Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

On 1/28/2023 at 12:42 PM, Cooper said:

Realno sudio je najbolji evropski sudija i bilo je možda po 2 greškice, ali ni jedna u odlučujućim trenucima.

Flop Dobrića, faulčina Mitrovića gde je skočila čitava Zvezdina klupa... sve su lepo videli.

A u toku meča, jbg, ima od 3 do 5 grešaka i u najbolje odsviranim utakmicama.

Sigiran sam da će ovaj meč EL oceniti kao odlično suđen i da će Rižik siguran sudija za plej-of i F4.

 

Evo sada kada su stigle ocene da ti kažem da nije odsuđen kao odličan, nego čak i ispod proseka.

 

Uostalom i ta analiza Mažića na koju se pozivate je samo dokaz da su sudije napravile 2 greške umesto jedne (kompenzovale)

 

I sam kaže na kraju:

'Suđenje nije bilo na nivou Eurolige, iako je sudijska trojka poimence bila solidno jaka: kriterijum je bio promenljiv, da bi na samom kraju primenili alibi kriterijum i sudili svaki dodir.'

što je samo po sebi odgovaralo KKP, a i kriteriju promenljiv na štetu KKCZ.

 

To da li će Rižik biti na F4 najmanje zavisi od ove utakmice, čovek može da ode na Evroviziju i duva u pištaljku, opet bi kao ukrajinac pobedio.

Inače nije bila ni njegova greška, nego od portugalca, drugo bio je već na F4, a posebno će biti sada u Litvaniji, ako Žalgiris ne ode za njega će da navijaju.

 

Ko je koliko oštećen ove sezone najbolje govori podatak da su u sred sezone (04.01.2023) zbog greške sudije protiv KKCZ promenjen postupak sudija i datoj situaciji, da se takve greške više ne bi dešavale, a to se nije desilo poslednjih x godina u toku sezone.

Pored toga sudija kažnjen skoro do kraja sezone i prilično je izvesno da neće sledeće godine suditi EL.

 

Znam da vam je teško prihvatiti, ali ne računajući derbi, KKCZ ima 2 pobede manje zbog suđenja, a KKP 1 pobedu više (Fener u gostima), po ocenama sudija.

 

Verovatno zasluga renomea Obradovića i to treba imati u vidi kada se gleda šta sve on donosi.

 

  • Ha-ha 5
  • Tuzno 5
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, goldberg said:

Realno, to sto KKP ima 3 igraca + Vukcevica pod kosem mozda deluje malo dok se ne pogleda da su na pozicijama 1,2 i 3 tu cak osmorica kosarkasa od kojih samo.

 

Haha, od svih besmislenih stvari koje si pisao, ovo je sami vrh.

 

Da se razumemo, ne mislim da ćemo dovesti ikoga, ali to ne menja činjenicu da je ovo nebuloza.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Treba mi mala pomoc.

 

Da li se kod vas prodaju zenske majice kkPartizan? Ako nema zenskih, moze i muska onda.

 

Verujem da mogu da se poruce online?

 

I ako moze neko da mi predlozi sta je za vas recimo bas strava majica.

 

Ako bude vise takvih majica, po forumaskom ubedjenju, narucujemo onu sa najvise lajkova 🙂

 

Hvala punooo ♥️

 

Samo da dodam, nije za mene, i nemojte pliz neku sa Duskom 😌

Edited by BojanaCZV
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, BojanaCZV said:

Treba mi mala pomoc.

 

Da li se kod vas prodaju zenske majice kkPartizan? Ako nema zenskih, moze i muska onda.

 

Verujem da mogu da se poruce online?

 

I ako moze neko da mi predlozi sta je za vas recimo bas strava majica.

 

Ako bude vise takvih majica, po forumaskom ubedjenju, narucujemo onu sa najvise lajkova 🙂

 

Hvala punooo ♥️

https://kkpartizanshop.com/collections/zenska-kolekcija

 

Partizan je i za devojčice 🖤🤍

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, BojanaCZV said:

Treba mi mala pomoc.

 

Da li se kod vas prodaju zenske majice kkPartizan? 

 

Verujem da mogu da se poruce online?

 

I ako moze neko da mi predlozi sta je za vas recimo bas straca majica.

 

Ako bude vise takvih majica, po forumskom ubedjenju, narucujemo onu sa najvise lajkova 🙂

 

Hvala punooo ♥️

 

Dobrodošla u familiju, Bojana❤️ Jedan derbi je bio dovoljan? 😄

 

Ovo ti je official ponuda, sve što nije roze dolazi u obzir 😄

https://kkpartizanshop.com/collections/zenska-kolekcija

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...