Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

2 minutes ago, uvrnuto said:

 

Smajli prvo, Madar drugo. 

 

Au!!!!

Ali kako to Željko skonta da uradi, svaka čast.

 

Madar mu cele sezone počinje utakmice i posle ga nema. Aleksa se zapalio u zadnje vreme, potpuno očekivano je bilo da on odigra kraj. Umesto toga, Željko ubaci Madara da odigra skoro celu 3/4 i 4/4.

 

Eto ne znam.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mfmilan said:

Ali kako to Željko skonta da uradi, svaka čast.

 

Madar mu cele sezone počinje utakmice i posle ga nema. Aleksa se zapalio u zadnje vreme, potpuno očekivano je bilo da on odigra kraj. Umesto toga, Željko ubaci Madara da odigra skoro celu 3/4 i 4/4.

 

Eto ne znam.

Zeljko kralj improvizacije

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mfmilan said:

Ali kako to Željko skonta da uradi, svaka čast.

 

Quote

Ima trenera koji smisle plan i drže ga se do kraja ma šta god da se dogodilo neočekivano na utakmici. Obradović sve menja u sekundi zato što razmišlja unapred, ističe Nunjes.

 

Edited by DameTime
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Barkley#34 said:

Al' kako sam se isekao dok je Lesor prenosio loptu a vidim da na satu piše 15, 14 i gorim da ne sviraju osam sekundi. U ludilu sam zaboravio da nije krenulo od 24 nego od nekih 21. :lol_2:

 

Posle 5,5 sekundi je preveo. 

 

Jako bitno što je bio pribran i odradio to. Kako bi Smajli tu rutinski tapnuo jednom, stao i napravio problem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, realno *w said:

 

Posle 5,5 sekundi je preveo. 

 

Jako bitno što je bio pribran i odradio to. Kako bi Smajli tu rutinski tapnuo jednom, stao i napravio problem.

Kad sam video da Matijas prevodi bio sam u fazonu:

-Ili smo se raspali a da nismo ni poceli napad i sad ce neko da mu iscacka loptu

-Ovo je planski, kao onomad kad je Dzile davao Darelu Vilijamsu da pretera preko pola. 😄

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...