Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Odvezem suprugu i dijete na vikendicu i sad žurim nazad da stignem na početak. Vozim tako i sjetim se kako sam isto tako žurio kad smo gostovali u Bolonji 2020. kroz neke smetove i oluje. Posle me žena psovala a ja govorio da bih opet isto uradio. [emoji23]

I kontam tako, baš bi bilo dobro da se ponovi ishod opet, kad ono prc, dobismo ih još jače i ubjedljivije.

Sad moram petkom da vilenim po Jahorini, nema mi druge… [emoji849]

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

Svi koji dobiju minutažu doprinose, i to je najpozitivniji utisak ove serije pobjeda, makar za mene.

 

I da, mnogo volim kad je kapiten lockedin na obje strane terena. Djeluje nikad naoštrenije i na defanzivnoj strani terena, bude tu odličnih reakcija i 1na1 stopova. Napadački mislim da imamo još lufta kada onako ludački krenu da ga udvajaju i jure (kao večeras u 3/4) u smislu da ostali budu spremni da to iskoriste, a on da se oslobađa lopte. Kad pogađa, zavaliti se i uživati. :classic_smile:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Uzivajte komsije, zasluzili ste.

 

Posebno zbog ovog povratka, nakon one serije nenormalnih poraza, i to sve na jednu loptu. Znam da je bilo bas tesko za gledati.

 

Potpuno zasluzeno je sve ovo i svaka cast navijacima koji su i tada dolazili u halu i bili uz svoj tim.

  • Like 4
  • Love 4
  • Thanks 10
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...