Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

5 minutes ago, uini said:

 

zvuči kao prilično gotivan lik i izuzetno inteligentan, "i'm a hooper (more than a shooter)" mi se jako dopalo kao definicija kakav je tip igrača i generalno sve dok novinar nije počeo da postavlja pitanja iz leksikona, to sam ugasio. baš gotivan bajone.

Ote mi tastaturu iz usta. Bas jednostavan i svestan lik. Bas gotivan kli.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Patriota iz kauca said:

Ovaj novinar sa SK koji im na svaki odgovor odgovara sa “excellent” i “great”.

 

realno fali singularity "first impressions" komunikacije

 

okej, zna lik engleski, prva polovina pitanja je vrhunska za pola nasih novinara. one nba pitalice su kontsm stvar yt formata.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Cooper said:

Op, op...

10ef3cd85d57b1f6bbc5c96ba5fe7359.jpg

 

On 11/11/2022 at 11:21 PM, Cooper said:

Pa rekao je doca 15 dana čizma, pa kontrola, pa ili opet čizma ili terapije. To će proći bar 5 nedelja do takmičarske forme.

Niko u EL nema 3 beka u rotaciji kao mi.
Treba nam plej bar do januara.


Znaci da je sreca sto nije doveden plej samo da bi se izbeglo da u par meceva klub igra sa skracenom rotacijom?

 

Tako sam i mislio, nekad klub odlazi na F4 sa sve amaterom kao zamenom za prvog centra, sad daj dva nova igraca cim neko malo odsustvuje, "sta fali sto ih je 17, dosta je meceva, bice mesta za sve".

 

Mrzi me sad da pravim sliku ona dva psa gde je jedan sa bicepsima, a drugi sav snuzden i uplasen, ali mislim da bi sasvim odgovarala raspolozenju navijaca nekada i sada.

Link to comment
Share on other sites


Znaci da je sreca sto nije doveden plej samo da bi se izbeglo da u par meceva klub igra sa skracenom rotacijom?
 
Tako sam i mislio, nekad klub odlazi na F4 sa sve amaterom kao zamenom za prvog centra, sad daj dva nova igraca cim neko malo odsustvuje, "sta fali sto ih je 17, dosta je meceva, bice mesta za sve".
 
Mrzi me sad da pravim sliku ona dva psa gde je jedan sa bicepsima, a drugi sav snuzden i uplasen, ali mislim da bi sasvim odgovarala raspolozenju navijaca nekada i sada.
A što da se ne bahatimo, kad nam je ostalo još jedno 6 meleona u šteku?



Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Shikamaru said:

Exum skinuo čizmu, tu je na treningu, šanse za pobedu nam značajno rastu ako on bude mogao da igra

Bilo bi neverovatno da odmah po skidanju cizme ide na full-kontakt trening, verovatno je imao samo suterski trening. 

A bez barem jednog full-kontakt treninga nije pametno da igra utakmicu. Medjutim, potreban je.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Cooper said:

https://www.instagram.com/p/ClCK0HWoStK/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Pogledajte klipove sa današnjeg treninga.
Atmosfera je fantastična...

Željko čuo da Duško vodi trening do pola 12 pa odlučio da se uozbilji 

Šalu na stranu ovo je sjajno, potcenjeno je imati ovako dobru hemiju na ovoliko veliki broj stranih igrača 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...