Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Par vrućih utisaka:

 

-Skoro pa savrseno, 1,2 i 4 su za udzbenike. I to sa neutralisanim Danteom (ne pamtim kada ga je neko ovako uštopovao, makar kada je reč o igri na ulaz) i Lesorom koji je u 3/4 imao omaž prošloj sezoni 😬)

 

-Ta 3/4 je bas bila bolna, hteo sam muda d'izedem. Ocekivalo se da ce oni poceti mnogo agresivnije, biti prisutniji na skoku. U svetlu toga nemam ogromnih zamerki na nas napad, ali brale, zasto onakva odbrana uzasna, izbusili nas kao da smo zaboravili kako igraju.

 

-Panter kapitenski, svidja mi se kako da sebi max 1-2 divljacka suta, pa ako ne ide, prestane.

 

-Nanula mačka naša, to je to. Ubio ih je u život u najvaznijim momentima meča u zadnjoj.

 

Bravo breee 🖤🤍

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Šta ovo bi, sunce ti jbm??

 

Skupljam igračke pa premotavam, moram ovo da vidim.

 

Sad nema nazad, svi verujemo da možemo među 8, da vidimo kako ćemo dalje igrati.

 

Željko sjajno, igrači svi do jednog odlični, ne verujem bre, ej

 

Još smo meni "omiljene" Zelene dobili, ma nema lepše 💪💪💪

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Gledao sam vaš raspored. Vi i u naredna tri kola imate lepe šanse za sve tri pobede. Mislim da će vam najteža utakmica biti u Minhenu. Fener ne deluje u ovom trenutku kao tim koji ima velike šanse da vas dobije u Beogradu. E posle te tri utakmice predstoji vam paklen raspored.

Edited by Volter
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Dzep said:

Skupljam igračke pa premotavam, moram ovo da vidim.

 

 

Igračke:

Spoiler

berlin-empty-beer-bottles-on-a-bar-table

images?q=tbn:ANd9GcT8dYA2BUdW4n-MXOnrCh_

 

 

 

Šalim se, nasmeja me baš. 😄

 

11 minutes ago, Dzep said:

Još smo meni "omiljene" Zelene dobili, ma nema lepše 💪💪💪

 

Bukvalno, toliko mi je bilo krivo što nisam tamo. Ili nije? Ili? Ne znam... 😄

Mnogo zavidim ljudima koji su bili tamo, jako lepo gostovanje i draga ekipa. Ili ih voliš ili ne, nema sredine. 

 

I da, svaka čast za navijanje naših. Videh i da su sedeli skoro celu tekmu. Bravo za ponašanje. 😄

 

  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...