Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

On 9/2/2022 at 5:39 PM, uvrnuto said:

Izašle karte za Albu! Na zvaničnom sajtu. 

Jedno pitanje. Koliko vidim, cak i kad se selektuje ono gostujuca sekcija, pise da su karte namenjene samo za rezidente Nemacke, a da ostali treba da nabave karte preko kluba? Jel neko obracao paznju na to?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, djole said:

Jedno pitanje. Koliko vidim, cak i kad se selektuje ono gostujuca sekcija, pise da su karte namenjene samo za rezidente Nemacke, a da ostali treba da nabave karte preko kluba? Jel neko obracao paznju na to?

 

Ja uglavnom ne želim da idem sa našima i uzeli smo karte za domaće navijače tako što smo ostavili broj i adresu od drugara iz Nemačke. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Jakob Aman said:

Prenos?

 

Brate, humanitarni turnir, poenta je da sto vise ljudi dodje i kupi kartu. Tako da sumnjam da su planirali prenos, pogotovo sto turnir nema neku strukturu (tipa ko je na kraju pobednik) vec je serija prijateljskih utakmica 5 timova. Mozda puste nesto na Youtube-u eventualno. 

 

Ali bice tamo Tegi, videcemo frst impresns cim pre. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Brate, humanitarni turnir, poenta je da sto vise ljudi dodje i kupi kartu. Tako da sumnjam da su planirali prenos, pogotovo sto turnir nema neku strukturu (tipa ko je na kraju pobednik) vec je serija prijateljskih utakmica 5 timova. Mozda puste nesto na Youtube-u eventualno. 

 

Ali bice tamo Tegi, videcemo frst impresns cim pre. 

Nemaš ti pojma. Više puta je Partizan prenošen sa tog humanitarnog turnira prethodnih godina.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, uvrnuto said:

 

Ja uglavnom ne želim da idem sa našima i uzeli smo karte za domaće navijače tako što smo ostavili broj i adresu od drugara iz Nemačke. 

Jasno, takodje, nego koje su sanse da na ulazu uz kartu stvarno traze ID kao sto pise da mogu? Sve karte su personalizovane?

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, djole said:

Jasno, takodje, nego koje su sanse da na ulazu uz kartu stvarno traze ID kao sto pise da mogu? Sve karte su personalizovane?


E, to ne znam, i mogu samo da se nadam da neće praviti problem i tražiti ID. 😄

Kad sam gledao Partizan u Mančesteru, ispao mi je problem jer sam pisao administraciji ManUtd u vezi sa tim, da li će biti problem ako ne budem u sektoru gde su naši navijači, itd. Na kraju mi poništili kartu i vratili pare. 😄
Snašao sam se za karte za naš sektor, a drugar koji je imao za neki drugi je bez problema ušao.

Možda najbolje @Eddard da nam kaže, ako je posećivao neke tekme kakva je praksa u Nemačkoj.

Edited by uvrnuto
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, djole said:

Jasno, takodje, nego koje su sanse da na ulazu uz kartu stvarno traze ID kao sto pise da mogu? Sve karte su personalizovane?

 

Nisu personalizovane, ja sam kupio za sebe i ortaka i nema imena na njima, tako da laganica.

Tacnije, na sve 3 karte pise da sam ih ja kupio, ali nigde ne pisu druga dva imena niti pise da treba ID da se nosi.

 

A sve i da ti budu trazili pasos, ni to nista ne znaci jer nisi obavezan da imas nemacko drzavljanstvo, kao sto ga ni ja nemam 🙂

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uvrnuto said:

Možda najbolje @Eddard da nam kaže, ako je posećivao neke tekme kakva je praksa u Nemačkoj.


Zadnji put sam išao na utakmice Bundeslige 2019. Tad nije bilo ni on´bezbeđenja na vratima, samo barkod karte na ulazu i to je to. Mislim da je ovako kao što Marvin kaže.

 

Ako treba pomoć oko karata, slobodno u PM.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Marvin said:

Tacnije, na sve 3 karte pise da sam ih ja kupio, ali nigde ne pisu druga dva imena niti pise da treba ID da se nosi.

Da, i nama piše drugarovo ime.

Bogami, biće fino druženje u Berlinu.
Ja idem sa 5 drugara, @zorex mi se javio, @Marvin, možda eto i @djole.
👍


Ja sam sektor 205 i @zorex je isto uzeo, pa da znate, ako bi još neko.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Gb92 said:

Kako igramo? jel propala sezona? 😄

Nista specijalno, Partizan bukvalno trenira, u napadaju igraju tranziciju i polu tranziciju od kad igra najbolja petorka, u odbrani su delom druge cetvrtine vezbali zonski presing.

 

Hala polu prazna, kapiram da ce sutra biti puna protiv Borca. S obzirom da mi slika secka i da sam morao da slusam Kendricka kako komentarise dosta mi je prvo poluvreme sto sam odgledao. 😃

Salim se, odo kod prijatelja da gledam reprezentaciju dobija Partizan ovo 20-30 razlike.

 

56-42 poluvreme. Partizan vec pokazuje ono sto smo i znali a to je da ce biti odlicni procenti za 3 tokom sezone. Na pleju se smenjivali Exum, Petrovic i Andjusic. Solidno deluju Petrovic i Djordje Jovanovic, mislim da ce jedan od njih dvojice upasti u rotaciju od 15 igraca kad pocne sezona a povesce obojicu i u Spaniju sad to je sigurno dobijace sansu do kraja priprema.

 

Vukcevic posterizovo nekog igraca Sloge bas lepo zakucavanje i generalno deluje da je vise napredovao tokom priprema od Smajlagica na primer al aj tek prva utakmica. I igraci Sloge su imali bas 2 lepa poteza jedan zavrsavanje na drugi obruc u stilu sa tzv. fintom "nunanje bebe" sto kaze jedan moj prijatelj a drugi snazno zakucavanje iz tranzicije, ko je gledao znace o cemu pricam, iliti ko bude pogledao snimak skontace sve 3 situacije.

Edited by 1945
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jakob Aman said:

Humanitarni mec a ima prenos. Zamisli?!

 

Da mi nisu obrisali komentar (a tvoj otstavili) bilo bi ti sve jasno. Lepo sam rekao da ce eventualno biti Youtube prenos.

 

A ti sto nisi odgovorio na pitanje, pa se jos onako obracas, ne znam sta da ti kazem a da to bude fino... i ja ulazim u raspravu sa likom koji ne razlikuje falus od anusa. Ja sam kriv. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...