Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

17 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Mislio sam da je to nemoguće ali izgledamo gore nego prošle sezone.

 

Haha, bukvalno. Sve se tešim prijateljska je, ali je užasno sve.

Odbrana pika katastrofa, Egzuma probijaju kako hoće. Lesor i Smajli se opet sudaraju sa svima. 

Zek standard, mislim da je dao najviše poena. 

Link to comment
Share on other sites

Ja uopste nisam video onaj "incident" sa Exumom kako tvrdite. Izblokiran je, pa na parket, a protivnik ga sa visine pratio onim pogledom nadmenosti. U ovakvoj, prijateljskoj utakmici bi trebalo da mu pruzi ruku da ustane.

Nama je odbrana nikakva, nema je. Nije samo to sto su nas trpali sa distance, pucala je odbrana svuda. Mi smo se bas ispromasivali za 3p. Ne znam koja je statistika, ali imam utisak da smo sutnuli preko 30 puta. Nesto mislim da od Balse opet necemo videti nista ove sezone. Tristan bi mogao da ima znacajniju ulogu. 

Link to comment
Share on other sites

Iiiii zvanicno ste postali gori od nas kao navijaci... i na forumu posto ste na tribini odavno 😛 

 

10 septembar prijateljska utakmica bez tri mozda ne najvaznija ali svakako igraca u prvih 6-7 ovde potop kao da

ste poslednji u ABA ligu a ono vec April... a zamisli odbrana puca... 10 septembra bez tri igraca ... skandal stvarno...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Eee jbg sad

Nece bas biti da je tako, eto ljudi "pljuju" debili ne znaju da su ovo pripreme

Ljudi su zabrinuti i to sa razlogom jer smo sve ovo gledali i cele prosle sezone, i sve kao bice bolje bice bolje a to bolje nikako da dodje i evo sad nova sezona mi po starom

Mislim prijateljska tekma pa ok ali prijateljska je i borcu i spancima, pocetak priprema a njima nije pocetak, nismo kompletni a oni jesu, sta ne mozes bez madara i alekse da dobijes borac... ovi njihovi zele da se pokazu a ovi nasi ne zele sta, njima je svejedmo

Naravno ne treba padati u neko ocajanje jos je prerano sa bilo sta samo kazem sve smo ovo gledali i prosle sezone i ljudi su sa razlogom zabrinuti... mislm zoc je tu evo godinu dana a igraci se ponasaju na terenu kao da ga ne je♡u ni 2%... ovako bi bukvalno igrali i da nemamo nikoga na klupi

I jos nesto ako njih zeljko sad treba da uci nekim osnovnim stvarima sto se tice pre svega odbrane onda jbg mislim onda stvarno uzmi neke klince pa ih uci bar da znam da uci nekog ko je juce postao punoletan i igra za 50 puta manje love

Link to comment
Share on other sites

Exum nece ni pokazati nista od playmaking sposobnosti jer ih i ne poseduje (ili minimalno).

Jedini nacin da ova ekipa funkcionise je veliki iskorak Madara u smislu vodjenja ekipe na terenu, za sta verujem da ima potencijal, ali je pitanje da li je vec ove sezone spreman na to.

 

Sa Exumom i Aleksom kao plejmejkerima nema vam srece.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

25 minutes ago, ranzo said:

Eee jbg sad

Nece bas biti da je tako, eto ljudi "pljuju" debili ne znaju da su ovo pripreme

Ljudi su zabrinuti i to sa razlogom jer smo sve ovo gledali i cele prosle sezone, i sve kao bice bolje bice bolje

 

 

Eee jbg sad bas. Niste gledali ovo prosle sezone jer ste sada ma sta pricali jaci u svakom pogledu duplo nego prosle sezone. I nema sanse da prodjete kao prosle sezone,makar necete furnuti iz KLS osim ako Ostoja ne odlepi opet pa krene isteruje pravdu. 

 

Izgubili ste pripremnu utakmicu koja sluzi ne da se pobedi nego da trener eksperimentise i pokusa neke zamisli. I da i protiv Borca su vam nedostajala dva igraca na kljucnoj poziciji za kosarkasku igru. Ne znam kako se to ne uzima toliko u obzir.

 

Do prve utakmice imate jos mesec dana i vi sada avansno kukate kao katastrofa nevidjen skandal. Daj ne preterujte. Da kukate ovako prvog oktobra kad ste kompletni pa da kazem ima rezona ovako ne se uzbudjavate necu da vam proricem tacno mesto u EL ali ova skupina igraca ne moze biti u donjem domu tabele. Jednostavno pucate od kvaliteta. Naravno treba to uklopiti al nek cika Zeks malo manje kruzira sa Pekovicem i leci krizu srednjih godina a malo vise bije Smajlagica i on prima platu bez obzira sta prica, ne radi za ljubav no za mani mani.

 

Odmah da napomenem da je slucaj od na prekoputa totalno drugojaciji, em je ekipa promenjan dibidus em je za trenera dosao tantus koji treba da se dokaze da moze vodi nesto vise od filijale bez briga. Tako da kad ja krenem kukam nemoj da mi neko dodje i citira gore reci napisane, jerbo situacija ista nije 🙂 a i nama je glavni igrac po skolonosti ka povredama mesavina Del Potra, Obrve i mog pokojnog dede. 

  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...