Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Odlozen mec Efesa stavili 2 dana pred Efes-Partizan tako da eto ozbiljne olaksice za Partizan jer posle duplog kola 7. protiv Virtusa i 9. Marta Armanija zatim imati 3 ili 4 dana pauze pred Aba derbi i jos minimum 3 dana do Efesa.

 

Efes ce igrati 8. i 10. duplo kolo zatim Real 14.  ( kapiram da nije ista potrosnja protiv Reala ili Asvela i Albe na primer) i 16. protiv Partizana. Ukoliko se nastavi tursko prvenstvo imace i tu utakmicu 12. mada sumnjam.

 

Svakako od 10. do 16. Partizan ce imati jedan mec do Efesa a Efes ce imati 2 utakmice do utakmice sa Partizanom odnosno drugu 2 dana pred Partizan umesto da su im stavili 13. da imaju po 2 dana odmora izmedju poslednje odigranog meca i narednog. Nelogicno. Eventualno ako se racuna da ce se nastaviti tursko prvenstvo al to je onda tek bas hard core sa 5 utakmica u 9 dana, onda ok. Ovako ostaje nejasno sto im nisu stavili utakmicu 13. a ne 14.

 

Znaci nikakve teorije zavere i slicne price samo 2 logicnja pitanja ako je neko upucen zasto nije moglo. Efes ima utakmicu 10. pa 16. zar nije logicno da im stave utakmicu 13. a ne 14.? I drugo dal je logicno da su im posle duplog kola stavili novo duplo kolo s obzirom da ce biti jos 6 ili 7 nedelja gde ce odigrati po 1 evroligaski mec izmedju dve nedelje i ne bi moralo duplo kolo nakon duplog kola...

 

U svakom slucaju ozbiljna olaksica za Partizan.

 

 

 

Edited by Brat od Korneta
Link to comment
Share on other sites

Papapetru je bio jedan od vaznijih igraca u pobedi u derbiju u EL. Iako je imao krompir, imao je ogroman uticaj, kako defanzivno, tako i napadacki kroz napad na niskom postu (gde ste i dobili utakmicu). Ne verujem da bi ga se Zeljko odrekao da je 100% spreman, previse polivalentan i bitan igrac.

Iako kup ne odredjuje sezonu, bitno je da se osvoji. Mislim posebno vama jer ne bi bilo prijatno da ne osvojite ni ovo nakon prosle sezone bez trofeja. Posebno sad kad ste u najboljoj formi u sezoni i izgledate bolje od nas (doduse ne znamo kakav je odnos snaga sa Campazzom).

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Brat od Korneta said:

Odlozen mec Efesa stavili 2 dana pred Efes-Partizan tako da eto ozbiljne olaksice za Partizan jer posle duplog kola 7. protiv Virtusa i 9. Marta Armanija zatim imati 3 ili 4 dana pauze pred Aba derbi i jos minimum 3 dana do Efesa.

 

Efes ce igrati 8. i 10. duplo kolo zatim Real 14.  ( kapiram da nije ista potrosnja protiv Reala ili Asvela i Albe na primer) i 16. protiv Partizana. Ukoliko se nastavi tursko prvenstvo imace i tu utakmicu 12. mada sumnjam.

 

Svakako od 10. do 16. Partizan ce imati jedan mec do Efesa a Efes ce imati 2 utakmice do utakmice sa Partizanom odnosno drugu 2 dana pred Partizan umesto da su im stavili 13. da imaju po 2 dana odmora izmedju poslednje odigranog meca i narednog. Nelogicno. Eventualno ako se racuna da ce se nastaviti tursko prvenstvo al to je onda tek bas hard core sa 5 utakmica u 9 dana, onda ok. Ovako ostaje nejasno sto im nisu stavili utakmicu 13. a ne 14.

 

Znaci nikakve teorije zavere i slicne price samo 2 logicnja pitanja ako je neko upucen zasto nije moglo. Efes ima utakmicu 10. pa 16. zar nije logicno da im stave utakmicu 13. a ne 14.? I drugo dal je logicno da su im posle duplog kola stavili novo duplo kolo s obzirom da ce biti jos 6 ili 7 nedelja gde ce odigrati po 1 evroligaski mec izmedju dve nedelje i ne bi moralo duplo kolo nakon duplog kola...

 

U svakom slucaju ozbiljna olaksica za Partizan.

 

 

 

Zbog Reala, ne mogu oni ranije zbog endese.

 

Ali taj meč sam otpisao, nekako Efesu će goreti to je sigurno, mada gubili su oni tamo neke koje nisu smeli(doduše većina bez Larkina).

 

Efes Partizanu odgovara jer tu Papapetru može na 4 bez problema, a Smajlija na 5 sem Zizica nema ko da školuje na postu.

 

Spoljna linija mislim da ih moze koliko toliko držati, mada sem Zvezde niko nema taj kvalitet kao Efes na 1 i 2.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Dobar u piku said:

Zbog Reala, ne mogu oni ranije zbog endese.

 

Ali taj meč sam otpisao, nekako Efesu će goreti to je sigurno, mada gubili su oni tamo neke koje nisu smeli(doduše većina bez Larkina).

 

Ali su mogli kasnije bukvalno svake nedelje da im uvale taj mec jer od 8 kola ce samo u jos 2 biti dupla kola ovako su im nakon duplog kola uvalili duplo kolo a znamo da se najruznija kosarka u El igra druge utakmice duplog kola. Ovako ce Partizan doci na 4. utakmicu Efesa u 8 dana. Plus sve mecevi protiv ekipa koje su u top8 trenutno.

 

Zasto bi otpisivao pobedu? Pa i Partizanu gori. Sad svima gori svaki mec. Zvezda prosle sezone bi dobila tamo da je Kalinic dao bacanja a kamoli ovaj Partizan i ova Zvezda koji su duplo skuplji od proslogodisnje Zvezde. Nije Efes ove godine nikakav bauk bar ne za sada sto poziciji na tabeli govori iako su po rosteru na papiru top4 ekipe svakako.

 

Da ce biti lako nece, al svakako velika olaksica za Partizan da imaju vise vremena za odmor i mec manje od 10. do 16. plus KKP igra 9. drugi mec duplog kola a Efes 10. Ukoliko se igra tursko prvenstvo onda ce imati i 2 meca manje mada sumnjam zbog situacije da ce im prvenstvo poceti uskoro.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Alek The Great said:

nemamo bat, poslednji bio za Tomasom, ali je resen

 

Da postoji Zvezdin Tegeltija juce bi imao barem 6 objava da je Ostoja slagao. Ja ne zameram Ostoji i ne mislim da namerno laze on jednostavno ne zna i slabo je obavesten i bavi se i drugim velikim poslovima van Partizana, sinoc je potvrdio u vise izjava koliko je neobavesten i neupucen.

 

spacer.png

 

Oko 90k Gordicu i oko 330k Jankovicu. Ovo je presuda od pre manje od mesec dana.

 

https://www.fiba.basketball/bat/awards

 

Kucajte u searchu Partizan pa cete videti da nema presude Tomasa a nakon perioda od kad je Tomas zavrsio sezonu u Partizanu je placao McAdoo-a, Parahuskog, Gordica, Nikolica, Trinkijerija, 2 menadzerske agencije i Ostende. Svu dokumenti su javni na Bat-u.

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Ali su mogli kasnije bukvalno svake nedelje da im uvale taj mec jer od 8 kola ce samo u jos 2 biti dupla kola ovako su im nakon duplog kola uvalili duplo kolo a znamo da se najruznija kosarka u El igra druge utakmice duplog kola. Ovako ce Partizan doci na 4. utakmicu Efesa u 8 dana. Plus sve mecevi protiv ekipa koje su u top8 trenutno.

 

Zasto bi otpisivao pobedu? Pa i Partizanu gori. Sad svima gori svaki mec. Zvezda prosle sezone bi dobila tamo da je Kalinic dao bacanja a kamoli ovaj Partizan i ova Zvezda koji su duplo skuplji od proslogodisnje Zvezde. Nije Efes ove godine nikakav bauk bar ne za sada sto poziciji na tabeli govori iako su po rosteru na papiru top4 ekipe svakako.

 

Da ce biti lako nece, al svakako velika olaksica za Partizan da imaju vise vremena za odmor i mec manje od 10. do 16. plus KKP igra 9. drugi mec duplog kola a Efes 10. Ukoliko se igra tursko prvenstvo onda ce imati i 2 meca manje mada sumnjam zbog situacije da ce im prvenstvo poceti uskoro.

Nekako za Fener mi je realno da se dobije, ali to je onda 3 0 sa Turcima, mnogo mi je 4 0 iskreno.

 

Veću nadu imam za Italiju, pokazao je Zalgiris da se može s njima ako se čvrsto igra(tad nisu imali Evansa).

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Ali su mogli kasnije bukvalno svake nedelje da im uvale taj mec jer od 8 kola ce samo u jos 2 biti dupla kola ovako su im nakon duplog kola uvalili duplo kolo a znamo da se najruznija kosarka u El igra druge utakmice duplog kola. Ovako ce Partizan doci na 4. utakmicu Efesa u 8 dana. Plus sve mecevi protiv ekipa koje su u top8 trenutno.

 

Evo ja ti se izvinjavam u ime Evrolige.

  • Like 2
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 14
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Alek The Great said:

Ukratko sa podkasta:
- napravio lapsuz kada je rekao da je Radivoje Korac rodom iz Nisa
 

 

šanse da je sns kadar napravio lapsus, je neka statistička kadar & nevera.

tipičan snsovac vidi da se kup igra x-puta u nišu i zaključi da je korać tamo rođen, jer, zašto bi bilo drugačije?

internet ti služi da na telefonu pritisneš dugme "instagram" (ranije fejzbuk) ako ti je već to jedini izvor znanja u životu od 40ak godina

  • Like 5
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, realno *w said:

 

Evo ja ti se izvinjavam u ime Evrolige.

 

Jasno sam napisao bas ocekijavajuci ovako neki komentar da ne ulazim u nikakve teorije zavere sto jasno govori da nisam alaudirao na neku nameru, al dobro. Samo rekoh da je ocigledna olaksica za Partizan i postavio 2 pitanja reko neko mozda zna zasto im nisu kasnije dali taj mec kad nije odma nakon duplog kola jer Fenerbahceu na primer kao drugi odlozeni mec su stavili nedelju dana kasnije i ne igraju duplo kolo nakon duplog kola vec igraju 2-1-2 sto je bolje za igrace svakako.

 

1 minute ago, Cooper said:

Ko je batovao 27. januara objaviće tek krajem godine, kao i svaki BAT.

 

Dokumentacija se zakači na sajt tek posle nekoliko meseci.

 

Spoiler

A ovo je objavljeno pocetkom godine sto je jasno da nisu tuzili pocetkom prosle godine vec u drugoj polovini da ne kazem nakon leta nakon sto je KKP predao isti dokumenat kao i KKCZ da ce biti isplacena sva dugovanja do pocetka sezone samo je razlika sto su Zvezdu tuzili u Evroligi pa popila kaznu a Partizan su tuzili Fibi. Neki bi rekli falsifikatori...

 

Ostoja je rekao da nemaju nikakve batove jos od Tomasa, cini mi se bas tim recima vrati snimak pa vidi. Dakle netacno. Samo pre manje od mesec dana stigli su Gordic i Jankovic u nemalom iznosu. Sve i da su pre nekoliko meseci tuzili opet je ovo svez bat. Tuzio je Gordic jos i pre 2 godine kad je zavrsio epizodu u Partizanu, a ovo je jos dodatni novac, dakle ovo je sveza tuzba a pisu i datumi.

 

Slabo ti ide odbrana neodbranjivog al nisam ni mislio da neces pokusati da odbranis Ostoju valjda mislis da time branis Partizan. Za mene Covic nije Zvezda nadam se da ni za tebe nije Ostoja Partizan. Secam se i tvog komentara na ovoj temi "sad nam ne valja ni Tegeltija" kada je deo ljudi ovde ismevao Tegija. Razumem tvoju ljubav prema Partizanu i da pokusavas da odbranis sve ikada sto ima veze sa Partizanom cak i kada govore netacne stvari ljudi iz Partizana ali nemoj biti toliko nepravedan ubuduce da se mozda slucajno zapitas kako navijaci komsijskog kluba bez obzira voleli ili ne voleli nekog iz svog kluba mozda nekada mogu da se sloze sa nekom izjavom ili nekim postupkom rukovodstva svog kluba a da u tvojim ocima i nekolicine ne ispadnu nekakvi botovi, brigadiri ili sta vec...

 

Ako mislis da je sramota da priznas nekad nesto ocigledno lose vezano za Partizan jer ovde pisu i navijaci Zvezde onda razumem, al sto kaze ona stara narodna "nekad je pametnije zacutati...".

 

Skoro je neko napisao na kkcz temi da bi voleo vise da cuje misljenja o Partizanu na ovoj temi itd. Pa evo ja kazem za Ostoju da ne mislim da laze namerno vec da je covek slabo upucen jer vodi jos 2 velike kompanije plus je stranacki funkcioner. Isto tako mislim da je Ostoja uradio neke dobre stvari za Partizan. Da navijam za Partizan, mada mi je to nemoguce i da zamislim, sigurno bi razmisljao racionalno kao i za Zvezdu i rekao ovo je Ostoja dobro uradio ovo je lose, ovo je tacno rekao a ovo netacno. Dakle posto je dokazano rekao netacnu stvar da ne kazem neistinu ili nesto teze (a bilo je jos dosta stvari u podkastu al da ne pravimo tata temu sad iako pisem o Partizanu tacnije Ostoji) veruj da nije sramota napisati da je rekao netacnu stvar da se blaze izrazim jer verujem da nije lagao namerno vec da jednostavno je neupucen. Isto tako nikakav problem posalji mi bilo kakav video gde je Covic dokazano slagao nesto ako ces da okrenes na to i ja mogu samo da se slozim sa tobom. Makar je pravednije i da si zacutao pa i udario neku kontru ono tvoje nego sto si ovo napisao...

Link to comment
Share on other sites

Ja na OM gledam kao rukovodeci kadar i kao takav nemam primedbe na njegov rad. Da li je on bas toliko dobar ili je okupio dobar tim oko sebe je nebitno. Videli smo kakav smo klub kad njime rukovode bivsi sportisti. I bas me briga iz koje je stranke ako uspesno rukovodi klubonlm. Naravno da bi voleo da nemamo tih 7m duga, ali birano je ili drzavi ili igracima. Lose je sto te ovako drzava ima u saci. Glavni cilj je bio povratak u EL i to je cekirano. Sve sto je radjeno u klubu je bilo zbog toga, a put povratka je pomogao potpis Obradovica koji se opet vrv ne bi desio da nije bilo OM. Pre 6-7 godina smo u rosteru imali razne Djumice, Potove, M. Koprivice, Kenane i slicne, to se ne sme zaboraviti.
Sinoc je lepo zborio, na stranu njegovo skromno kosarkasko znanje sto je i pomenuo u jednom trenutku rekavsi da je trenirao fudbal i da ga bolje razume. Da li i istinito? Vreme ce pokazati. U svakom slucaju, ja ne bi imao nista protiv da OM preuzme i FK. Cak stavise, mastam da ce se nekoliko sekcija ujediniti pod jednim budzetom SD i tako finansirati. Ono sto je za fudbal malo za npr vaterpolo ili rukomet moze biti i vise nego dovoljno.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Cooper said:

Janković i Gordić su batovi od prošle godine. Samo si sada objavili celu dokumentaciju.

27.1. je taj o kome Ostoja priča, Rašon Tomas.

Detalji će biti za nekoliko meseci, a možda tek krajem godine.

 

 

Pa nije bio ni Tomas u medju periodu nakon Gordica i Jankovica, znaci ako kojim slucajem bude jos neki Ostoja se oglasio par dana nakon Tomasa i rekao nemaju od Tomasa, iskusno onda i zapravo je rekao tacnu stvar, valjda. Samo ako si pazljivo slusao on je ako sam dobro razumeo rekao da nema batova i dugova od igraca iz te sezone osim Tomasa a ima.

 

Kako god, da ne zatrpavamo temu sa Ostojom.

 

I samo jos na ovo da se osvrnem posto ste toliko puta pisali o tome a nemam nameru vise da se macujem na tati, nadam se da ti je jasno da je ovo je dokaz da je i KKP dugovao bivsim igracima a ne samo KKCZ i da su oba kluba na leto izdali obecanje tacnije potvrdu, kao i svi klubovi u El uostalom (tako je pricao Glikman i basketnews kad je preneo saopstenje Evrolige nigde se ne spominje rec falsifikat jer falsifikat znaci laziranje vec postojeceg dokumenta vec da nisu ispunili obecanje koje su dali odnosno dogovor iz tog sporazuma, tim recima samo na engleskom uzmi pa pronadji) da ce biti isplaceno sve prema bivsim igracima do pocetka ove sezone. Oba kluba su dugovala i bez problema registrovala Vildozu i Brodzianskog kao i jos neki klubovi u EL. Problem krece dolaskom Kampaca i tuzbom Miskovih klijenata direkt Evroligi (Adams, VJ, Radonjic, Holins i Volters al to sve ukupno malo jace love od Gordic i Jankovic slucaja). Prvi put ikada tuzeni Evroligi (a ranije uvek Fibinom Batu) gde presude stizu odmah a ne kao na Fibinom Batu gde i sam vidis da se kao i na svim sudovima na svetu procesi traju po godinu dana ili i vise. Evroliga je u tom saopstenju rekla da Zvezda izmedju ostalog nije ispostavala taj dogovor da ce biti isplaceno do pocetka sezone vec je to uradjeno tek nakon krajem godine i nakon uvodjenja zabrane. Sustinski oni su zamerili za neisplacivanje igraca po dogovoru. Iako i Partizan a i drugi klubovi u Evroligi dokazano dobijaju presude na Fibinom Batu tokom ove sezone da duguju igracima i to jos pre od 2-3 sezone a ne ni sveze prosle, to govori da su u sukobu sa Fibom i da ih ne zanima njihov sud vec samo svoj iako sustinski je klub-klub igrac-igrac i dug bivsim igracaima=dug bivsim igracima. Iako pokazuju laznu brigu prema igracima a unija evroligaskih igraca izdala saopstenje da se ukine zabrana. Dakle tek proslog meseca kad je presuda doneta tad stupa na snagu da Partizan mora da plati Gordica i Jankovica a ne kad su tuzeni, isto ce biti i sa Tomasom i mozda jos nekim. To sve ulazi u budzet za ovu sezonu.

 

Izvinjavam se sto sam malo skrenuo s teme iako je povezano sa Partizanom necu vise o ovome ovde.

Link to comment
Share on other sites

 
Pa nije bio ni Tomas u medju periodu nakon Gordica i Jankovica, znaci ako kojim slucajem bude jos neki Ostoja se oglasio par dana nakon Tomasa i rekao nemaju od Tomasa, iskusno onda i zapravo je rekao tacnu stvar, valjda. Samo ako si pazljivo slusao on je ako sam dobro razumeo rekao da nema batova i dugova od igraca iz te sezone osim Tomasa a ima.
 
Kako god, da ne zatrpavamo temu sa Ostojom.
 
I samo jos na ovo da se osvrnem posto ste toliko puta pisali o tome a nemam nameru vise da se macujem na tati, nadam se da ti je jasno da je ovo je dokaz da je i KKP dugovao bivsim igracima a ne samo KKCZ i da su oba kluba na leto izdali obecanje tacnije potvrdu, kao i svi klubovi u El uostalom (tako je pricao Glikman i basketnews kad je preneo saopstenje Evrolige nigde se ne spominje rec falsifikat jer falsifikat znaci laziranje vec postojeceg dokumenta vec da nisu ispunili obecanje koje su dali odnosno dogovor iz tog sporazuma, tim recima samo na engleskom uzmi pa pronadji) da ce biti isplaceno sve prema bivsim igracima do pocetka ove sezone. Oba kluba su dugovala i bez problema registrovala Vildozu i Brodzianskog kao i jos neki klubovi u EL. Problem krece dolaskom Kampaca i tuzbom Miskovih klijenata direkt Evroligi (Adams, VJ, Radonjic, Holins i Volters al to sve ukupno malo jace love od Gordic i Jankovic slucaja). Prvi put ikada tuzeni Evroligi (a ranije uvek Fibinom Batu) gde presude stizu odmah a ne kao na Fibinom Batu gde i sam vidis da se kao i na svim sudovima na svetu procesi traju po godinu dana ili i vise. Evroliga je u tom saopstenju rekla da Zvezda izmedju ostalog nije ispostavala taj dogovor da ce biti isplaceno do pocetka sezone vec je to uradjeno tek nakon krajem godine i nakon uvodjenja zabrane. Sustinski oni su zamerili za neisplacivanje igraca po dogovoru. Iako i Partizan a i drugi klubovi u Evroligi dokazano dobijaju presude na Fibinom Batu tokom ove sezone da duguju igracima i to jos pre od 2-3 sezone a ne ni sveze prosle, to govori da su u sukobu sa Fibom i da ih ne zanima njihov sud vec samo svoj iako sustinski je klub-klub igrac-igrac i dug bivsim igracaima=dug bivsim igracima. Iako pokazuju laznu brigu prema igracima a unija evroligaskih igraca izdala saopstenje da se ukine zabrana. Dakle tek proslog meseca kad je presuda doneta tad stupa na snagu da Partizan mora da plati Gordica i Jankovica a ne kad su tuzeni, isto ce biti i sa Tomasom i mozda jos nekim. To sve ulazi u budzet za ovu sezonu.
 
Izvinjavam se sto sam malo skrenuo s teme iako je povezano sa Partizanom necu vise o ovome ovde.
Kontam da ti baš dobro ide na tati sa ovim kilometarskim postovima, te se nadam da od iste nećeš odustati.
Nemoj da trošiš energiju na ovim perifernim temama, nego udri jako tamo gde je bitno

Sent from my SM-G998B using Tapatalk


  • Like 4
  • Love 1
  • Thanks 2
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Odslusah u pozadini veci deo sinocnjeg gostovanja. Ostoja je verovatno najneobrazovaniji, odnosno najneelokventniji lik koji je dosao do milke na racunu. Moze covek kroz firmu ili individualno da potrazi konsalting ali i da plati sebi menadzment kurseve, storytelling seminare i jos tonu stvari ali prevelika je tu rupa u onim 7-27 godinama da bi se nadomestilo.

 

Takodje, verovatno drzi rekord u nekoj metrici reci po minuti gde ne kazes nista. To ne mislim u onom iskusnom, menadzersko/korporativnom smislu, kada kroz fraze obigravas oko pitanja kad ce moja povisica, lik samo trabunja u krug.

Bilo je nekih zanimljivih detalja, pre svega situacija sa Trinkijem, ali u vecem delu trocasovnog trabunjanja nije se moglo cuti mnogo toga smislenog, a u retkim slucajevima gde jeste  to su bile neke anegdote iz razgovora sa ljudima. Klasican low-iq SNS kadar koji je naucio da trabunja i pokusava da vrti neki pripremljeni narativ.

 

U svakom slucaju, vreme je da Kornet prekine post na komsijskoj temi, ovakvi blueball ispadi su zaista naporni. Makar da pretvori recenice u sprintove pa da kroz nekoliko istih istrese.

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, kendrick said:

Odslusah u pozadini veci deo sinocnjeg gostovanja. Ostoja je verovatno najneobrazovaniji, odnosno najneelokventniji lik koji je dosao do milke na racunu. Moze covek kroz firmu ili individualno da potrazi konsalting ali i da plati sebi menadzment kurseve, storytelling seminare i jos tonu stvari ali prevelika je tu rupa u onim 7-27 godinama da bi se nadomestilo.

 

Takodje, verovatno drzi rekord u nekoj metrici reci po minuti gde ne kazes nista. To ne mislim u onom iskusnom, menadzersko/korporativnom smislu, kada kroz fraze obigravas oko pitanja kad ce moja povisica, lik samo trabunja u krug.

Bilo je nekih zanimljivih detalja, pre svega situacija sa Trinkijem, ali u vecem delu trocasovnog trabunjanja nije se moglo cuti mnogo toga smislenog, a u retkim slucajevima gde jeste  to su bile neke anegdote iz razgovora sa ljudima. Klasican low-iq SNS kadar koji je naucio da trabunja i pokusava da vrti neki pripremljeni narativ.

 

U svakom slucaju, vreme je da Kornet prekine post na komsijskoj temi, ovakvi blueball ispadi su zaista naporni. Makar da pretvori recenice u sprintove pa da kroz nekoliko istih istrese.

 

 

Ja sam se iznenadio kako ih je ugasio, pokušali su Luka i Kuzma da teraju svoje, ali svaki put bi ih nadmudrio i terao po svome(klasičan Sns produkt).

 

Za sudije najviše je razočarao Kuzmu, koji svaki podkast o njima priča u negativnom kontekstu, a Ostoja je iskusnio to izbegavao i više se osvrcao kako su sudije u prošlosti na našim prostorima grešili nego ove sezone šta rade u el.

To mu je bilo pametno jer je izbegao navlacenje gneva, ipak je on predsednik kluba je trenutno 6 u Evropi.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pretjerano serete na Ostoju, i to ne na Ostoju čovjeka što bi bilo valjda opravdano, nego na Ostoju funkcionera, tj. predsjednika kluba.

Komšije tu nastupaju mnogo racionalnije, oni vide da je Čović dobar funkcioner i imaju dovoljno pristojnosti da ne zabadaju nos u njegove privatne stvari. [emoji16]

  • Ha-ha 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Alek The Great said:

Ja na OM gledam kao rukovodeci kadar i kao takav nemam primedbe na njegov rad. Da li je on bas toliko dobar ili je okupio dobar tim oko sebe je nebitno. Videli smo kakav smo klub kad njime rukovode bivsi sportisti. I bas me briga iz koje je stranke ako uspesno rukovodi klubonlm. 

 

Ali SNS nije stranka.

Rukovođenje bilo čime, klubom, državnim ili privatnim, državnim preduzećem, opštinom, bilo čime u vreme... pajsad diktature (pa makar i mekane, hajde da kažemo limitirane demokratije ali hej 2023. godine!) ne može biti ocenjivano u smislu primedbi na rad. Da, nemam ni ja primedbe na rad Marjana Rističevića, prosto zato što bi u normalnom društvu bio u štali, a ne u parlamentu. Nemam primedbe ni na rad Šapića, you get my point. 

Što se mene tiče, voleo bih da u nekim normalnim okolnostima idem svake nedelje i gledam 10 Boža Đumića - i to bih rado gledao, a posle na TVu Evroligu Barselonu-Milano, kao neki smoreni Danac ili Švajcarac.

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Pretjerano serete na Ostoju, i to ne na Ostoju čovjeka što bi bilo valjda opravdano, nego na Ostoju funkcionera, tj. predsjednika kluba.

Komšije tu nastupaju mnogo racionalnije, oni vide da je Čović dobar funkcioner i imaju dovoljno pristojnosti da ne zabadaju nos u njegove privatne stvari. [emoji16]
Ostoju treba kecati uvek i svuda.
Takav nikada neće biti jedan od nas.

I ne trebaju komšije da nam budu reper za bilo šta. To je njihova sramota.
  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...