Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Bukvalno su svi osim PPPetrua imali velik doprinos u pobedi, iako je kapiten baš izdominirao. 

Na kraju svi ti nosioci dvocifreni. 

 

Naravno, Balšu ni ne računam. 

 

Ovo izrabljivanje je bilo zlata vredno. Jako bitna pobeda u gostima protiv ekipe koja je u ćorsokaku.

 

Sad mislim da nam je definitivno potrebnije pojačanje na centru. I da će time čak i Balša profitirati koliko god ludo zvučalo. 

Edited by uvrnuto
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ali koliko ne volim kad igramo protiv bivših Zvezdinih igrača, užas. I ko za ku*ac svaki put odigraju odlično. 

 

Volters odličan, a baš sam se nadao da neće igrati, nisam znao kakav mu je status.

Protiv Armanija Beron bez promašaja... 

Čekamo Lorenca i Kalinu.

 

Traume, jebiga. 😄

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo je bilo bas nepotrebno komplikovanje i na mahove jako mlohavo u oba smera. 

Ali:

 

1) PAO ipak objektivno ima kvalitet i pitaju se ponesto na terenu kada mi to prestanemo

 

2) nama su falila 3 igraca, sva 3 projektovana za hevi minute.

 

Ali sve u svemu, na qrac mi vise ide sto rivala sami vracamo u igru. Svaki poraz do sada minus Alba (i ova jedva-pobeda), ista prica. Vecito te neiznudjene greske, rivalu daju krila, obavezne 2-3 vezane trojke koje ih useru i niotkuda razbijena grupa postane defanzivna masina (3/4)

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

Ja iskreno ne mogu da im zamerim ni jednu grešku u drugom poluvremenu. Panter, Ledej i Lesor igraju po 38 minuta. Jednostavno mi smo definicija ekipe koja će puštati serije 7:0, 9:0, što zbog energije, što koncertacije, što zbog teških nogu. Intenzitet je surov u EL.

Dok je ovakva rotacija imam samo 2 želje, da se uđe lepo u meč i da se niko više ne povredi.

Sve preko je plus.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, jedibojan said:

Bas to kontam. Mogao bi Radonja da krene sa dizanjem forme

 Bojim se da bi prije on mogao sa vama nazad za BG da se vrati.

Dobra utakmica, iako mozda na kraju nepotrebno dramaticna ali ne bi valjalo da je drugacije, bar kad su ovi nasi timovi u pitanju 😄 

spacer.png

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...