Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

5 minutes ago, Dzep said:

Ok, avio karte tu, 19.01. Valensija u gostima, čim puste karte kupujem neki najjeftiniji golubarnik. Ima da samujem tamo pošto će ova moja Ciganka pre umreti nego da ide na Partizan, pa makar to bilo i gostovanje.

 

Da im vratimo za Arenu, ja na gostovanjima nisam gubio, za sada

 

Ako te @uvrnuto pita da idete zajedno, ne odgovaraj mu na poruke. :classic_dry:

Edited by Čvarkov
  • Like 2
  • Ha-ha 14
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Kronostime said:

Koga na KKP topiku boli Stojko Vrankovic za "dobrocudno" misljenje komsija?:default_coffee:

Nije dobrocudno..i nije ovo topik navijaca KKP vec tema o KKP gde su svi slobodni da pisu. Pa mene ne vole vise navijaci Zvezde nego KKP-a. Mi navijaci zelenih smo u manjini i ne pravimo problem kad ljudi dodju da pisu o nasem voljenom klubu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Devil In My Pants said:

Nije dobrocudno..i nije ovo topik navijaca KKP vec tema o KKP gde su svi slobodni da pisu. Pa mene ne vole vise navijaci Zvezde nego KKP-a. Mi navijaci zelenih smo u manjini i ne pravimo problem kad ljudi dodju da pisu o nasem voljenom klubu.

Navijacki Hulk zeleni Devil 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Devil In My Pants said:

Sve je to ok, ali to ne zanima nikog ko odlucuje o tome. Prcednika, ministra, prcednika klubova i navijace.

 

To je realnost jer se oni negde u svojoj glavi poistivecuju sa klubom ako je drzavni. Navijaci kupljeni, oni sa sipke a i ove ne zanima sta su im radili i ko su prcednici, a hoce promene u drzavi. Pao je jedan Duda..de nece ostali.

 

Ovo im je razonoda i vole sigurnu jucu..da jedu i gledaju svoj klub u elitnom takmicenju. Nista se tu nece promeniti sl 50g..

 

Ajde da daju svima nesto..da decentralizacija je kljuc koja se nece desiti nikad..unutrasnjost dobija fabrike i to je to.

 

Tako da od tvoje price nema nista i ti sto motaju kablove su protiv toga..

 

Mene bi navijaci Partizana kupili kada bi razvili parolu na mecu "ne zelimo da nam dajes milione, samo zelimo da odes".

 

I to i jeste problem drustva, sira od pojave ovakvog diktatora i njegove svite, a to je da je velikoj vecini to normalno samo je problem kad ja tu nisam dobar. Desnicarima je problem sto se odrzava parada ponosa i sto je Brnabic lezbejka i to je veci problem od toga sto je doticna u sluzbi diktatora i sto je ona sama lopov koja krade pare iz budzeta. Da sutra Vucic kaze "ljudi, pogledajte rezultate, koliko godina su vladali KKCZ i FKCZ, vreme je da Partizan ponovo bude dominantan." mozda bi par procenata navijaca Partizana nastavilo da ga smatra za ultimativno zlo.

 

Mi da smo pametni, pa svi bi isli na proteste i trazili bolje zivotne uslove, smanjenje cene hrane, vece plate, jer ako imaju da placaju milione evra za dokazane kosarkase radi jeftine zabave par desetina hiljada ljudi, imaju i za ove stvari koje su mnogo bitnije.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

@Devil In My Pants
,,...da jedu i gledaju svoj klub u elitnom takmicenju. Nista se tu nece promeniti sl 50g."

Zvuči hevi...ali upravo je ovo pik tog sumraka. Tačno se sada dešava. Teško da naš vlasnik i finansijer može jače od oba srpska kluba u EL nadrukani milionskim petorkama.
Ne što se nema para već što je balon prenaduvan... Za jednu do dve sezone stiže katarza: "Eto...imali ste konja za trku, probali ste...ajmo sad svi lagano na fabrička EC podešavanja".

Pa za jedno 7 godina kada mi dovedemo Guduru u trijespetoj a vi prosedog Bogdana...ima da se grizemo za jaja od sreće.




Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Wingwalker said:

@Devil In My Pants
,,...da jedu i gledaju svoj klub u elitnom takmicenju. Nista se tu nece promeniti sl 50g."

Zvuči hevi...ali upravo je ovo pik tog sumraka. Tačno se sada dešava. Teško da naš vlasnik i finansijer može jače od oba srpska kluba u EL nadrukani milionskim petorkama.
Ne što se nema para već što je balon prenaduvan... Za jednu do dve sezone stiže katarza: "Eto...imali ste konja za trku, probali ste...ajmo sad svi lagano na fabrička EC podešavanja".

Pa za jedno 7 godina kada mi dovedemo Guduru u trijespetoj a vi prosedog Bogdana...ima da se grizemo za jaja od sreće.



 

Mozda tako i treba da bude.

Pratice se EC i navijati za Partizan podjednako

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Bas su nas umrtvili pre svega losom igrom, od spanske turneje. Svi smo se malo ohladili od ocekivanja. Sto i nije tako lose. U nastavak sezone opustenije, pokusati da se sacuva sto vise zivaca.Jos jednom pohvaliti Lesora, ostali da se zapitaju, koliko pruzaju. 

 

Link to comment
Share on other sites

Pratio K.K.P pre par sezona protiv Tamisa i Zlatibora u KLS ligi,pratio u punoj Areni protiv Buducnosti i Cedevite za vreme Trinkija....praticu i veceras jbg....pratio i kada je Dule bio trener Zeljku u Hali sportova.....ali mi Panter izaziva vecu mucninu od Zagorca i Dangubica zajedno.....

Link to comment
Share on other sites

On 12/9/2022 at 12:15 PM, Beonegro said:

A što se tiče cinizma, jbg, izvini, nije tebi upućeno, na račun naše sinoćne preCtave je, a i kompletnih poslednjih desetak dana. 

Razumi me da moram nekako da koupujem, a cinizam je ipak zdraviji od po' kila jeftinog skivija 😁

Cinizam je ipak bezveze.

Ovo je vrijeme za viski.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nema ovde ko da povuče ručnu. A ponajmanje je to Žoc kojeg niko ne jebe 2%.

 

Sve u svemu, najtužnijih mesec dana KKPa koje pamtim zadnjih xy godina. Sa jebenim Brodzianskim propuštena lepa prilika da se ispravi bar nešto u ovom raspadu.

 

Uglavnom, ne vidim način da se krene na bolje, bez nekog drastičnog reza. A ne znam ni šta bi to moglo da bude.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni je najviše žao nas koji sve ovo gledamo i gubimo živce iz utakmice u utakmicu. 

 

Da me pitate koji igrač nikako ne bi mogao da pogodi šut kad se odlučuje, ili kad je tesno, iz prve bih rekao Anđušić, a naš trener dve tri akcije crta za njega.

 

Da me pitate šta nam je potrebno da bismo dobili neizvesnu završnicu, rekao bih strpljenje i odmorni igrači, a naš trener cedi Exuma i Lesora do iznemoglosti i onda je pravo čudo kad oni promaše po bacanje.

 

Takođe, da me pitate šta mislim da bi morao da bude plan u ovakvoj utakmici, bez gledanja bih rekao izbaciti Omića iz igre što pre, a naših napada preko njega je bilo maks 5.

 

Takođe, da me neko pita šta je važno na gostovanju, rekao bih imati što manje izgubljenih lopti i ne praviti tehničke greške koje bi rezultirale lakim poenima. Izgubljenih 13, od toga tipa 4 u poslednjoj četvrtini, Željkova tehnička bez razloga...

 

Kad pada, ono pljušti, što se kaže. Očekujem lagan i ubedljiv poraz od Asvela i u petak surovu egzekuciju Vase i Atamana, čisto da nam se pokaže gde nam je mesto

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Gledao sam celu utakmicu. Veliki respek za Exuma i Papapetrua. Momci ne biraju utakmice. Sa druge strane Punter i Ledej izgleda imaju utakmice u kojima ne zele da igraju. Nije do promasaja stvar, danas Punter nije ni hteo loptu, a Ledej je dosao na utakmicu tek negde pred kraj trece cetvrtine.

 

Sve u svemu Olimpija ok protivnik, ali nije na vasem nivou, i trebalo je ovo da bude rutinksa pobeda. Opet nekoliko brainfartova kada ste mogli da se odlepite, i na drugom kraju primljena trojka.

 

Sudjenje dobro, jedna velika greska, Exum nije bio u polukrugu na prodoru Ferela, cist faul u napadu. Druga greska, malo manja ali greska, nije bilo faula Omica na Lesoru. Jeste ruka bila na Lesoru ali bez ikakve sile, lik se bacio.

 

Nisam ja taj koji to ume da proceni, ali moguce je da Zoc polako pocinje da gubi autoritet nad igracima, posebno strancima. Previse je nervozan u zadnje vreme.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kosta said:

Trenutno ste u gadnoj poziciji. Otpustiti Zeljka bi bilo suludo i glupo, a opet - neki znacajan rez se mora napraviti. Neko od igraca mora da leti.

 

Đumića, Šalića & Co sam pratio do kraja i navijao. I ostale naše šabanske ekipe.

 

Ali ovo...

Željko je dobio sezonu pa i skoro pola druge fore... To više ne ide.

Treba da ode i on i pola ekipe i da se vratimo na EC podešavanja.

 

Kad se to desi, kuckamo se opet.

Prestar sam za ovo sranje.

Zbogom.

  • Like 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Da je Zeljko najtrofejniji trener El, stoji. Da nam je doneo najveci trofej i to stoji. Da je ovo sta i kako igramo iskljucivo njegova krivica, po mom skromnom misljenju 1/1. Pantera vadi iz kanala tako sto ga drzi u 4/4 bez ikakvog ucinka? Birao, kupio sta god je hteo. Sam neka kusa, ako je hteo da nas casti svojim prisustvom nije ni trbao da dolazi. Sta je mislio, da ce svi da skinu gace pred njim. U salu pa radi, mogao si svaleraciju da imas i bez ovog.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...