Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

@BojanaCZV

 

Mnogo veći izbor imaš u sekciji muške majice. Iz ličnog primera, a i generalno stičem utisak da devojke vole muške stvari, dukseve pogotovo, bez obzira što su prilično veći od potrebnog; rukavi preko ruku, ramfla preko kolena, ušuškanost 😄

Elem, mišljenja sam da svaka devojka može nositi mušku majicu, u odgovarajućoj veličini; neka unisex priča. Bar kad je reč o muškim majicama. Suprotno, ne važi 😄

 

Stoga, muška majica, odgovarajuća veličina XS, S, eventualno M, i neka od majica iz ponude sa sajta. 

Pošto poklon ide navijačici Partizana a svi znamo da su devojke slabe na Bogdana, Bogdanović majica je kul. Eventualno neka od printeva Obradovića. Ako je nešto jednostavnija, onda Partizan MCMXCII ili Partizan Basketball

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, BojanaCZV said:

Treba mi mala pomoc.

 

Da li se kod vas prodaju zenske majice kkPartizan? Ako nema zenskih, moze i muska onda.

 

Verujem da mogu da se poruce online?

 

I ako moze neko da mi predlozi sta je za vas recimo bas strava majica.

 

Ako bude vise takvih majica, po forumaskom ubedjenju, narucujemo onu sa najvise lajkova 🙂

 

Hvala punooo ♥️

 

Samo da dodam, nije za mene, i nemojte pliz neku sa Duskom 😌

 

Nekako mi je slab šop. Ima tu stvari, ali tjah... Deluje mi kao da nisu bog zna kako vredni po tom pitanju. 

 

Trenutno preporuka, staviću slike u spojler:

Spoiler

Grb_KKP_stilizovani_reljefasti_-_crna_60

Ima sličan i ženski model (crni grb, crna majica), ali mi je ovaj bolji jer je grb apstraktniji. 

 

Onda, ova ženska:

02_zenska_bela_majica_02_600x.jpg?v=1533

 

Mada mi je opet bolja muška, tj. crna (ne vidim da ima ženska crna):

Majica_kratkih_rukava_Partizan_basketbal

 

Dalje, i @Instinktje pomenuo ovu:

 

Majicakratkihrukava_IstanbulMCMXCII_crna

 

I ova:

Grb_Partizana_1024x1024_R_600x.jpg?v=153

 

Volim te apstraktne, kao gtr fazon heh

 

I naravno, Lesor majica:

Majicakratkihrukava_Lessort_1_600x.jpg?v

Nije mi bog zna šta, ali Lesor... 

 

A neke majice od pre koje nemaju više:

 

Spoiler

Ajmo crno-beli oooo, favorit. Bilo gde da odem svi su je zagledali, i čitali šta piše. Bio i ženski model:

FB-IMG-1675153262837.jpg

 

Trenutno imaju Partizan basketball majica, ali nisu mi kao ova što je bila:

40698.jpg

Mnogo bolji font mi je na ovoj, nema grba, jednostavnija mi je, a upečatljiva zbog tog narandžastog. 

 

I, poslednja, ova mi je tako za devojčice:

Screenshot-2023-01-31-09-26-45-533-edit-

Samo što bi opet bila bolja da nema puno grbova unutra, već da je jedan veći. Ali mi je svakako simpa. Bila. 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/27/2023 at 10:05 PM, Barkley#34 said:

@pendulum je l' vidiš kako možemo da izgledamo kao tim na gostovanju? :wink2: Samo to hoću da vidim, a rezultat će doći.

 

Možemo brate. Izgledali smo i na nekim drugim ali nismo imali sreće i gubili smo zbog gluposti. Sad se to već dovelo na neki dosta dobar nivo. "Samo to" verujem da želi da vidi svaki trener u EL 🙂

 

Kao što rekoh, mi smo ovde zamenili uloge. Igrali smo strpljivije i organizovanije a oni na izolacije Nedovića i Vildose..i opet se kuka "jao kako nismo odbranili ovo ili ono"...da su bile obrnute uloge kukalo bi se zašto neki Panter igra non-stop 1 na 1. Naravno da nećemo sve odbraniti u svakom trenutku, a nekad ćemo i namerno prihvatati neki koncepcijski rizik kako bismo ostale poluge zaustavili. Mi smo igrali protiv tima koji je recimo totalno zatvorio Barsu i napravio u jednom trenutku seriju od 17:0 ali se ovde kuka kako su Nedović i Vildosa prelako prošli do koša dva, tri puta...ne znam stvarno..ja ne važim za optimistu u svom društvu po pitanju KKP-a, ali nekad mi se smrkne kada vidim količinu pesimizma i kritike koja se ovde prosipa (tu ne mislim na Barklija nego se nadovezujem na post) da moram da se pretvaram u "čuvara vatre". Ljudi bukvalno dođu dva minuta posle tekme da kukaju zbog razlike, zbog učinka Trife i Papapetrua, zbog toga što nam je odbrana pukla par puta, zbog toga što smo porađali poene, a oni su bili užasni pa bi ih pobedio i neki Tamiš valjda da je bio umesto nas. Prvo, ne zavisi sve od nas. Igrali smo protiv odličnog tima sa odličnim trenerom koji je znao tačno kako da nas brani i gde da nas napada. Drugo, koliko god da smo mi porađali poene, porađali su ih i oni. Krali smo im žive lopte iz ruku. Dobili smo ih uprkos odličnim predstavama Nedovića i Vildose, solidnim učincima Dobrića i Petruševa. I to kontrolisali celu utakmicu na vrućem gostujućem terenu od 5. minuta. Po meni mnogo više rezerve u postojećim sastavima imamo mi nego oni (ne računam Kampaca).

 

Spomenuti Panter po meni nije odigrao katastrofalno. Bio je na nišanu njihove odbrane, uvek udvajan, ali je igrao pametno i nije forsirao. Bacao je pas dalje i tim fokusom odbrane na njega često smo imali nekog otvorenog. Mogao je da bude i agresivniji u par navrata ali ja sam zadovoljan njegovim kapiranjem situacije na terenu s obzirom na to da obično ne vidi ništa osim koša. Rekao sam pre tekme "Panter je Panter" i drago mi je što nas nije ukanalio.

Da malo spomenemo i broj primljenih poena. Na gostovanjima nam je dosad uglavnom bio problem da protivnika držimo na ispod 90 poena. Sad smo uspeli da spustimo na 78 (bez one trojke iz očaja Nedovića bilo bi to i 75) i to na najžešćem gostovanju. Bilo bi lepo da se trend nastavi.

 

Malo i oko čuvenih pobeda na gostovanjima...

https://www.euroleaguebasketball.net/euroleague/standings/

 

Obratite pažnju na A kolonu u tabeli. 12 od 18 timova ima 2-4 pobede na gostovanjima. Imamo 2 tima sa 5, 2 sa 6 i 2 sa 7. Partizan ima trenutno 3. Pravi se fama oko toga i našeg away učinka. Imamo tri tima gora od nas (od kojih je jedan Makabi koji je trenutno osmi) i tri tima koji su sa istim učinkom na gostovanjima (od kojih je jedan Baskonija koja je trenutno 6. na tabeli). Kada budem imao vremena malo ću se više pozabaviti time i našom istorijom.

 

Veečras se nadam jednoj laganoj pobedi.

 

Da se osvrnem na raniju tabelu:

 

Quote

BAJERN
MONAKO

Makabi
BASKONIJA
Valensija
Zvezda

ASVEL
Žalgiris
Bajern
FENER
ALBA

 

Rekao sam da nam treba minimum 7 pobeda iz ovog niza, a poželjno 8. To znači da moramo kod kuće da dobijemo sve 3 i da pokušamo da uzmemo jednu pobedu na strani u duelima sa Žalgirisom i Bajernom ,a zašto ne i obe. Imamo niz sad od tih 5 utakmica gde ne bi bilo nerealno da se sve dobije, a opet ne bi bilo nerealno, s obzirom na formu protivnika i da puknemo na oba gostovanja i da spasavamo glavu protiv Fenera. Videćemo.

 

Nakon Albe sledi nam baš zajebana serija, sa kombinacijom solidno teških gostovanja i najtežih domaćinstava (ne računajući PAO):

 

Quote

Virtus

Armani

Efes

OLIMPIJAKOS

BARSA

REAL

Monako

PAO

 

Tu će morati da se brani u potpunosti domaći teren i da se opet juri neka away pobeda...dakle baš, baš zajebano, ali treba verovati dok ima šanse, uživati i navijati za Partizan.

 

On 1/28/2023 at 12:38 PM, Tunis said:

bukvalno sve ispišeš kako je bilo, i onda mora da se pohvale sudije, koje su direktno donele 9+ poena KKP, na pola koša je mnogo, treba znati prećutati takve stvari kada već svi čestitaju.

 

Ne bih da ulazim previše u patkometriju pošto vidim da se kod dobrog dela vas, po običaju, brzo menja narativ od "svaka čast na zasluženoj pobedi" do "pokrale nas sudije". Čuj, da prećutim...fascinantno mi je uvek bilo to kod nekih navijača KKCZ, taj trud da se secira apsolutno svaka odluka sudija i sabiraju neki poeni za koje ste vi navodno zakinuti. Mogao bih da ti izvučem isto tako nekoliko situacija na drugoj strani gde smo mi zakinuti za faulove ali stvarno nemam baš toliko vremena. Da, sudije greše, apsolutno na svakoj tekmi u EL i uvek možeš da izvučeš situacije kada je tvoja ekipa oštećena. Poenta priče je da nije bilo navlačenja za bilo koju stranu, da se sudije nisu usrali na kraju, nisu podlegli pritisku, uspostavili su na kraju nekakav kriterijum i to poštovali. Svaki faul na kraju je apsolutno bio, kao što nije bilo ni govora o nesportskoj Egzuma na Dobrića koji ga je u najgorem slučaju nosom zakačio. Na sve te faulove na kraju bi sudije u ABA verovatno "progutale" pištaljku pod pritiskom ili bi na prvi "sumnjiv" faul poletelo sve na parket, prekidala se utakmica, razgovaralo sa delegatom i po povratku na parket bi se igrala druga utakmica od one pre prekida. Dakle, može da se sudi uprkos pritisku sa tribina ali kad imaš iza sebe organizaciju koja će debelo da kazni za svako uletanje na parket, gađanje i sl. Odnosi se i na nas i na vas.

 

On 1/30/2023 at 1:35 AM, Magia said:

Kladionice su nas stavljale na 12o mesto ako se dobro secam (ispravite me ako gresim), a one su najcesce najmerodavnije.

 

Tako je. To sam i inicijalno napisao. Da je prognoza 12. mesto. Ima nekih koji su nas "peli" i na 11. i 10. pa čak i na 9. ali to je to. KKP ni u jednoj ozbiljnoj projekciji pred početak sezone nije bio viđen u plejofu.

  • Like 4
  • Love 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Komsije, sa zakasnjenjem (zbog nekih BANalnih razloga), da vam cestitam pobedu u derbiju! Rekao bih zasluzeno, nema sta, vodili ste gotovo sve vreme a mi smo previse gluposti pravili da bi sada imalo smisla o bilo cemu drugom pricati pa i o sudjenju. Jednostavno, vi ste odigrali svoju igru, mi nismo nasu, i zasluzeno ste pobedili. Jedva cekam sledeci derbi! 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Aman 2 said:

Najzajebanija vrsta utakmice veceras. Moras da dobijes a vecina vec upisala pobedu.

 

Ako se posle Valensije (u Areni) ljudi nisu naucili, onda su stvarno stvoreni za razocarenja. Nivo iznad su oni sto pred svaki mec gde smo neki favoriti najavljuju +20 za nas i odvaljivanje.

 

Na osnovu cega, rodjaci !?!?!?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...