Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Jednostavno vas tim je izgubio veru da moze da dobije neizvesnu utakmicu.Pogotovo sto u poslednje vreme vec ima nekoliko zaredom izgubljenih utakmica.Ima i do toga sto Zeljko forsira  5-6 igraca maksimalno pa na kraju lipsu i ne mogu da pogode ono sto pogadjaju.I onda tako u krug.A sad ide jos duplo kolo...Tek tu ce trebati energije...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Komsije vu ste u identicnoj  situaciji kao sto smo mi bili pre mesec i po dana, mogu da vas skapiram ,jel znam kako je nama bilo.

 

Razlika je u tome sto vi imate dobrog trenera, i vasi igraci ce se podici . Imate stvarno dobar tim,ali treba vreme za sve to , a posebno faza odbrane,gde vam skripi nenormalno.

  • Like 4
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Pantera prodati u Kinu za vrednost Ostojine cuke(ako prevarimo Kineze).....Andjusic bi moj k...c igrao u K.K.P da mu majka nije ostavila u nasledstvo nas pasos....decko debil jbt,svako dodavanje rizik i greska,lopta mu do niskog posta putuje kao vecnost(kada je frka vidis daje cupi po faci),Exuma na dvojku(igrao i krilo u Barsi),Pantera oterati u k...c,vec veceras  u Sloveniji da mu Zoc uzme kapitensku traku i da je da Lesoru.....veceras vodimo 4 razlike u zadnjoj cetvrtini i Panter uzima tezak sut preko ruke van balansa i naravno masi(sto je najveci crnjak on ceka da mu pridje covek u telo da bi glumio Dzordana)......

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, iamsho4sho said:

Razlika je u tome sto vi imate dobrog trenera, i vasi igraci ce se podici . Imate stvarno dobar tim,ali treba vreme za sve to , a posebno faza odbrane,gde vam skripi nenormalno.

Jel ovo onaj fazon kada smo mi vas tesili da je pitanje vremena kada ce ekipa klikne sa V.J?

  • Like 3
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Alex_Serbia said:

Ti si jebeni Zeljko Obradovic! Ne Šćepa ili Saško Filipovski. Koliko neizvesnih završnica još jebeno možeš izgubiti !? Koji bre qrac više !?!?

 

Ide li ovaj (najtrofejniji svih vremena) čovek na to da usere ceo svoj legacy za manje od 2 godine?

Covjek najveci europski trener evar, osvojio 50 jurolig titula,od toga i jednu sa KKP, i sad ce usrati legacy jer se mnogi grobar iznervirao jednom neuspjesnom sezonom? How yes no.

Malo realnosti, Alexe. 🙄

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

@Sam BMa naravno.  Ne može on to poništiti sa ovim sada trenutno.

Ovaj Željkoov dolazak  mi je ko Krug od EKV ....ovaj krug sam smislio ovaj krug sam  stvorio, ovaj krug sam razbio u vetar rasuo.....

Trifa da je igrao malo više mjesto Anjdusica il Pantera drugačiji ishod bi bio utakmice. E sad zašto to Željko radi i ima svoje neke jahača nemam pojma.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Tango said:

Jel ovo onaj fazon kada smo mi vas tesili da je pitanje vremena kada ce ekipa klikne sa V.J?

Apsolutno ne, ne mozemo porediti babe i zabe, ti si za smenu Zeljka Obradovica? 

Koliko god mi Zvezdasi bili ljubomorni na vas zbog trenera, misliim da je suludo smeniti Zeljka Obradovica koji je tata medju trenerima u Evropi. 

Pa nije covek preko noci zaboravio kosarku . 

Jovanovic je mozda imamo neko znanje ,ali u teoriji treba to i dokazati. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pljuvanje po svemu i svakome nije baš moj omiljeni sport. Ajmo drugari malo stila, da zasvira violina na ovom Titaniku.

 

Uostalom, ima pozitivnih stvari. Nama je početkom sezone najveći problem bio veliki disbalans između odbrane i napada, napad dobar a odbrana truba, evo Željko to polako rešava he he.

  • Like 3
  • Ha-ha 12
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kosta said:

Covjek najveci europski trener evar, osvojio 50 jurolig titula,od toga i jednu sa KKP, i sad ce usrati legacy jer se mnogi grobar iznervirao jednom neuspjesnom sezonom? How yes no.

Malo realnosti, Alexe. 🙄

 

Ah, pa gde si ti do sada? Od Vilerbana dakle, krece 🤗

Link to comment
Share on other sites

Posto danas nije bilo fudbala, a dovoljno je kasno tekma bila, odgledao sam dobar deo utakmice, celo drugo poluvreme i na preskoke prvo. 

 

Skroz mi je razumno ovo kukanje komsija, ovo stvarno ni na sta nije licilo, oci da vam iskrvare. Papa i Exum nisu mogli ovo nikako sami a pomoci ostalih nije bilo. Neverovatno lose izdanje. Sut za 2p sa poludistance - nema ga. LeDay pogodio jedno, Panter onaj svoj promasaj popravio i Papa jedan sut. S druge strane niste iskoristili nesto losijeg Omica, morao je Lesor to da iskoristi. Ona iskakanja na Jogiju su uzasna bila a tako lako su ih terali na to (pre svih Lesora)... 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Najviše u stvari boli nedostatak transparentnosti.

 

Zašto je večeras Madar bio surovo klupiran? Da nije možda zbog pomoći u poslednjem napadu protiv Cigana? Ako nije, ima li neku sitnu povredu, o čemu se radi?

 

Zašto Naneli već drugu utakmicu za redom dobija šansu na kašičicu? Da li on ima povredu ili je nešto drugo u pitanju?

 

Zašto se Lesor cedi samo tako, ako već imamo rešenja na klupi? Ako je Smailagić povređen, zašto uopšte igra?

 

I tako, jasno je sve... pri tome, ne mislim samo na KKP sada, uopšte svi naši timovi su takvi, ne jebu svoje navijače ni dva posto, a mi smo u stvari klub, ne oni. Klub živi dok ima ljudi koji ga prate. 

 

Idem u jebenu Valensiju, odvojiću dobar keš da odem tamo i gledam utakmicu, a plašim se da ću dobiti jedno veliko ništa.

Sve, ali apsolutno sve što želim je da vidim logiku u igri, rotacije na vreme, intenzitet, pametne odluke, nek se još provuče vreme za nekog mladog igrača i ja zadovoljan, rezultat nebitan.

 

Ovako dođeš u situaciju da ti Anđušić carini loptu i svi znamo da će pogrešiti ili u pasu ili u kontroli lopte (videste li tu sekvencu, aman). Takođe znamo da Panter kad je ovakav neće pogoditi, a neće ni Anđušić. Da si sproveo anketu među Grobarima koji su gledali utakmicu, više od dve trećine nas bi reklo da i Exum i Lesor sigurno maše makar po bacanje. 

 

Kako je sve to nama vidljivo a treneru nije? Ne znam, odbijam da poverujem da mu nije jasno, ali onda upadam u drugi problem - šta koju kurac onda radi na tim čuvenim treninzima?

 

Ne može bez muke, stari dobri KKP, uvek nađu način da poštenog navijača izbace iz takta

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dzep said:

Sve, ali apsolutno sve što želim je da vidim logiku u igri, rotacije na vreme, intenzitet, pametne odluke, nek se još provuče vreme za nekog mladog igrača i ja zadovoljan, rezultat nebitan.

 

Uf, gde tu najskuplju.

Jbg matore, to je najteze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbt....da li Zoc radi video analize ili trenira sa ekipom....Lesor se izbori na niskom postu veceras 20 puta za dobru poziciju,nasi ga vide ali ni ne pomisljaju da mu spuste loptu vec prangijaju trojke.....pa spusti loptu dole u p.m ili je kos ili sl.bacanja......Andjusic je hendikepiran sa kontrolom lopte,bolje je kontrolisao Vranes sa 2,22....ej.....crtaju se zadnji napadi za Andjusica.......

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...