Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Fenomenalno. Pisao sam post danas, to je to, da se ne ponavljam.

 

Željko je uradio šta je do njega. Takticki postavio utakmicu tako da Tavares ne bude strateška prednost i doveo do toga da u poslednjim minutima Partizan ima egal - i jaču spoljnu liniju punu samopouzdanja.

 

Ostalo su uradili igrači, pre svega Panter, ali i ostali koji su se rvali sa ove dve zveri koje su preostale.

 

Madar više sreće nego preciznosti, ali bio je x faktor i dobar izbor Željka.

 

Real mora mnogo toga da menja, dosta im zavisi i od povratka povredjenih igrača. Partizan ne mora da menja bilo šta i iskreno ne vidim kako Real može da dobije u Beogradu.

 

Panteru kaoa dole, baš me je iznenadio. Video sam ga sve vreme kao jednodimenzionalnog igrača, bez znacajnog impacta i generalno ne preterano korisnog po tim. Stoji da je Mateo odradio katastrofalan posao glede Pantera, ali dečko je bio ubica. Sve u pravom momentu, na pravi način. U ovom ritmu najbolji napadač u EL, stvarno KD nivo prenesen na evropske uslove.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Zasto smo se doveli u situaciju da zavisimo od suta u poslednjoj sekundi, pitam ja 

 

Što je najgore,u pravu si, ovo je moralo ranije da bude dobijeno, da je Dante igrao iole pristojniju utakmicuz ovo bi išlo na plus 10...

 

ALI ŠTA KOJI K, KOGA ZANIMA, EJ BRE, DOBILI SMO IH ŠUTEM U POSLEDNJOJ SEKIDNI, IDEMOOOOO ❤️❤️

 

Svi odmah večeras u krevet, idemo po drugu!!

  • Like 6
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Inače, meni danas bila godišnjica braka.

 

Pita me pre 2 dana supruga, kako ćemo, šta ćemo, makar sa klincima neka večera... Ja joj saopštavam da je utakmica i da se godišnjica pomera za sutra 😄 

Tokom večeri imala još par pokušaja nešto da me pita, ali nije išlo. 

 

 

 

  • Like 11
  • Love 15
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, realno *w said:

Inače, meni danas bila godišnjica braka.

 

Pita me pre 2 dana supruga, kako ćemo, šta ćemo, makar sa klincima neka večera... Ja joj saopštavam da je utakmica i da se godišnjica pomera za sutra 😄 

Tokom večeri imala još par pokušaja nešto da me pita, ali nije išlo. 

 

 

 

 

Srećna godišnjica, srećan vam Kevin Panter! Ja sam se posle trojke tako drao, da je moja lepša polovina mislila da nam je neko ušao u kuću. 

Tu saznadoh šta ona misli da bih ja radio da nam neko stvarno uđe u kuću 😑

  • Like 5
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Ali Rudi koji Dantea uspijeva onamo na sudijski kriterijum i svoju namazanost (da ne kažem nešto drugo) da uvede u greške, krevelji se, pomoćnici smiruju Dante i objašnjavaju mu sa čim ima posla, a ja samo zamišljam kako će good guy KomanDante to da naplati kad bude mnogo bitno. I eto ti ga onaj ulaz, sa sve Rudijem na krkačama za prebitnih 2+1. 🥰

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...