Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

5 hours ago, uvrnuto said:

Inače, u petak bila žurka u vozu za NS, a drugar koji je danas išao random u BG mi šalje atmosferu iz voza od večeras u povratku. 

 

Uglavnom, face pojedinih ljudi iz voza u petak me podsetile na mene oko početka ove godine, kada sam se vraćao sa navijačima Zvezde nakon demontiranja Monaka. 

 

 

 

:classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sutra ide paljenje na kurblu,

baterije naše podpuno su prazne.

Odigrasmo utakmica mnogo,

umoran je i naš klupski logo.

Sutra nismo Kamerun, postaćemo Togo,

Ako Šilja nabavi, neki dobar drogo.

Edited by KockoOblo
  • Like 1
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

Samo jednu ljubav imam,

A ta ljubav to si ti,

Došao sam da ti kažem,

Barsu ćemo razbiti.

 

Samo jednu ljubav tražim,

sada sam je našao,

Došao sam da ti kažem,

Tribine će zagrmeti.

 

Uuuuuuu sleteo si u toooop eeejt,

Pitali si otkud ti,

Shvatili su da je kasno,

I da će najebati!

Edited by Dzep
  • Like 6
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Instinkt said:

 

Sa srećom majstore, nek je živ i zdrav, čestitam ćale!!! Nek je dobrodošao u crno belu porodicu! 🖤🤍

Hahaha, nisam ja ćale, pročitaj pažljivo. :classic_biggrin: Al' preneću čestitke. Doduše, ćale je "njihov" ali ko zna, možda mali ode na drugu stranu brda.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Barkley#34 said:

Hahaha, nisam ja ćale, pročitaj pažljivo. :classic_biggrin: Al' preneću čestitke. Doduše, ćale je "njihov" ali ko zna, možda mali ode na drugu stranu brda.

 

Čestitam ćale! 😁

 

 

Pročitao sam "kolege moje drage" i nije mi bilo sumnjivo da smo ti dragi :v

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Trifa u zadnjih 12 minuta tekme:

 

 

  • faul koš 
  • Trojka na -5
  • faul nad njime
  • asistencija za trojku Papapetrua
  • skok

 

Plus ozbiljna odbrana, naročito ona jedna kada je izleteo Ferelu na šut, koliko je skočio. Ovaj samo gledao da ga prebaci i naravno promašio sve. 

  • Like 19
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ovu utakmicu čekam još od prve utakmice tamo.

 

I to nema toliko veze s tim šta se desilo u prvoj utakmici, već više s Barsom i samim Kataloncima. Cela ta fama oko FC Barse Mes que un club zajebancija 😂,  pa sama KK Barsa i uvek neka drama oko njih, pa i Katalonci (tj deo njih) koji bez ikakvog razloga smatraju da je Španija ništa u odnosu na njih (dupli LOL pa samo Valensija je lepša i ušuškanija, da ne pominjem Madrid...), Šaras koji uvek nešto besni i nikad zadovoljan a igrači samo dolaze... od Žalgirisa na gostovanju nisam toliko želeo jednu pobedu!

 

Na osnovu svega viđenog sinoć, biće jako teško, neki igrači su dosta potrošeni ali moraće Lesor i Panter da povuku. Ono u šta sam siguran, biće ludnica na tribini 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...