

Balša nastavlja da radi dobro. 17 skokova, 4 blokade, svestan svoje uloge, sve kako treba. Gubio lopte, ali ok, to nije toliko bitno u ovom delu priprema.

 

Panter, Nanli, Ledej i Anđa odigrali čisto da ispoštuju publiku.

 

**********

 

Nisam stigao Madara da gledam, vidim dobra partija, 17 poena, 20 indeks, u plusu sa njime na terenu.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uvrnuto said:

IMG-20220906-113822.jpg

 

Ostao sam vam dužan statistiku protivničke ekipe... 😄

 

Jebote, kakva dijabola. 

 

Verovatno zuri da sto pre izbaci, da ima ekskluzivu.

 

Neko sa strane je mogao na brzinu da slika sa mobilnim i eto problema, ni iz cega

😂

Edited by BojanaCZV
Link to comment
Share on other sites

Ne mislim da je to nešto čudno, ipak Micić i Jaramaz nisu mali plejevi, prvi je 196, a drugi je 193 cm. Na to imaju i ok kilažu.

 

Madar je ipak jedan veoma brz plej sa svojih 190 cm.

 

Kada bi nabio kilažu, brzina bi nestala. Na svu tu brzinu ima opasan šut koji je večeras radio i na 8 metara, što ja ne bih potcenio.

 

Ja već sad mislim da je bolji od Avramovića i da je postao plej blizu EL nivoa.

 

Ne mogu da dočekam novu sezonu i EL utakmice :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da, stoji ovaj @mfmilan komentar, mada je realno Vasov frejm jedan od jačih u EL, kada su plejmejkeri u pitanju.

 

Kako god, nakon one prve slabe tekme, tj slabih 7 minuta, vezao je tri baš fine partije sa prosekom 17ppg i 3 asistencije. Procenti šuta fenomenalni 62% za 2 i 55% za tri. 

I -/+ je odličan, uvek među boljima.

 

Baš ohrabrujuće partije. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mani ni jednog momenta nije bio sporan talenat Madara, pre svega u napadu, ali i energija u odbrani.

Kod njega mi je upitno samo koliko brzo može razne gluposti da svede na minimum, odnosno da nabaci iskustva i šlifa za neke stvari.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...