Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

3 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Za tako nesto treba prvo nekada biti u formi. I ne igrati ovaj sistem EL.

A man hopes... Punter je ok otvorio sezonu. Nun se bas dugo ceka, a Madar igra ispod projekcija. I kritikujem ga bas zato sto je i laiku odmah bilo jasno da je decko ozbiljan talenat. Iz nekog razloga (khm khm) sam uz to ocekivao i militantnu disciplinu, ali avaj... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Knipex said:

Zar nije to regulisano? Negde sam pročitao da su isplaćeni Gordić i Janković, samo ne mogu da nađem sada gde.

 

Evo pre neki dan, tipa četvrtak petak nam neko spucao bat 😄

Ne znam ko, ne znam ni kako da proverim iskreno, al znam da želju za nekom 4/5 možemo mačku o rep 😄

Link to comment
Share on other sites

Ako je 31. 01. rok za ABA ligu nema sanse vise ni za kakva pojacanja.

 

Prosle sezone je Mulalic bio poslednji potpis i to bas 31.01., ne verujem da je ove sezone drugacija situacija.

 

Realno, to sto KKP ima 3 igraca + Vukcevica pod kosem mozda deluje malo dok se ne pogleda da su na pozicijama 1,2 i 3 tu cak osmorica kosarkasa od kojih samo Trifunovic moze da ima minimalne minute u EL. I Fener je pod kosem kod Obradovica igrao sa postavom Udoh, Vesely, Melli, a ostatak minuta su pokrivali mladi Duverioglou i Kalinic/Datome sa pozicije 3 pa im to nije smetalo da igraju F4 te sezone.

Link to comment
Share on other sites

On 1/27/2023 at 5:09 PM, pendulum said:

 

Što se tiče projekcija plasmana KKP-a i sam si pretražio i došao do istih viđenja. Onda sa druge strane analizom našeg tima dođeš do zaključka da je ipak trebalo da budemo mnogo iznad. Malo si u sukobu sam sa sobom iz želje da prikažeš da je trebalo da budemo mnogo bolji. Uglavnom, tvoje je pravo da misliš šta želiš ali ja bih pre stavio mišljenje eksperata sa ovih sajtova iznad i tvog i mog i 99% ljudi sa ovog foruma. Znali su i oni da je Željko trener KKP i da ima tu gomila kvalitetnih pojedinaca, pa su nas opet rangirali ne više od 9. mesta u najboljem slučaju.


Kladionice su nas stavljale na 12o mesto ako se dobro secam (ispravite me ako gresim), a one su najcesce najmerodavnije. 

 

Sto se tice utakmice u petak, vecinu stvari ste napisali. Jedino bih dodao da je Zeljko maltene po prvi put imao rotacije kao da je finalna serija (do sad je uglavnom Madar/Smajli startovao) i tokom celog meca je stvarno fantasticno vodio ekipu. Konstantno im je pokazivao da smire igru i budu strpljivi, sto do sada uglavnom nismo vidjali. To je dalo rezultata jer smo nekolicinu napada uspesno zavrsavali u poslednjih 5 sekundi.

Smajli nema kondicije ali je uspeo da donese par bitnih poseda u trenucima kad smo se raspadali (druga polovina 3/4) mada na kraju jeste zasrao sa one dve trojke koje smo primili zbog njega. Zasto ne naprave mali faul kada vide da ne mogu, sto me samo podseca i da ni u ovoj utakmici nismo koristili male faulove kako treba - ima prostora za napredak, a i u branjenju pika i u napadu da se jos brze oslobadjaju lopte (narocito Panter na udvajanjima).

 

Ide serija od 5 "laksih meceva" gde cemo videti da li je ova pobeda doprinela vecem samopouzdanju, ili cemo se vratiti na standardne gluposti. 

 

U Minhenu nemamo nikakve sanse, idemo i ja i @uvrnuto, jedino ako neko veruje u ono da dva minusa daju plus :classic_unsure:

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...