Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

18 minutes ago, uini said:

 

znaci, samo egal tekmu da odigrate, vec je to borderline herojski poduhvat.

 

pobeda je za rekreiranje centra skoplja po broju statua.

 

Složio bih se, svaka ti ka u njegoša, nit dodat nit oduzet što

Edited by Instinkt
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Instinkt said:

 

Samo kažem da bi sve osim vaše statement pobede u ovakvoj situaciji i konstalaciji snaga gde smo ozbiljno izraubovani i još je došao na naplatu veliki broj stranaca; bilo ozbiljno brukanje. Pogotovo ste nakon evroligaškog derbija kad smo vas gurnuli u crnu rupu i beznađe top 14, željni osvete. Još ste lažnog pitbula zamenili pravim. Čestitam unapred pobedu i trofej kupa, ako uopšte i dođemo do vas. Mi nekako da se skupimo i da probamo ući u neku egal završnicu sa Fenerom, pa na neko ludilo da im ukrademo pobedu 

 

😑🙂

 

Ja sam mislio da si ti ozbiljan decko van Tate. 😕 

Mogao si ovaj jinx ipak malo bolje da zapakujes. 😉 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Ja sam mislio da si ti ozbiljan decko van Tate. 😕 

Mogao si ovaj jinx ipak malo bolje da zapakujes. 😉 

 

 

 

Što toliko bežite od uloge favorita, bilo bi iznenađenje da nas ne dobijete u ovim okolnostima, ne? 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Instinkt said:

 

Što toliko bežite od uloge favorita, bilo bi iznenađenje da nas ne dobijete u ovim okolnostima, ne? 

 

Ne znam kako si to shvatio da mi bezimo od uloge favorita? Mi jesmo jedan od favorita. Drugi ste vi. 

Jedini koji beze (hehe beze) od uloge favorita ste vi. 

 

Ti predstavljas ovu situaciju kao ono kad je Radonjic poveo 2 juniora i jednog razbojnika pred otkazom na kup na koji se razmisljalo da se i ne ide zbog takve situacije (da, Covicu je izgleda to neki fetis). 

 

Hvalite sa "najboljim ucinkom u EL uz Olimpijakos" a sa druge strane kukate za Kup sto vam ne igra jedan bitan igrac (Cacapetru) a drugi (Madar) je povratkom Avramovica ionako manje bitan. Taj Cacapetru i nije igrao u poslednjoj EL pobedi pa vam nije smetalo da dobijete to gostovanje. 

 

Da, Zvezda ce biti jaca za Facua, skraceni za Ivanovica (skoro isto kao i vi za Madara), Martin nam se tek vraca. Uz to smo u prilicno losoj formi.

 

S druge strane vi ste u fantasticnoj formi. Bas fantasticnoj, realno. Ne vidim da ce izostanak Cace i Madara to nesto poremetiti. Vise bi me brinulo stanje ostalih igraca ako tu ima nekih problema. 

 

Spoiler

7b8bfe.jpg

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

@Kooineeperk

 

Porediš osakaćeni Bajern sa vama, pojačani Kampacom. Top 3 bekovska linija u Evropi.. Ne možemo čak ni da eksploatišemo najveću prednost koju imamo nad vama preko Ćaće. Em nije EL gde su sudije nepristrasne, Ćokaniđa je već izvršio pritisak, dok se naš nesnađeni izbori kroz institucije za ravnopravan tretman već je +15 za vas. Ledej nam zakačio neki zajeban virus.. Vi zdravi i pravi, čak vam se iz povrede vraća Hasan koji je u prva dva derbija poništio Matiju.. Ozbiljan skalp bi bio da vas u ovim okolnostima našamaramo 😑

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Instinkt said:

@Kooineeperk

 

Porediš osakaćeni Bajern sa vama, pojačani Kampacom. Top 3 bekovska linija u Evropi.. Ne možemo čak ni da eksploatišemo najveću prednost koju imamo nad vama preko Ćaće. Em nije EL gde su sudije nepristrasne, Ćokaniđa je već izvršio pritisak, dok se naš nesnađeni izbori kroz institucije za ravnopravan tretman već je +15 za vas. Ledej nam zakačio neki zajeban virus.. Vi zdravi i pravi, čak vam se iz povrede vraća Hasan koji je u prva dva derbija poništio Matiju.. Ozbiljan skalp bi bio da vas u ovim okolnostima našamaramo 😑

Ako i jesmo favoriti onda je to 51-49. 
 

U formi ste, dobili ste nas poslednju, nemo’ se lazemo.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dragan Mićić said:

Ako i jesmo favoriti onda je to 51-49. 
 

U formi ste, dobili ste nas poslednju, nemo’ se lazemo.

Papapetru je nama mnogo bitniji nego Holand vama. Plus je tu Kampaco.

 

Naravno da niste neki veliki favoriti, ali nekih 60-40 jeste realno.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, MilošVB said:

Papapetru je nama mnogo bitniji nego Holand vama. Plus je tu Kampaco.

 

Naravno da niste neki veliki favoriti, ali nekih 60-40 jeste realno.

Pa ako ti mislis da je tolika razlika okej. Ja mislim da je manja.

 

47 minutes ago, ChrisJudd said:

Da li će RTS prenositi polufinale ili je došao trenutak u sezoni kada ću mrskom telekomu da uplatim lovu za Arena cloud?

Dosao je trenutak 😁

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, MilošVB said:

Naravno da niste neki veliki favoriti, ali nekih 60-40 jeste realno.

 

Kod ovog gadjanja procentima, najbolje je baciti oko sta kazu bukmejkeri. A njihove kvote su:

 

1.9 osvaja Partizan

1.95 osvaja Zvezda

 

Dakle, prilicno izjednaceno, Partizan blagi favorit, verovatno zbog dana odmora i lakseg protivnika u cetvrtfinalu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ChrisJudd said:

Da li će RTS prenositi polufinale ili je došao trenutak u sezoni kada ću mrskom telekomu da uplatim lovu za Arena cloud?

 

Barabama ni žute banke!

 

Imaš na temi "Linkovi..." jedan sajt koji sasvim fino radi, da ne reklamiram ovde, to mu već radi gazda svakih par postova 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako je nama cilj da po svaku cenu osvojimo kup, Partizan će dobiti Zvezdu. Tu smo negde po kvalitetu, ali smo u boljoj formi.

Ako je cilj da osvojimo kup ali uz raspodelu minutaze (Tristan, Smajli, Đuša, Trifa po 15+ minuta), bez riljanja 35 minuta Zeka, Lesora, Pantera i Egzuma, sto je po meni ispravan pristup, onda je Zvezda u prednosti.

Meni je ok, da kup zavrsimo bez povreda, sa ravnomernom raspodelom minutaze nebitno kiji je krajnji rezultat. Bitne stvari tek predstoje..

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Još jedan bitan faktor.
Prošli derbi su sudile najkvalitetnije evropske sudije, sad će suditi Obrknežević i Glišić.

Tu bi mogla doći do izražaja njihova duža rotacija ako krenu da duvaju sve i svašta.

Da je u pitanju EL tekma onda da, 50/50, ovako 40/60.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Cooper said:

U subotu, nedelju i ponedeljak nije mogao da ustane iz kreveta. Sumnjam da ima snage za više od 14 minuta.

Biće to jedan epski duel Lesora sa jedne strane i Martina, Kuzmića, Mitrovića, Bentila, Petruševa i Ilića sa druge.

Smailagić?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, fradler said:

 

Kod ovog gadjanja procentima, najbolje je baciti oko sta kazu bukmejkeri. A njihove kvote su:

 

1.9 osvaja Partizan

1.95 osvaja Zvezda

 

Dakle, prilicno izjednaceno, Partizan blagi favorit, verovatno zbog dana odmora i lakseg protivnika u cetvrtfinalu.

 

:kupi mod on:Nema šta i po kvotama je Partizan veliki favorit:kupi mod of: 

 

Egal kvote,a i takve su šanse sa obzirom u kakvoj su formi obe ekipe.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, propolis said:

 

:kupi mod on:Nema šta i po kvotama je Partizan veliki favorit:kupi mod of: 

 

Egal kvote,a i takve su šanse sa obzirom u kakvoj su formi obe ekipe.

 

:goldi_mod_on:  Kladionice promašile kvote :goldie:mod:off:

 

Ovo drugo se slažemo naravno 🙂 

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Instinkt said:

@Kooineeperk

 

Porediš osakaćeni Bajern sa vama, pojačani Kampacom. Top 3 bekovska linija u Evropi.. Ne možemo čak ni da eksploatišemo najveću prednost koju imamo nad vama preko Ćaće. Em nije EL gde su sudije nepristrasne, Ćokaniđa je već izvršio pritisak, dok se naš nesnađeni izbori kroz institucije za ravnopravan tretman već je +15 za vas. Ledej nam zakačio neki zajeban virus.. Vi zdravi i pravi, čak vam se iz povrede vraća Hasan koji je u prva dva derbija poništio Matiju.. Ozbiljan skalp bi bio da vas u ovim okolnostima našamaramo 😑

 

Bajern ste razvalili... za trofej je dovoljno i +1 nad Zvezdom. 

Ali ok, vidim da trolujes, nema trunke ozbiljnosti kod tebe, pa da ne nastavljamo... 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...