Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Ja iz logistički razloga neću ići večeras i pojedoh se živ kako nisam razmišljao o tome.
Ali ok, krećem za Barselonu (nije ni to loše). Dok je tamo sukob svež, pa možda sredim Željku Kalinu. Plus mu nećemo morati ni čarter angažovati. Sve o jednom trošku. 🙂
 

No, da se vratim na tekmu... Ja sad kao nešto računam kako bismo se pobedom izjednačili sa njima, a porazom bi nam pobegli na 2 pobede razlike, a ni u onom formatu te dve pobede nisu bile nedostižne.
Mislim da je jako bitno da opet krenemo jako, a to će podosta značiti od Madarove agresivnosti i prisutnosti na početku. Kao što je i do sada bio slučaj, jelte.

 

Lep provod svima koji idete, a bogami biće vas i sa foruma dosta! Plus onaj moj Turčin kog sam ostavio drugarima. 😄 Ludilo zagarantovano, još kad bismo dobili... Uh!

 

Ajmo crno-beli oooo!

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Cooper said:

.cc6cd58c5de757fd195fca00cd2d87a0.jpg

O hvala Bogu više, neko ga je debelo zajebao ko god da mu je rekao da ne operiše al aj nema potrebe sad o tome, samo da nam se vrati na teren iskreno treba nam, treba nam ta njegova ludačka (čitaj nerezenoska) energija, ajde bre ALEKSAA

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

On i kad se vrati bice na granici upotrebljivog do februara tamo. Ne vredi uzjahati ga odmah, morace ga uvoditi polako, sto zbog njega, sto zbog nas.

Desnu je ruku povredio, kao i vecina levorukih igraca ta mu je ruka izrazita, tako da ja sam ubedjen da do derbija u el on je Zeljku na raspolaganju,najkasnije sredina decembra odnosno za mesec dana. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, realno *w said:

Pa bila je priča da je sve što je mogao, kondicijski, trenirao kao manijak i verujem da je u tom pogledu spreman. 

Tako da je ključno sada da se pre svega oslobodi straha od kontakta i da će onda brzo biti u ritmu.

Ima tu i jos jedan bitan faktor

 

 

 

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Veceras Exum i Naneli na Zou, dok Yam ce ubedjen sam krenuti i igrati flastera na Baldvinu(od lopte je Yam jako revnosan defanzivno). Samo se ne zaletati i Braun nece razigrati ostale, treba primeniti taktiku Baskonije gde ga brani jako telo, a s druge strane sut mu se pusta i na taj nacin ako ne krene da sipa on nema mnogo opcija. Ubedjen sam da Ledej i Lesor mogu dobiti duela protiv dvojice vrlo cvrstih centara, a da ce Kevina cuvati krilo(Kolson ili Holins). 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Bajro(n)Zupic said:

 

A ja sam sam sebi i drugima na basketu Bajro Zupic ... bez klizecih ali sa proklizavanjem

 

(možda sam ovo već pričao, izvinjavam se ako jesam)

 

davno davno, krajem 80ih, čale & ja smo redovno išli na fudbalske tekme. pošto je ćale uslovno partizanovac a ja zvezdaš, jedne nedelje smo išli na zvezdu, jedne na partizan, praktično svako domaćinstvo smo gledali. na svakoj tekmi partizana, malo iznad nas ili okolo, je uvek sedeo jedan lik koji me je otprilike podsećao na žarka lauševića, iz 80ih naravno;

 

e taj lik, čim omerović župiću doda loptu na ivici partizanovog šesnaesterca, dakle, najdalje moguće od protivničkog gola (a i da je blizu, to je bajro!) - on krene da urla iz petnih žila BAAJROOO PRAZAN GOOOL! ..pošto je protivnički golman izašao 10ak metara sa linije. i tako jedno 5x po tekmi svaku tekmu 😐

 

kad god vidim tvoj upis, setim se i tog lika.

 

(a bajro dobije loptu od omera, pretrči sa njom 10ak metara i doda je saigraču kada je metar od njega, iako je mogao odmah da mu je doda, pa se vrati nazad).

Edited by uini
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Dobar u piku said:

Veceras Exum i Naneli na Zou, dok Yam ce ubedjen sam krenuti i igrati flastera na Baldvinu(od lopte je Yam jako revnosan defanzivno). Samo se ne zaletati i Braun nece razigrati ostale, treba primeniti taktiku Baskonije gde ga brani jako telo, a s druge strane sut mu se pusta i na taj nacin ako ne krene da sipa on nema mnogo opcija. Ubedjen sam da Ledej i Lesor mogu dobiti duela protiv dvojice vrlo cvrstih centara, a da ce Kevina cuvati krilo(Kolson ili Holins). 

Exum igra? 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, uini said:

 

(možda sam ovo već pričao, izvinjavam se ako jesam)

 

davno davno, krajem 80ih, čale & ja smo redovno išli na fudbalske tekme. pošto je ćale uslovno partizanovac a ja zvezdaš, jedne nedelje smo išli na zvezdu, jedne na partizan, praktično svako domaćinstvo smo gledali. na svakoj tekmi partizana, malo iznad nas ili okolo, je uvek sedeo jedan lik koji me je otprilike podsećao na žarka lauševića, iz 80ih naravno;

 

e taj lik, čim omerović župiću doda loptu na ivici partizanovog šesnaesterca, dakle, najdalje moguće od protivničkog gola (a i da je blizu, to je bajro!) - on krene da urla iz petnih žila BAAJROOO PRAZAN GOOOL! ..pošto je protivnički golman izašao 10ak metara sa linije. i tako jedno 5x po tekmi svaku tekmu 😐

 

kad god vidim tvoj upis, setim se i tog lika.

 

(a bajro dobije loptu od omera, pretrči sa njom 10ak metara i doda je saigraču kada je metar od njega, iako je mogao odmah da mu je doda, pa se vrati nazad).

 

Pa znali smo svi, i mi ovde i komšije, čiji si u stvari...

Link to comment
Share on other sites

Velika je čast što smo od EL večeras dobili stand-alone prime-time utakmicu.

Od svih duela u ovom kolu dobili smo najbolji termin i gledaće nas čitava Evropa.

 

Tako da momcima sve najbolje, a navijačima da nastave gde su stali.

Zavidim vama koji ćete gledati uživo.

Napravite ponovo nezaboravnu atmosferu...

 

boris-tadic-kk-partizan.gif

 

 

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...